Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az eleje fenetbb a hátúlja lentebb lesz egy picit,ted fel a 120/70,180/55 (ezekben tudok segíteni)gumikat és meglátod hogy neked tetszik e vagy sem
Köszi thebear!
Szép Estét Srácok!

Megkérdezném hátha mond/ír rá valaki valami tanácsot/tapasztalatot!
Jelenleg 120/60 és 170/60as gumiméreteim vannak a motoron melyek a gyári méretek is egyben,milyen változások lesznek ha 120/70 és 180/55öst teszek a helyükbe?

Köszönöm!
a 2ct tartósabb, és annyival nem drágább, Én azt venném. A Power alapvetően sportgumi, motortól függően kb. 4000-et megy el, a 2ct 8-at.
Üdv mindenkinek!
Segítségét kérném mindannak akinek van tapasztalata a következő gumikkal kapcsolatban.
Michelin Pilot Power
Michelin Pilot Power 2CT
Érdekelne,hogy mennyivel tud többet a 2 CT a simához képest?
Mennyi átlagban a futás teljesítményük?
Ki mennyiért tudna zsír újat?(180/55 R17)
Sűrgős lenne.
Előre is köszi mindenkinek!
Széles utat!
Köszi a választ ZZRNorbi! Lehet úgy döntök h inkább lecserélem, mint mondtad csak újba tudsz és télleg macerás az egész ja és még csóró is vagyok mert ha lenne cash akkor sz..nék rá :D így marad a felni csere! Hátsó gimi az még nagyon fasza de elnyalom jövőre :D a számod elmentettem és ha úgy van akkor kereslek.
Mégegyszer köszi
halihali
szupermotogumit hnyagold, mert nem tudsz vele dönteni, csúszkál....
Köszi!

Mindenféleképpen új lesz!
De csak jövőre

Köszi még1x

üdv: szobbal
Szia !
Újonan biztos hogy jó,de már használtban ezt a fajtát inkább hagydki.Tiédre teljesen jó
Norbi!

Kérdésem lenne Budmyke már említette neked hogy lehet nekem kell majd gumi a gépre
Amit kinéztem az a BT-090.
Szerinted az direkt supermotogumi vagy használható az én gépemen is?

Választ előre is köszi
valszeg 900RR
jó lenne tudni, milyen mocid van......
Eladók !
Michelin Pilot Power 2CT 120/70,180/55 - 15000 ft
Bridgestone BT016R 120/70,180/55 - 15000 ft
Bridgestone BT021 190/50 4,3mm középen - 15000
Szia !
Tudok újban 16 -os Dunlop D208 at 24 pézért,vagy cseréld le a felnit és ahogy írtad nem fogsz vele többet nyűglődni,ha hátsó is kéne használtban akkor abban is tudok segíteni
Hello!
Yamaha xj600-ra keresek hátsó gumit, gyári mérete 130/70R18. Elöl bridgestone battlax bt45 van, hátul most exedra, de lehetne akár ott is battlax. Normál utcai használatra kell, igazából a radiálhoz sem ragaszkodnék, de jobb lenne egyelőre az elsőt meghagyni (ott 110/80R17 van, jó áron szettben is érdekel). Használt is jöhet, és váltóméret is lehet. Mailben a xeri kukac c2 pont hura, vagy ide. Kösz.
Csákány! Kérdésem: Mivel nem igazán értek hozzá, idén van először mocim, és eljött az ideje az első gumit lecserélni, csak az a bökkenő vele hogy 16os amire hát én még nem találtam gumit főleg használtat (mivel csóró vagyok :D). Na tehát kérdezném h érdemes lecserélnem a felnit 17esre és akkor nem szarakodok vele többet? alá lehet e tenni stb..
Köszi ha ír valaki
Cső mindenkinek
Jó az áruk!
Miből gondolod?
Na sikerült elvégezni a kódfejtést
Ezek már kopottasak jól gondolom?
Igen, van.
195/70 3167: 10e,
195/70 3186: 12e,
195/65 7369: 10e,
195/65 6680: 10e.
Ok, kereslek délután!
Hali ! Van egy Michelin Pilot vágott slickem 180/55,5000 ft ért
Uram!
KR108asod van-e?
puha,2006
Ez milyen keverék, és milyen dot számú?