Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálam:
1. Csak RR-rel és D209GP-vel mentem, a sima Quali és az RR II nem tudom milyen
2. Pirelli Diablo/Dragon SC = Metz Racetec (ez mind "ugyanaz", egy gyárban csinálják)
3. Conti Race Attack (ilyennel sem mentem, de megbízható, több évig a német bajnokságban versenyzett barátom szerint ugyanaz, mint a Pirelli Diablo/Dragon SC = Metz Racetec)
Ahan,értem,köszi a tájékoztatást!
Még 1 utolsó így késő este!
Tudnál egy dobogós felállást adni az alábbi gumikról,fő tényező a tapadás,megbízhatóság legyen!
Pirelli Diablo/Dragon SC - Metz Racetec - Conti Race Attack és Dunlop Sportmax Qualifier / RR / II / D209
Hö köszi szépen nem rossz módszer
Van, a Diablo Supercorsa egy újabb fejlesztés (ezzel mennek jelenleg a Supersport VB-n), de továbbra is gyártják a Dragon Supercorsa-t (ezzel mentek kb. 2006-ig a Supersport VB-n).
Átlagos felhasználók semmi különbséget nem éreznek a 2 között
Értem!
Figyelj! Véletlenül nem lesz hamarosan újabb eladó használt gumijaid?Sajnos gumitéren még teljesen tapasztalatlan vagyok!
A P. Dragon SC is biztos komoly gumi,de van esetleg némi különbség a kis társa a P. Diablo SC között?
"- Önélzetes a kis latol.
- Hogy micsoda?
- Latol.
- Nem... önélzet, bátolság, vagy inkább melészség.
- Ööööö..... könnyen elkaptuk."
Dehogy haragszom, csak helyesbítettem
Az általad felsoroltakkal 3-5e km, az új Metz-zel 8-10e km!
A Pirelli Dragon is "csak" 3-5e km , tehát végeredményben ugyanott vagy, hisz fele annyi pénzért, kb. fele annyi km-t mehetsz, viszont egy gumizás költségét (4-6e Ft) megspórolhatod a Metz-zel
A leggyorsabb módszer, - ha van középtámaszod - némi csiszolópapír segítségével, beindított motornál (forgó keréknél) megcsiszolni a felületet.
'...ész szemmijjen szpenszeltlészi !..."
Jaj,ne haragudj barátom igazad van elnéztem/elírtam!Elnézésed kérem!
Tehát akkor max.3-5ekm!
Nagyon szemezgetek a hirdetésedben található Pirelli Dragon SC-val!


"- Mi a neved zsidó?
- Brian.
- Blájen?
- Nem, nem... Brian."
Szesztok
Hogy járassam be a gumit? Felkerült egy tök új bt021 gumi hátulra a motoromra, de ma mentem és még közelsem jártam a lábtartónál és megcsúszott . hogy járassam be hogy ne csússzon meg a szélén se?
És még így is lehet írni: Hááááj Blájen!
mINDENKI FIGYELMÉT FELHÍVOM, HOGY CSAK FELNŐTT FELÜGYELETE MELLETT PRÓBÁLJÁK EZT MONDANI bRIANNAK.
Vagy a megfelelő tisztelet betartása mellett.
Hááááj Blájen.
1ébként NEM Brain, hanem B R I A N
Kizárt, hogy az általad említett típusok több km-t használhatóak a Z1/Z3 párosnál , a Qualifier RR áll hozzá a legközelebb, de azt is felülmúlja
De ha nem szimpatikus, akkor nem is fogsz benne megbízni, tehát nem a te gumid
Brain!
Ebben igazad van,tényleg hosszabb távon gondolkodom a motorommal,de nem lehetséges,hogy kicsivel többet ki lehet hozni az általam említett gumikból km téren?Valahogy nem szimpatikus a Z1/Z3 Metzeler!
Köszi ezt már én is láttam,csak valami kopottabra és olcsóbbra gondoltam!
Helló!
Ti mekkor nyomással üzemeltitek a gumikat? Mert nemtom, hogy most mennyi lenne a legoptimálisabb utcán.
Pl: a 7503-as hozzászólásban szereplő Metzelert
Brian!

Az adott használatra milyen gumit javasolsz?
90% közút abból fele laza túrázás, 2 személlyel, és a fele gyorsabb pörgősebb csapatás

10% pálya

Esetleg milyen van neked? és mennyire fáj?

180/55 R17 120/70
Üdv !
Michelin Pilot Road 2 170/60,120/70 - 22000 ft
Michelin Pilot Road 190/50 - 10000 ft
Dunlop 209 Qualifier RR 120/70 - 10000 ft/db
Continental Race Attack Medium 180/55 - 15000 ft
Metzeler Racetec K3 120/70,190/55 - 25000 ft
Postai utánvéttel is elküldöm
fejből hmm 07 vagy 08 as
Dunlop:
D209RR, D209GP, D209GP-Racer, D211GP
Pirelli:
Dragon Supercorsa, Diablo Supercorsa
Metzeler:
Racetec
Continental:
RaceAttack

Bridgestone:
BT-002, BT-003
Michelin:
Pilot Race, Pilot Power, Power One
Ebben a kategóriában más gumikat is felsorolnál lécci, ami még szóba jöhet! Körülnéznék azok között is
Ha hosszútávon gondolkodsz a motoroddal és nem akarsz 2e-3e km-enként gumit cserélni 20e-30e Ft-ért, akkor én Metzeler Z1/Z3 -at javaslom neked, ez brutális tapadású, de ezzel együtt nagyon-nagyon tartós gumi.