Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem is erre gondoltam
sport motorra tura gumi
ha ezek között gondolkodsz akkor én a michelin pilotroad2őt ajánlanám
brian már válaszolt neked.....
Sziasztok! gumit vennék ujat melyiket érdemes e közül venni,nekem olyankell amivel sokat tudok elmenni velük, nem páyázásra gondoltam ! tura képpen kénn:
Metzeler M3
Michelin Pilot road2
Contimotion?
vagyis melyik tűri tovább túrás gurulásban kopásba? köszi
sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogyha lecserélem az első gumit, a gyári 90/80-at 100/80ra- akkor a km-órám se fog pontosan mérni a más méret miatt nem?
Egy nagyon jó kompromisszum a tartósság és maximális tapadás (akár vízen is!) tekintetében: Új Metzeler
Sziasztok! gumit vennék ujat melyiket érdemes e közül venni,nekem olyankell amivel sokat tudok elmenni velük, nem páyázásra gondoltam ! tura képpen kénn:
Metzeler M3
Michelin Pilot road2
Contimotion?
vagyis melyik tűri tovább túrás gurulásban kopásba? köszi
Pedig ennyit igazán megtehetnél hogy itt ülsz árgus szemekkel a gépnél egésznap Ha leszel hatodikán délelőtt akkor majd megtalállak , ha nem akkor majd csörgök.
postával 20e
Ne is vágjad, arra itt vannak kishazánkban a gumivágó "szakemberek"
Hallo föld... hallo föld...
Ha nekem szánsz egy kérdést, akkor a válasz erre gombra klikkelj
Nem ülhetek egész nap a gép előtt, azt lesve, hogy mikor és kinek milyen gumiskérdése támad
Az ön által feltett kérdésre a válasz:
- KR106 és KR108 Ntec
- van
oksa persze
várom az árút !
köszi
Hétfőn vagy Kedden nálad lesz a csomag.
OK?
Akkor inkább vágott volna le a gumi pereméből 1-1 centit oldalanként
Volt egy olsztálytársam, neki meg egy csótány motorja, egy csomó szoci gépből összeműtve. 19-es felnik voltak benne, ő meg kapott ajándékbe 3db öreg, de sosem használt orosz gumit. 18-ast. Kiszámolta, mennyit vágjon ki a felniből, kifűzte, elvágta, összehegesztette, befűzte más küllőkkel és azzal folytatta..igaz, kicsit tojás volt....Ha a hülyeség kitartással párosul.....nincs lehetetlen És ez nem mese
Elöre is köszi. Csak megvárom még a kárszakértöt
34800ft bruttó
120/70-17 Bridgeston 003 Type3 Van-e és minyibe kerül számlásan?
Most adom postára a csomagot.
7papírt fizetsz tokkal vonóval.
A 17-es átmérőjű felnire , hogy akarsz egy 16-os kereket felrakni ?
A szélessége/magassága valamennyit változhat a guminak ( ált. 10-15 % -on belül ) , de a belső kerülete ugye erősen adott...
Hello!
250-s ninjámra keresek új gumikat de nem igazán lehet találni, amit találtam eddig az Ez . Amire használnám kanyarvadászat , motorozgatás és max 1-2x pályázás. Véleményeket, tanácsokat szívesen várok.
Hello

Új gumit keresek 250s ninjámra, sehol nem találok megfelelőt, eddig Ezt találtam. Hátsó méretek 130/70-17 Első 110/70-17. A másik kérdésem 130/70-16-s gumit fel lehet rakni hátulra?
válaszokat köszi
Még valami ? Kijavítottam,gondolom ez zavart a legjobban
A közepén 3,5mm a minta mélysége, a szélein kicsit több. Egyenletesen kopott nem lyukas nem javított, nincs elöregedve.
Brian!
Nem igazán vágom a dunlop gumikat. A 211GPnek megfelelő Dunlop slicknek mi a jelölése? És van neked olyanod?
Continental ContiGo gumival kapcsolatban van valakinek vmi tapasztalata ? Rs 50 re lesz! Vagy ha Conti akkor már rosz nemlehet? Nemigazán túrázni lesz