Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

190/55/17 Metz racetek k2, Pirelli diablo superbike 4-5mm-es mintával 8000,5000Ft.
Fújtasd fel
vadi új gumikat itt tud valaki jóárasítva? nem ilyen öreg raktáron maradt érdekelne,meg minden féle hülyeség, hanm télleg zsír új. gondolkodom h veszek előre egyet, csak éppen méregdrága boltban, arra nekem nincs pénzem.
dunlop slick 125/80 r420 lenne az. vannak futóműgondjaim,azért lenne jó egy uj gumi,nehogy félrevezessen egy szar..
Bandit.hu-s kollégáim kb 100%ban a conti road attackot használják- teljes megelégedettséggel. Még az egykerekezős-lábtartókarcolós vadmalacok is.
Lehetséges, ugyanis nemcsak a guminak kell üzemmelegnek lennie, hanem a felninek is.
hy Brian!
újabb kérdés. Létezik olyan hogy amíg nem melegszik át a gumi addig másabb az irányítása? Gondolok itt arra hogy még mindig a d208 van fent és amikor elindulok otthonról akkor baromi nehéz terelgetni... rendesen izomból kell húzni egyik kanyarból a másikba de amint mentem vele 5-6 km-t ez megszűnik. Nap mint nap megyek a mocival így nem hiszem hogy elszoknék az irányítástól és azért lenne furcsa. Vagy ezt csak beképzelem és ilyen nem is lehet? Viszont az előző gumikkal ilyet soha nem éreztem. Elejére inkább jellemző ez hogy hidegen mintha maga alá akarna fordulni a kormány úgy kanyarodik melegen meg szépen veszi az ívet... vagy lehet hogy máshol van a probléma? első futómű ?
csak elsőm van.
A két szélső 10e.
Német is merősömmel beszéltem gumikkal kapcsolatban és üzente nekem hogy a pilot road 2CT vegyemmeg!
Ne vegyél olyant mert skacok mondták nem jo, kopik gyorsan.... tapasztalat és véleményt mondtam
Arra kiváló ár-érték arányú gumi.
650-es Banditra.
Jó túragumi.Mire kell?
Sziasztok!
A Conti Road Attack-ról mondjatok légyszíves véleményt!
Előre is köszönöm.
Jó motorozást!
nem zavart igazából, hanem 5-6 éve nekem is szóltak, hogy rövid i betűvel van a szerviz és azóta midig feltűnik, ha nem jól van írva
kérdés ezért milyen minőséget ill tapadást kapsz, én jobban megbiznék egy pilotroad2ben mint a motionban, nem véletlen teszt győztés sport-túra kategóriába
Ha ár/futás arányban nézzük, akkor a motiont kell venni. a strausznál 46e/pár a 120/180. Azzal az árral pedig a 70 ezret pilot nem versenyezhet...
eladó metzeler me z4 160/60-18 -as új gumi ára 18000 ft valamint metzeler rain ( esőgumi ) 180/55-17 szintén új gumi ára 23000 ft. 0620/992-4528
attila11 @ hátsó is van? ha igen, mennyi?
A PilotRoad2 nemrég került fel egy Fazer 600-ra.
11.ooo km után a gumi még erős 70%-os.

Azt hiszem ennél 'túrásabb' nem is kellhet...
Van egy eladó Michelin Pilot Sport elsögumim 120/70-es: 8.000-ft
Akkor e két fajtán gondolkodok még, mind a kettő márka jó
ha nem vagy egy izgálga ember és nem ráncigálod folyton, bőven 10ezer fölött bir ki pilotroad2,
600as fazeren az m3 max 12-13 ezer, ez is túrázós kivitelben
Igen sport túrát, mert nem pályázok! és turázni meg gurulásra kell nekem tartos gumma nem pedig sport ami 4000nél már elkopik