Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Egy 125-ös Mitom van, első gumit cserélnék mostanában. 110/70 érdekelne, van-e vkinek vmi jobb fajta használt? Vagy véleményt kérnék a Heidenau márkáról, ezt néztem ki: http://www.heidenau.hu/termek....

Jó ez újonnan ennyiért vagy inkább nézzek vmi használtat?
Oké, megkaptam
Igen, nemrég - 10-15 perce - válaszoltam.
Brian! Megkaptad az e-mailt
Aha. Kérdésed mi volna?
oké-oké,csak nem találtam meg hogy hol kérdeztem
köszi
de azért kérdezte hogy hátha elírás
CrazyJoe! Ezt tegnap is kérdezted Válaszoltam is a link-kel. De íme: 11900.
Brian!
Vented Brakes mennyi?
Vágott slickkel nem foglalkozom , fontosabb, hogy nyugodtan aludjak, mint játsszak mások életével némi anyagi előny miatt!
Tapadós, gyári mintás versenygumik minden márkából vannak.
Bridgestone BT-002
Michelin Pilot Race
Conti RaceAttack
Pirelli Dragon Supercorsa Pro
Dunlop D209GP
Dunlop D211GP
Szerintem Brian nem árul vágott slicket De majd a mester jön és megmondja
akinek ilyenről tapasztalata van az már nem irja ide le...
Helló Zsolt!
Engem érdekelne a 150/60/17-es Dunlop D207 Gp gumid!
Lécci küldj képet a címemre! beciby@citromail.hu
Esetleg ha van valakinek 110/70 ZR 17-es és 150/60 ZR 17-es Dunlop, vagy Continental sportgummája, slick nem ,de vágott slick gumi is érdekel!
Köszi szépen!
cső brian!
kellene egy pár vágott slick előre hátra jó állapotú gumik kellenének amiken van még anyag:D mit tudsz ajánlani? nekem a lényeg h tapadjon a gumi! mennyiért lenne nálad? és milyen márkákat típust tudnál ajánlani?
TE mindig megtalálsz.....
mindegy neked,ott úgysem használod a gumidat...

Nézd meg, hogy milyen mély! Ha a gyári mintától nem mélyebb, akkor nem gond. Előfordul versenypályán is, hogy felszed csavarokat és egyéb fémeket a gumi, én már többször jártam így.
Tudnál csinálni olyan képet, amelyen nem a háttérben álló autó kipufogójára van fókuszálva, hanem a vágásra? Ha csináltál, légyszíves küld át mailben!
Nem csúszik, hanem életveszélyes. Belevágott az alsóbb rétegekbe, amik nem erre vannak, egy durrdefekt esélye jóval nagyobb. Elszállsz mint a pacsirta.
Sziasztok! Egy gumisnál találtam nagoyn újszerű állapotú gumikat, nem vágott slickek, sztem a gyári gumi mintázata van kimélyítve, mert a kopásjelzők nem látszanak. Viszont az új gumik profiljára van koptatva egyenletsen, tehát olyan mint az új és nagyon jó áron.
Érdemes feltenni ilyen gumit? Más a gumi keveréke az alsóbb rétegekben, lehet jobban csúszik? Vkinek tapasztalat ?
Előre is kösz!
Szevasz Brian!

Ma észrevettem az első gumimon egy vágást! Nem tudom mikor került rá és nem szemrehányásként mondom csak így kép alapján nézz már rá
Gáz?
http://www.kepesmotor.hu/sport... vett már vki ettől a sráctól gumit?

kettőt kaptál már...
én meg kaptam egyet
dobtam egy mail-t!
tali64@t-online.hu beszélünk róla...