Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is pont ugyanez lenne a kérdésem.Én is Conti Sportattack-ot szeretnék a gépre,de érdekelne,hogy mik a tapasztalatok vele.Gyorsan melegszik?Jól tapad?Valami két komponensről ír a Conti oldal,de nem hiszem,hogy ez a gumi két komponensű,legalábbis a régiek nem.A mostani már az lehet?
Hali! Valakinek tapasztalata Continental SportAttack-al kapcsolatban? Gsxr 600-ra szeretném! A bonctermet már átnéztem! Vagy ha valaki tud valami jó szettet 120/70-180/55 akkor szóljon!Lehetőleg újat! Köszi
Üdv, nem tudja vki hogy mien átváltási rendszer van a gumiméretek között...? pl egy 3,50es gumi 100asnak?vagy110esnek felel meg...ha valaki tud segiteni irjon e-mailt, vagy msn...vagy válaszolhat itt is...elöre is kössz
oldalán már látszik,hogy repedezett és minta sincs már rajta ahoz képest nagyon tapad a bt016,de én inkább dunlopot vagy mischlent teszek mjad fel.
Melyik marha mondta,hogy csúszik?
Se a sport se a sporty nemcsúszik(nekem mindkettő volt egyik nagyvason másik pici vason)
A metzeler amit mutattál annak az elődje me330 egy fos az elődje az me33 kurvajóóóó.
Sőt az új( 2008) BT-16 3 komponensű!
És a BT-15 is 2 komponensű!
Hy!Ha nem tévedek akkor a BT016 a szupersport kategóriában, a BT021 a túrasportban
Hali! Valaki megtudná nekem mondani,h a Bridgestone-nak melyik a kétkomponensű sportgumija?
Heidenau K63..
milyen heidenau? K63-66?
A Metzeler? Arról eddig csak jót hallottam... Engem a Michelin érdekel inkább, mivel hátul is Michelin van(Macadam 90) és elől is..(Valami Michelin túragumi, M90 vagy vmi hasonló...) és ismét Michelin-t akarnék előre, mert jobb lenne az "összkép" ha azonos márkájú gumi lenne, nem annyira szedett-vedett... Eddig (viszonylag) meg voltam vele elégedve, mivel előtte Heidenau volt..(azt soha többet)
125ös nsr-en nagyon megállta a helyét
Másik, amit tudnék rendelni Metzeler Lasertech... De annakj full túramintázata van...
Sziasztok!
Ma rendeltem 200as RG-re Michelin Pilot SPORTY-t! (100/70 ZR17) Erre most hallom, hogy a Pilot Sport szar, csúszik mint állat .... Ezek szerint a Sporty IS? ?
Volt valakinek tapasztalata vele? Közútra kéne, meg néha pályázni... jah, szoktam menni hidegben is, meg esőben.........
Lécci írjatok, mert még egyelőre megváltoztathatom a rendelést, mert szerencsére még nem szállítottak be nekik ilyen gumit, utána már csak szívhatok ..........
Szia milyen gumi kellene neked? Mrete? Utcai vagy vágott slick gumit keresel? Én a vágott slicket ajálom. Sokkal jóbb! Várom válaszód.
Új Mitas crossgumik:

Mitas C21 – 90/90 – 21” Új mintázat, cross motorok első kerekére, közepesen kemény, vagy köves terepre. Az új anyagösszetétel, és mintázat nagyon jó tulajdonságokkal rendelkezik kanyarodáskor, és fékezéskor. Kiváló úttartást biztosít köves terepen is. DOT és ER 75 engedéllyel rendelkezik. Ára: 9500 ft

Mitas C16 120/90 – 19” Köves, sziklás, kemény talajra. Ajánlott mindenkinek, aki nem szeret sűrűn abroncsot cserélni, és szereti érezni, amikor igazán jól tapad a motor hátulja. Ára: 11300 ft.

Mitas C02 130/80 – 17” Stone King kövező gumi. Rendkívül robosztus kialakítású mintája elsősorban kemény, köves talajon használható. Ára: 11300 ft

20/521 84 99
Kösz szépen a válaszokat, gyüjtögetek még pénzt, mert most nincs egy ft-om sem mert motoros ruhát vettem..
De ha jön egy kis pénz még vissza térek a gumikra.....
Kösz
Ha érdekel nekem van! 10000 / 2db első és hátsó. Az első 90%-os a hátsó 80%-os! A gumi gyártmánya maxxis nem valami nagy márka de utcára jó. Én ezzel vettem a mocit. Ha érdekel írj e-mail-t vagy hívj (az adatlapomon megtalálod). Képet tudok küldeni. Én azért cserélem le mert, pályamotorozásra nem való ez a gumi.
Keress meg privátban!
tavaszig csak van idő! vagy most is motorozol?gyüjts még! jobban jársz
annyiért nagyon hulladékot kapsz csak.
Kb 5-10 között egy db-ot de kell első és hátsó is......!
Mennyire olcsó?
Dunlop
Pirelli
Bridgestone
Ha további kérdésed van, keress email-ben vagy telefonon!