Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hiho!
a helyzet az hogy féktisztítóval nem nagyon fújkálnám a gumimat ugyanis elöregíti....úgy ahogy a láncban lévő gyűrűket(O, X, W, Z XW) is tönkreteszi... szerintem meg egy óvatos kis csapatással simán lehozhatod azért nem lesz olyan mintha szappanos lenne a felület... lehet hogy nem nyújt majd maximális tapadást de azért ha olyan problémás lenne akkor árúsításhoz se hagynák rajta....
300 km ert meg végképp felesleges várni vele
Elmondom a tutit . Felrakod emelőre a mocit veszel 1 ív legfinomabb vizes csiszolópapirt.berakod 1esbe alapjáraton a hátsó gumira folyatod a vizet és szép finoman körbesimogatod a vizpapirral .látnifogod mikor jött le a cucc mert másképp áll meg a víz a gumin az elsőkeréknél ugyan ez csak kézzel kell forgatni .én igy csinálom és tuti.
nem kell szarni ettől ! nekem volt olyan új gumim amivel először az euroringen mentem , aminek nem olyan a tapadása mint a hungaroringé, és meg se csuszott, és még a pályázás után a szőrszálak se koptak le, én biztos nem fujom le ilyennel semlyik gumimat!
szerintem felesleges,
Hát én sajnos itt a kinti autósboltban vettem, azért volt ilyen drága Te fújtál már le vele vadi új gumit? Nem csúszott utána?Nekem az új elsőre is kéne, meg a másik motoron, mind a két gumi új, ha megyek érte a szerelőhöz ahhoz is kéne... mert különben mehtem az első 300km-t óvatosan hogy lejöjjön róla a védőréteg vagy micsoda(szilikon?)
Hmm, pedig a gumisok is ezzel törlik meg a zsír új gumit, hogy lejöjjön a formaleválasztó. Én 600huf környékén szoktam venni.
Hello!
Valaki nem tudja véletlenül, hogy a suzuki (sv) felnik gyárilag fényezettek vagy szinterezettek-e?
Üdv.:gyroli
Szia! Vettem féktisztítót, nemtom mennyibe szokott kerülni, nekem 1000ft volt ez a flakon Méghozzá szerintem a szemét jól át is vert, mondtam h gumihoz kell, erre ez van ráírva erre a típusra : (ásványiolaj )
Ok, ennek örülök, akkor nem gondolkozok hátsón
Féktiszítóval? Hmm... hát olyanom nincs épp
Különben az a fura, hogy abban a bizonyos ellipszisben a hátsó és az első gumit pár napos eltéréssel ugyanakkor gyártották.... más a két típus, de biztos Macadamból nem volt 100/70es...erre most jöttem rá Ez azt jelenti, hogy erre a motorra az épp pillanatnyi gazdái közül a 2 évvel ezelőtti költött utoljára azért került nekem 180ezerbe a felújítása
Jah, még az lenne a kérdésem, hogy az első gumi (Michelin A39) ha kis repedések vannak rajta, a bordák között, az mennyire gáz?
Mondjuk mentem vele még 1-2 fokban is, és egyszer se csúsztam meg... de mondta a szerelő hogy cseréljem le.. az helyett vetem a Pilot Sporty-t. Ajánlott lenne a hátsót is lecserélni(az olyan mintha új lenne) ? Köszi a választ
ja, és féktisztítóval szokták fújni.
Hacsaknem napon szikkasztották,akkor semennyire. Ugyanilyen gumim van fent, az '05-ös, a széléig simán lehet borítani, lejjebb meg személy szerint nem akarom. HA megválnál tőle, szóljál.
Üdvözletem!
Pár hülye kérdés... honnan lehet mgtudni a Michelinnél hogy mikor gyártották a gumit? Ha 0006520 van ráírva(ha az az a jelölés az ellipszis alakban) akkor mennyire gázos egy '06os gumi, ha döntögetni akarok? (MACADAM 90) Ha az új gumit befújom szilikon eltávolítóval az jó ötlet?
Oké. Szinte mindig van raktáron. Ha kell csak szólj, email az adatlapomon.
Bridgestone BT-016-ot keresek párban 180/120
akinek van,emilezzen legyen olyan bájos,ha nem nagy kérés

köszönöm szépen
köszi ez jól hangzik ... meglátom hogy a holnapi bukósisak vásárlásból hogyan jövök ki pénzügyileg s marad akkor visszatérünk konkrétabban ha nem akkor következő hónapban fizu után mindenképp szólni fogok hogy kell e még vagy nem köszke
Hello emberek kersek használt vagy uj robogógumit 100/80-16 és 120/80-16 OS MÉRETBEN LEHETÖLEG nem túl drágán használt is jó de csak 70százalék vagy a fölötti használt esetén képpel és árral csak párban érdekel!szar márkáju nem! Ajánlatokat ide vagy a kgb07@freemail.hu-ra várom! thenx
Szia! Hátsóm van raktáron IRC RX-01 Road Winner 130/70-17 (japán gumi), 13500Ft. (számlás) Elsőm most sajna nincs de pár nap és lesz 11-12e körül. Posta nem gond.
Sziasztok!

Új Mitas crossgumik 9500 ft-tól!

http://kepesmotor.hu/motorgumi...
jah elfelejtettem írni hogy Sport túra vagy Túra gumi érdekelne!
hali mindenki! szeretnék gumit szerválni a mocimra. 110/70 17 és 130/70 17 es kellene vagy zsír új vagyon nagyon jó állapotban lehetőleg 95 % környékén. min 90 %. Kawasaki ER-500 as ra kellene 2006 os évjárat. ha valaki tud olcsón vagy elfogadható árban kérem írjon itt vagy mailbe edem22@gmail.com köszike előre is..
egykomponensű gumi. Nagyon dícsérik, ár/értékben a legjobb. Viszont az irányíthatóságára volt már pár panasz, nehézkesebb vele a motor, mint egy Supercorsával, dehát ez más kategória.
Erre sajnos nem tudom a választ
Én utcára és hétvégi kanyargásra szeretném használni a Sportattackot.Az érdekelne,hogy elég gyorsan bemelegszik-e?
A SportAttack -al ment 2006? ban Miklosy Tamás a Dunlop Kupában. 2:03 körüli időket, szóval elég jó lehet (persze ehhez tudni kell motorozni ).
Ha szóba jöhet használt is, akkor ebben a méretben tudok RaceAttack (street) garnitúrát adni. Jó állapotú 25 pénzért eladom.