Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm, ha valaki nem cáfolja meg azt hogy feltehetem, akkor lehet beruházok majd rá. Köszönöm a segítséget!
Szeva!Nem ismerem a típust,de ha nincsenek jelölve a szélén az apró nyilak,akkor szerintem nyugodtan felrakhatod a normál(nagy nyíllal jelölt) forgásirány fele!
A pancsin nem hiszen,hogy bármilyen gondot okozhatna!(Gyorsításkor nem pörög ki a hátulja nedves úton! )
Széles utat!
Szia, köszönöm a választ, P20asra lesz, ami remélem elkészül tavaszra. Láttál ilyet, vagy volt vele tapasztalatod már? teszek be egy képet. Egy Pirelli-ről van szó, 110/80as.
Üdv Szilárd
Szeva!A te esetedben(ETZ?)nyugodtan felrakhatod,csak arra figyelj,hogy a gumi oldalán a nagy nyíl (1-max2db/oldal)a forgásirányt jelzi általában(frontként),de ha a futófelület szélén ezzel ellentétesen több(5-10) apró nyilacska van,akkor hátsókerékként ez a meghajtási irány!
Széles utat!
Sziasztok!
Érdekelne a hozzáértők véleménye a Pirreli Dragon gumiról.
sziasztok. suzuki ltz 400-ra szeretnék hátsó gumit. 9collos a felnim, 20*11-9 a mostani, valami hasonlót szeretnék elérhető áron. feri86217@freemail.hu-ra ha valaki tud.
köszi a segítséget előre is
Sziasztok, valaki tudna segíteni, hogy az (F),(Front) jelzésű gumik miben különböznek a hátsótól? Nekem egy szükebb gumi kellene hátulra, de abban a méretben F jelűt találtam. Feltehetem?
Eladó új Metzeler 100/80-17.
Ár:10e HUF
töltsd le a típushoz a service manualt
Valaki tudna segíteni? motorgumi nyomásértéket szeretnék nézni, de nem tudok ilyen oldalt, ahol ezt megtehetném!
Köszi előre is!
nem motorgumi de fontos lenne:ha avy2 van a dot után a gumin,ami ugye gyártási időt mutat,az mikori?mert a 2000 előttieken 3 jegyű szám van(hét és év),a 2000 utánin 4(hét és év 2számjeggyel),de itt csak avy2,és nem tudom hogy akkor mi a helyzet
Koszi! Ez lenne az első. Valamiért bizok benne. Jo lenne ha nem 8k km-t menne el, hanem picit többet, de nem akarnék sokat áldozni a tapadásból.

lazarp kukac freemail pont hu
jah azt hittem hogy már volt ilyen gumid! adj egy email cimet ! irok egy tel számot!
Amint tudok venni valahol és tavasz lesz, hogy tudjak vele menni, beszámolok
szia!

ha tudsz mesélj mér a road smart rol! kb mennyi kmert bir ki, tapadás,,,,
Rendben, köszi.
Megjöttek a gumik köszönöm nagyon faszántosak!
hellótok! szöges-gumit otthon mókányolt már valaki? (vagyis gondolom igen - de megoszthatná a tapasztalatát, hogy mennyire sikerült használhatót alkotni) üdv
Hahó,

Kellene nekem 1 db Dunlop Roadsmart gumi 180/55r17 méretben. Valaki tud nekem ilyet szerezni vagy valami tippet adni hogy hol lehet kapni?
Sikerült kihuznom a szezont, de tavaszra kellene mindenképp.
gondolom újak
Michelin AC-10 es, hátsó 13990ft eslő 12490ft
Igen vannak, pl ezek:
Michelin
Pirelli
Bridgestone
üdv!

köszi!
A fullgas-nak írtam mailt az aprót figyelem de ált mindig nagy gumik vannak. :-(

Köszi mégegyszer!
Szia HAMMI... Ha új érdekel itt nézz körül.. Pirelli....

Vagy nézz körül az apróban itt ha használt is érdekel Használt gumik az apróban..

Stay tuned
Szia Brian! Van valami gumid ami utcára jó + kibir még egy-két kezdő szintű pályamotorozást? előre + hátra is érdekelne!