Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha beszéltem vele szólok mindenképp! Amugy végig 3mm vagy csak a közepén?
egyett mondok én nektek!ha gumi akkor BRAIN! (ez egy ötös lesz bari)
Igy néznek ki
Mondjatok egy árat privátban (mail cím az adatlapomon)...
Haveromnak kéne 900rr-re. Mennyi lenne az az ár,
itt érdeklődjetek: polos_kei@hotmail.com
cross gumik, kb 1 vagy 2 versenyt futottak.
Ár 4eft/ db
Nekem van 190-es MEZ3 kb 3mm van rajta a közepén,ha érdekel szólj.

Jelképes összegért a Tiéd...
Hy, nemtud valaki egy használható 180/55ös vagy 190/50ös papucsot?
használtak a gumik? milyen állapotba vanak?
A 2 ujnak 10es volna darabja , a használtnak 5K . Feladom postán is ,ha vki úgy szeretné.
Michelin Pilot Slick, Pirelli Diablo Superbike SC1-SC2, Metzeler MezSlick, Metzeler Racetec K2, Dunlop Sportmax GP Racer Slick, Pirelli Diablo Supercorsa, Bridgestone Battlax BT-002 Racing Pro slick és sportgumik eladók!
Eladó.Maxxis cross homokgumi elő-hátsó 125/2t 250/4T-re való nagyon olcsón 14ezer
szia és mit kérsz darabjáért
Nekem van két db uj140/60-17. vagyishogy 2-3 éve volt uj, csak még nem volt felszerelve.
Az egyik Metzeler me1, a másik Bridgestone Bt 090.
Használtban vannak 150-17-es is néhány ,de annak a tipusára nem emlékszem, de déerzére jó.
"Conti Road Attack lett helyette."

Igen, a márkatársak 90%-a ezt tette fel, nagyon szerették/szeretik. Valaki azóta Proad2-t koptat, azt mégjobban.
Metzeler meZ2 170/60 R 18!
0 KM-es!
ár 15.000
igaz, hogy az én infóm egy 2004-es nagybandit tulajtól van, ő utálta mint a bűnt, bár 12.000 után dobta csak le, és Conti Road Attack lett helyette.
Itt vannak tévhitek kérem. A macadam 90/100-at az 1.2-es légolajosokra szerelték a 2005-ös évjáratig bezárólag. A 2006-os légolajoson már más gumi volt, 2007-től a vizeseken pedig a sokak által szidott D218 gumi díszeleg, ami szupersport gumiként volt aposztrofálva a dunlop táblázatában, most már nincs rajta, mert nem gyártják.
A macadammal meg egészen jól dönthető, én leglább is daráltam mindkét lábtartóból pár centit- nem pályán.
A Mischlein Macadam a gyári gumija. De én nem tenném fel, egy hulladék. Tartós, de nem dönthető vele a motor.
Nézd meg, szerintem neked is a d218 van rajta. Ez nem sportgumi, hanem turagumi, de abból a ragadósabb fajta. A sportgumi még ennyit sem birt volna :) Szerintem Banditra nem rossz választás. A Roadsmart alapvetően hasonlít erre a gumira, de 2 komponensű, a kozépen keményebb anyagból van.
Tudja a franc) Valami Dunlop, de az sportgumi, én meg túragumit akarok helyette ami bár keményebb, és nem tapad annyira, de tovább is bírja.
Milyen van most rajta? Én pont ugyanilyen helyzetben voltam mint Te. Nekem Dunlop d218 volt fennt, hátsót cseréltem, Dunlop Roadsmartot tettem a helyére.
Hali valaki nem tudna dr-z hez olcsobb hÁtso gumit 140/70 17
Bocsánat Pireli sport demon