Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz a tanácsokat úgy látszok megoldódott a kérdés.... Kijön a gumis házhoz megnézi,leveszi,felrakja azt viszonlátásra !(vmi ismerős..szerencsére )
ha esetleg valakit érdekelne, 180/55 ZR17 es méretben Pirelli diablo corsa eladó!
brian vagy bárki:130/70-18as használt tapadós gumit 125ös 2T teljesítményéhez nem tudtok?újak drágák
rendes szerszámot kerítenék és kiszedném a kereket.....
Ja ez igaz...te mit csinálnál az én helyemben?
a gond az, hogy a defektspray ki fog fújni a belsőn a külső gumira. És ráadásul nem tudod, milyen a luk jellege, egyáltalán foltozható-e......
Hát lehet,hogy defektspray lesz....megpróbáltam szét szedni a kereket de úgy be van a csavar szorulva......egyszerűen nem mozdul meg ...és nem hiszem,hogy van olyan gumis aki házhoz jönne...úgyhogy egy 10 km-t csak kibír...
na ezt gondold át mégegyszer Használtál te már ilyet?
hy
700 ft a defektspray, és a gumisig elvisz.
mivel csak a belső nélküli mociknál nem lehet használni
Köszi a tanácsokat!
Defektspray elfelejt,elsőkerék kikap(kb 15 perc),kocsiba bedob,gumisnál rendberakat!
Nagyjából ez az ügymenet,és 1500 ft-ból készen vagy!
Széles utat!
dancci, nincs jó megoldás. Vagy az utánfutó, vagy szétszeded te magad. A defektspré szerintem nem fogja a belsőt tömíteni.
Érdeklpdni: 06 20 521 84 99
nyizesedes@freemail.hu
Új Mitas crossgumik olcsón eladók! 17 - 18 -21 - es méretekben!
GUMI AKCIÓ!
ÚJ Pirelli, Metzeler, Michelin, Dunlop. Bridgestone... motorgumik, használt slickek akciós áron itt:GUMIAKCIÓ!
Az okos motoros már most gondol a tavaszra! ;)
Sziasztok!Lenne egy fontos kérdésem:na szóval van egy Cagiva Elefant Tamanaco-m és kb.két hónapig állt és az első kerék félig leeresztett és felfújni nem lehet párat fújok bele és tovább nem megy ....elkezd belül ereszteni valahol(belsős a gumi)...valaki ajánlja a defekt sprayt valaki nem csak annyit kéne h a gumisig el tudjak vele menni...segítsetek lécci(lehetőleg ne kelljen feltenni utánfutóra...)köszi előre is
Halí:Brían.
Meg kaptam a gumít köszí.
Üdv.:Emíl
A DOT száma?
köszi
hát én nemtom taáltam anyni mindent ott a gumi oldalán
a dot száma jelzi, melyik év hanyadik hetében gyártották. az oldalfalon található.
hali
1 gumin hol lehet megnézni,hogy mikor gyártmány? ha jól tom vhova bele van irva,de hova?
Mitas Gumik kedvező árakon!
Érdeklődésre szívesen küldök ajánlatot.
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
okés köszi a segitséget