Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Brian!

Esetleg 190/55 méretű használt gumit tudsz valami jó áron?
Előre is köszönöm!
Szia!
Köszi!Viszont!
Hello Jani4 Boldog új évet nektek!
Nincs mit!
Holnap napközben küldöm.
nzemanko kukac yahoo pont com

thx.
Adj egy e-mail címet átküldöm a tel számot.
ha van még 10e-ért szólj!
attól én se paráznék...
Nem kell annyira parázni az "öreg"gumitól!Mi 2008-ban sok 2004-es dunlop sportmax slicket használtunk el,aminek darabját 10ezerért vettük.
Nagyon köszi!
kérlek csörögj rám előtte és egyeztetünk, iwiwen átküldöm a számom!
OK.
Szia!

Mit kérsz a gumiért?
Valami baráti árat próbálj meg kikalkulálni ha lehet!
Köszi!
jaja, anno én is 75 körül hoztam a d209 szettet. azt tudod mikor akarsz rendelni?
nekem február végére kellene. Ha rendelsz megkérnélek h tegyél hozzá még két szettet, a moneyt meg előtte odaadom.
2008-ban hoztam, remélem idén is lesz, de még nem foglalkoztam vele, ráérek. 46 körül volt a hátsó és 38 körül az első D211, de idén nem tudom hogyan alakul az ár + euro ár
Ajánlom ezeket:
Dunlop
Pirelli
Bridgestone
jogos.
de ha mondjuk 1,5 éves akkor sem fogok megsértődni.
te tudsz?
Ha max. 1 éves gumit keresel, akkor a D209GP nem jöhet szóba, mert 2007 decemberétől már csak D211GP gyártottak, abban viszont nincs 7433-as jelölésű .
Én a full-gas-ban vettem P Supercorsát. SC1,7-est. 70papír volt.
Valami Sport-túrás inkább túrás gumiszett (120,180) engem is érdekelne vagy új vagy nagyon tuti használt állapotban! Ja, és nm érdekel hogy Leonszió vagy xüngjang készítette a Michelin,vagy Dunlop vagy Bridgestone vagy esetleg a Pirelli gyárban...
Hi!
Új kellene.
Használtat vagy nem használtat?
Értem én a viccet, csak nem szeretem...!
supercorsám van 120/70 és 190/55 de a hátsó SC1 és 2007 végi a DOT.
A képen a bal szélső.
Ne szívd fel a fikát!
Jól van humor herold, látom sokat pályáztál már különböző évjáratú gumikkal és tudod miért kell 1 évesnél fiatalabb gumi.
Ha valakinek kellene 18-as utcai gumi...Akkor itt van egy:D