Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az mind1 melyik műszakban gyártották,meg hogy ki volt név szerint?
Sziasztok!
D209 GP, vagy D211, esetleg Supercorsa gumikat keresek, 2 garniturát, újat, 120/70, ill. 190/55 méretben. Pirelli-ből SC2-es keveréket, Dunlopból 7433-as, vagy ahhoz hasonló medium-ot. DOT szám alapján, max 1 éves érdekel.
Ha vkinek van elfekvőben, vagy tud jó áron kérlek szóljatok! Köszi!
ment egy mail.
Jééé még egy elveszett ember!

BUÉK utolag is!
Landon nem láttalak már évek óta.
Sziasztok!

A motoromra kellene hátsó guma.Sajna nem találok 190/..-os normális használt gumit.Ha tud valaki ilyet ami legalább 85-90%-os az írjon ide vagy az email címemre.Vágott slick nem érdekel, mivel műszakira is megy tavasszal a gép.Pirelli Diablo CORSA előnyben lenne.Előre is köszönöm a válaszotokat.
a méretben nem tudok nyilatkozni, viszont a Conti Sport Attack jó választás, merem ajánlani.
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem,hátha tudtok segíteni.
Gumivásárlás előtt állok és mostanában akarom beszerezni a papucsokat.Motor: Suzuki SV650S K4
Elől a gyári méret 120/60 R17.Na most többen azt javasolták,hogy vegyek előre 120/70 r17-eset,mert jobban dönthető lesz a kanyarokban.Az a kérdésem,hogy tényleg érdemes-e /70-esre cserélni elől?Ha igen akkor mennyiben változna a motor karakterisztikája,illetve nem gond-e,ha ezzel ugye magasabbra kerül az eleje?
Hátul viszont állítólag érdemes hagyni a 160/60 R17-es méreten,mert ha szélesebbet vennék akkor rosszabb lenne a hátulja.
A másik kérdésem a gumival kapcsolatos lenne.Mindenképpen két komponensűt szerettem volna,de ebben a méretben nem sok a választási lehetőség(michelin 2ct nem kell).Így a Conti Sportattack-al szemezek.Igazándiból olyan gumit keresek ami utcán is gyorsan felmelegszik.A gyors kopás nem érdekel,tapadás mindenek felett.Szerintetek a Conti jó választás lenne,bár nem két komponensű,de a Conti lapján valami kétféle keveréket ír,meg "fekete chilli"-t,amitől jobban tapad állítólag.

Segítségeteket előre is köszönöm.
Nálam van egy 160/60-as Dunlop 208RR. Gokartpályán mentem vele pár alkalommal, max 500km lehet benne. Mióta eladtam a sm felniket padláson pihen.
Urak!

Van egy MEZ4-es 190-es gumim,középen 2 szélén 4mm.
Nem volt még javítva,jelképes összegért odaadnám...
Semmilyen 160-as nincs
Üdv. Brian!
Nincs valami korrekt 17-es 160/60-as papucsod?
mi van? Abbahagyod?
Az attól is függ, hogy ezt elviszik-e Egyébként nem tudom, hogy mi lenne helyette, vagy egyáltalán lenne-e
Jónapot uram! Eladó vas? Mi történt? Lesz másik?
vizimértékkel....
oké köszi
Szerintem a tolómérő ideális erre a célra...
Hellosztok!
profilmélységet mivel kell mérni?
Eladó két Michelin Pilot Power, az egyik 120/70 17" 2CT a másik 110/70 17". Ki mennyit adna érte?
Sziasztok! Eladó egy Kenda K671 típusú első gumi. 110/80-17-es méretben, 4mm mély bordákkal. http://parts.motorcycle-supers... Ára: 3ezer forint. Kellemes ünnepeket midnenkinek!
Köszi!
Hello!

Jelenleg milyen gumijaid vannak KTM SMR 450re?
Bridgestone Battlax BT-002 Racing Pro 180/55 R17 és Pirelli Diablo Supercorsa 180/55 R17 pályára már nem alkalmas, utcára ajánlott... 10e/db. Slickgumik párban 5-12e állapottól függően