Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!

valaki nem tudja hogy hol kapnék 160/60 17-es dragon supercorsát? elsősorban új érdekel de lehet nagyon jó állapotú használt is esetleg!

köszi.
állapot,ár,márka?
van igen. mondjuk a 21 es 80/100, és 90/90 es
----------bakonymotor

100/90-19 és 100/90 21 es gumid van?
Köszi. Akkor ha jól értelmezem nagy különbség nincsen a két méret között. Sőőt, nekem az jött le, hogy a kanyartapadása jobb és ezáltal jobban feszegethetném a határaimat. Amin azért van még mit.
Olvasdd el a 4801-es hozzászólást! Ott ugyan a 180/55 vs. 190/55-ről van szó, de ugyanez érvényes a 190/55 vs. 200/55-re is.
Szia Brian.
Mi a különbség a 200/55 és a 190/55 között? Hogyan változik a motor viselkedése a két gumival?
itt van pl ez
900 + még névre irom.. meg kitudja meddig van müszaki ... ez meg nekem 700ba ál meg névreirva friss müszakival... é s az enyém is karmentes,hibátlan állapotu ,uj láncszett uj fékbetétek,uj gumik, fém fékcsövek, sportrendszer,17es felni kevesebb km. stb . szvsz nem volt oan sok érte
szia! 26500ft a pár!
sztem nem sok érte, nézz szét a használtmotor piacon mennyiér vannak 900rr ek.. hát többér,és kitudja mien állapotban.. ez meg nagyon panent..sztem megérte
Kicsit soknak tűnik az ára! 10 évvel fiatalabb motorokat is lehet kapni 7-800-ért.
és milyen árban van a 21 és 18"-os ?
Sziasztok!
Egy R17 120/60-as és egy R17 160/60-as gumi érdekelne párban, és lehetőleg új!
csak enduro gumikkal foglalkozom-
pirelli dragon supercorsát 110 150-be tudsz?
szia. Michelin AC-10 es tudok
Mitas EF 07 es FIM es gumi, új, eladó! Ára 9990.-ft
érd:bakonymotor@gmail.com
sziasztok. tudnám javasolni téli közlekedésre a szöges gumikat, meg a bukóketreceket
de félre a tréfát: debreceni kezdeményezésre, lesz jégmotor, ami akár motorutánzatu robogóval is élvezhető/ megjegyezni kivánom, hogy máriapócsi versenyt egy robogó nyerte az X /mindenki együtt/ kategóriában
86ban én még gondolat se voltam,te meg már akkor ráncigáltad a gázt jah vágom ak csak ien 1kerekezgetés meg iesmi megy
tudom h könnyűk a régi gixerek,én is nézegettm őket,sőtt gondolkoztam én is 1 ien street átépitésben ,mer gyárilag nagyon csunya szegény de kis pénzér leeht venni,és streetnek átépiteni.. nézegettem én is meg olvastam teszteket, h pl a 93as széria nagyon szar lett ,nehéz mint a sár.. vmi 220 kiló v mennyi...
cak aztán megteccettek a 900rr rek, onnantól meg csak iet akartam.. és amikor rábukkantam erre a kis szépségre ami van ,ak tuttam h ez kell nekem:D
nézd meg az adatlapomon vagy gépgalériába,pár napja tettem fel képeket a 900rr ről.. sztem jó vétel volt,én még csak jókat hallottam ezekről a 900rr ekről.. ez egy 96os ami nekem van, olaszból lett behozva.. 570ért vettem, de téleg full karcmentes vmi egyedi fényezés van rajta, meg minden oké raja uj láncszett uj fékbetétek uj olaj ,komplett titán kipuff rendszer,meg eloxált csavarok emg minden, nagyon egybe vana block hangja is gyönyörű.. szvsz megérte az árát.. monyu ka rendszám még v 130 elsz rá
Nem fightereztem,csak a magunk szintjén! Csak azt akartam érzékeltetni,hogy '86"-óta motorozok!(Nem vagyok mai csirke! ) Ettől függetlenül a GIXXER-em 170kg forgalmi szerint is,de én még megszabadítottam vagy 20kg-tól!Ha nem hiszed,beszkennelem neked ide a forgalmiját!Az ezt követő évjáratok mind nehezebbek voltak!
Széles utat!
hali
dehogyis, nem ugy jött h piszkálnál vágom én mit mondasz hát jah 900rr most pihen,nem akarom megcsukni má télen
van vmi streetfighter multad? ezzel a régi gixerrel lehet nyomani a streetet? nem tul nehéz hozzá?
Michelin Cross Competition S12 gumit tud valaki ? 18" és 21" méretben kellene
metzeler 140/80/17 csak ilyen van, de uj!
Nem piszkálni akartalak! Bocs,ha így jött le! Persze,hogy ne frissmotorral gurigázzál télen,nem egészen erre gondoltam!Az RR amúgysem az a megbocsájtós,lightos fajta,amit tapasztalat nélkül lehet bizerálni!Ez a vas jó kezekben fegyver a nagyarcú miliomospalántákkal szemben!(Születni-belecsöppenni a jóba!)
Kerék?Első-hátsó?Természetes az én múltammal,de már inkább csak rosszalkodok,mint keményen nyomom!
Széles utat!