Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Van nekem 2 db eladó gumim: Pirelli Diablo Supercorsa és Bridgestone Battlax BT-002 Racing PRO, mindkettő 2008-as gyártás, 3,8 mm középen, pályára már nem alkalmas... iá. 10.000 Ft/db. Akár postán is eltudom küldeni...
Hello Brian! Suzuki Hayabusára van valamilyen használható első-hátsó gumid?
Hello!
Szeretnék motorgumit venni a gsx-r 600-omra, de mivel nincs pénzem most csak vmi használt kellenne!
Tud vki segiteni aki esetleg pest megyében tud vmi jo helyet ahol lehet jo gumit venni, olcson.....?!
Előre is kösz!
Sziasztok!

Új Mitas crossgumik:

Mitas C21 – 90/90 – 21” Új mintázat, cross motorok első kerekére, közepesen kemény, vagy köves terepre. Az új anyagösszetétel, és mintázat nagyon jó tulajdonságokkal rendelkezik kanyarodáskor, és fékezéskor. Kiváló úttartást biztosít köves terepen is. DOT és ER 75 engedéllyel rendelkezik. Ára: 9500 ft

Mitas C16 120/90 – 19” Köves, sziklás, kemény talajra. Ajánlott mindenkinek, aki nem szeret sűrűn abroncsot cserélni, és szereti érezni, amikor igazán jól tapad a motor hátulja. Ára: 11300 ft.

Mitas C02 130/80 – 17” Stone King kövező gumi. Rendkívül robosztus kialakítású mintája elsősorban kemény, köves talajon használható. Ára: 11300 ft

Érd: 06 20 521 84 99

A készlet erejéig!
Szia! Megondoltam magam a vásárlással kapcsolatban még korán van igazad van soká lesz még jóidő várok még de tőled veszem majd kereslek később! Azért köszi!
az mi?na maj híllak mer menek tréningelni...
Hol van még április Pályára alkalmas D211-NTEC elfogyott, de van KR108-NTEC.
ez most komoly?annyit elárulhatok h nem az opelomra kell!van egy motorom képzeld el és én leszek idén az egyik olyan motoros aki 2.00-át megy!na oda kéne!
Buék! Kéne nagyon? Mit akarsz? Jégmotorozni és tele akarod verni szöggel? De tényleg mire akarod használni?
szeva blájen!buék neked,és gondolom nekem is!kéne vadi uj d211 5ezerért!persze első hátsó!na idesasolj...van d211 használtad for mí!?kéne naon!
csak dr... és csak jövőre... de jobb is,ha kezdesz hozzászokni
megszolalt a DR Úr!
Szeva!

Hagyd a 180asat...nincs akkora nyomatékod ami igényelné a 190eset,illetve máshogy iskanyarodna a 190el.:)
nekem volt d208 am , de amiket felsoroltam tartosságba és jobbak lehetnek mert nagy részük 2komponensű de bt16 az 3 komponensű, meg ujabb fejlesztésűek mint a d208
szia

ha megtehted akkor párban cseréld, és uj gumit vegyél! 1-2 évesett, 60 ezer körül már lehet kapni elég jokat, persze biztos van oylan aki ennél dözsöltebb és olcsobban betudja szerezni
szerintem ha utcán használod maradj a gyári méretnél, mivel sport motor csak sport gumi kéne rá, de ez az én véleményem, amik utcára tökéletesek pl.: metzeler M3, Pirelli corsa 3, bt16 ,michelin pilot power 2 , én ezek közül vállogatnék, de van egy rakat másfajta gumi is,
Sziasztok!SOK kérdésem lesz!
A hátsó gumi csere érett.Olyan kérdésem lenne, hogy gyárilag Bridgestone BT14 180/55 gumi van alatta, hogy célszerűe ugyan ilyen gumit alá tennem, vagy egész nyugodtan rakhatok alá bármilyet!?(gondolom tehetek csak ésszerű-e) Kizárólag utcára használnám. Olvastam infot a gyáriról, de megoszlanak. És hogy elég a gyárilag 180-as vagy előnyösebb a 190-es?
Ha szükséges, tudnátok másik gumit ajánlani?Ami úgy árban is meg tartósságban is megfelelő.Dunlop D208-ra gondoltam,de olvastam olyat hogy hamar lekopnak. Esetleg még Continental Road/Sport Attack
Az első gumi még gyári...ami lassan 5 éves lesz és bőven jó még!Ez mennyiben hátrány hogy kicsit öregebb a gumi már? és célszerű-e lecserélni? (gondolom rugalmasságából veszített)
És még 1! Ha az első és hátsó gumi eltérő.pl:típus azonos, mintázat más; teszem fel az még nem olyan nagy gond! De ha a típus is eltérő?
Előre is köszi

Üdv. Feri
Yes: Íme A 8-astól a 12-esig válassz!
Ezt jól megfogalmaztam
Szia! Tudsz nekem ajánlani utcára valami gumeszt előre?!
Sziasztok! van egy garnitúra gumim eladó Michelin Power Race első 120/70 ZR 17-es
hátsó 180/55 ZR 17-es
ha érdekel valakit valami jelképes összegért eladó nem pályára való ! Érdeklődni 06-30-577-13-11 köszönöm
Új Mitas crossgumik olcsón:

http://kepesmotor.hu/motorgumi...
Heló!
Küldtem egy mailt.
Én keresnék jobb állapotú 130/70 körüli R18 as gumit. Ha valakinek van eladó, esetleg szóljon. Köszi
Szia!

Elküldtem mailba, várom válaszod!De felvettelek msn-re is!Előreis köszönöm!
Szia.
GSR-re akarsz 190/55-öst?
Amúgy van és 180/55-ös is, keress meg emailben!