Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok szerintetek milyen a pireli gumi?
thx.
Helló!

Metzeler meZ2 Teljesen új eladó!
170/60 R18
Tel.: 20/2611817
Hello. Nekem Pilot Sport van fent hátul.
gumiteszt
Nekem már a végét járja, de én nem tennék fel megint ilyet. Főleg mivel idén néhány pályanapot is tervezek. Ha Michelin akkor pilot power, vagy pilot power 2 ct. Tesómnak pilot power van az király csak gyorsan kopik, talán pilot power 2 ct lehet a megoldás mert annak keményebb keverék a közepe.
heló,michelin pilot sport gumiról van valakinek tapasztalata,hogy milyen?
Nekem a Bandit előtti motorom egy 500-as Kymco Xciting robogó volt, amely gyárilag Maxxis gumival volt szerelve. A konkrét típusát nem tudom, de semmi panaszom nem volt vele, a hátsót 11e km-nél kellett cserélnem, és úgy cseréltem be a motort 19e km-rel két és fél évesen a Banditára, hogy az első gumiban még bőven benne volt kb 5-6e km.
Maxxis Supermaxx gumirrol tud vki vmit ?
Én egy gsx-r 600 ra(1998) akarom felrakni, mit tudtok róla?
Hello emberek keresek én oljant hogy 16os robzi gumit 100/80-16és 120/80-16 lehet használt és uj is lehetöleg párban azonos gumik árat és képet a gumiról a kgb07@freemail.hu-cimre várok köszke!
szia brian
leadom az infot havernak és holnap 6 körül hivlak !
kell a gumi!
köszi.
Hi, nekem D207RR volt hátul, pályáztam is vele, utcára bőven jó ha túrázol, nem is fogy gyorsan, pályára nem igazán a legjobb még az RR sem. Túrához jó választás, vagy még a 208-ast ajánlom.
Csá!
Nekem van Dunlop D209-em Rs 125-re való! Első 110-es hátsó meg 150-es! Ha érdekel dobj egy mailt! talma14.@freemail.hu! VAgy msn-en:janaboy016@hotmail.com
5241-es hozzászólás
üdv!

egy 125 ös supermoto Honda CRM re szeretnék új vagy használt gumit.

A most rajta található gumik méretei:
120/70 zr17
160/60 dz04

Szóval erre keresek vmit... tudsz segíteni?

köszönöm
hali
brian érdeklődni szeretnék hogy ebben a méretben van valami gumid?
110/70 17
160/60 17
Köszi a válaszokat.
Szevasztok!
Nekem Aprilia RS 125-re kellene sport gumi, de jó a vágott slick is, vagy esetleg a slick gumi is ha van valakinek!
Elől 110/70/ZR 127
Hátul pedig 150/60/ZR17
Használt gumi is!
Nem feltétlen kell új gumi!
Válaszotokat előre is köszönöm!
metzeler roadtec Z6
Michelin Pilot Road S,jól tapad,sokat kibír!Tapasztalat.22ezer km 600-as horneten közepes tempós motorozás mellett.
Heló kolléga!
A gond az, hogy a motorodon gyárilag egy sport gumi van. ennek jó hegyes a profilja. Ha ráteszel hátra egy kemény túragumit, annak gömbölyűbb. Ettől a motor marha furán fog kanyarokban viselkedni. A helyedben párban cserélnék.
Kemény gumi: Michelin Macadam, a régi banditok gyári gumija,- 15-20 ezret bír kopásjelzőig. Ami még nálam bírt ennyit, az a Dunlop d205, de azt szerintem már nem gyártják.
Nagyon szépeket mondanak a pilot road2-ről, az majd ennyit elmegy, csak a szél puhább.
egy darab 180-as bt-014 bridgestonet keresek,nem feltétlenül újat
40 feletti, őszülő hajú, kényelmes, laza túrázós vagyok. Utazóm 120-140 között, előzéskor max 170-180. Hidegben nem motorozom, esőben pedig csak akkor, ha valahol elér. 1250-es Nagybandira idén hátsó gumicsere esedékes. Elvárásom, hogy ne kopjon el hamar, valami kemény keverékű legyen. A mérete 180/55 ZR 17. Több tapasztalattal rendelkező motorostársak javaslatát kérném, melyik lenne véleményetek szerint a legalkalmasabb?
Hello!
Elől gyárilag 120/60x17 es gumim van ,de van egy12/70es gumim szerintetek jó lenne rá?