Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hülye
Na várj csak!
Majd jövöre ha minden átalakítás meg lesz a vason!
Egész jól hangzik.
kétoldalt meg vásznas!kavicságyba jo az darage
megkeresem a képeket, de 90%-osak, középen 4,6 mm ha jól emlékszem
az a tippem h olvasd el a locsi fecsit mert jött válaszod
valaki tud vmi tippet,vagy oldalt mutatni jégmotorozásrol?Hogy hogy kell a gumibe belehajtani a csavarokat ugy,hogy ne eresszen,meg hogy lehet megoldani?Neten kerestem már oldalakat,de semmit nem találtam
Én is amomdó vagyok!
ezé kell rendes gumika
Egyszer volt Budán kutyavásár! ! !
Remélem!
fesd mindjárt karcosra
Én csak gumit, pályaidomot,valami jó csízmát, meg a kavicságyfányezéses bukóplexim helyett egy újat.
Egyenlőre ennyi!
Húúúúú! Van választék.
Már akartalak keresni. Te mit ajánlanál?
Amit az előzőekben írtam a 180-190-es méretváltásról mi a véleményed?
Írtam a jelenlegi gumim kopásáról is. Szerinted......? Futómúprobléma mint ahogy predatork2 írta?
decemberben karifát kell venni
megkéne hálálnod h mindig téged ajánlak!
Milyen állapotban vannak?
Már írtam az előzőekben hogy egyenlőre érdeklődöm, mert csak december környékén lesz meg a zsé.
na jó, de az picit nagyobb volt

simán felmegy a 190, ha nem megy el akkor én is felrakom, de új gumiban kezdtem gondolkodni.
Nem tom. Te írtad azt a (b)-t.
Akkor valszeg 190-es lesz belőle.
A profilváltozást meg azért vetettem fel, mert az előző mocimon 160-as méret helyett 180-as volt, úgy vettem az előző tulajtól. Lemértem és a 180-ast úgy összehúzta a felni hogy 160-as kerek gumi lett belőle . Csak biztosra akartam menni.
ez a b minek ide?
gyári adatok szerint a dunlop d209 190 mehet a 180 helyére!jobb lessz vele mert nagyobb felületen tapad ha a füleden fordulsz!pont ma beszéltem Atommal ő mondta h mehet!szerintem is jobb, a 750 azzal volt nekem is szintén !Brain is szonta h semmi gond vele!
















b
Na, pont ezt meg is akartam kérdezni. Az én mocimnak 180-as a gyári hátsó mérete. Ha 190-est rakok rá akkor a felni nem húzza össze a gumit? Úgy viszont megváltozik a gumi profilja, és az nem jó.
nekem van egy pár eladó Supercorsám, Briantől van. 120/70 és 190/55 párban, elöl SC2 hátul SC1, 30 párban.
de bizony!van is neki egy csomo nagyon jo gumija!gumi ügyben ott van!