Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Predatork2!
Nem a Brian nevét emlegetted a gumiügyben multkor a pályán?
Ő biztos tud mondani egy-két okosságot is.
Csaó All!
Lehet hülye kérdés, de én mégis felteszem, mert nem tudom mi a helyzet a pálya gumikkal...
Szóval arra lennék kíváncsi, hogy a slick gumiknál, a kopását honnan tudom megnézni, illetve honnan tudom hogy az a gumi még jó-e, vagy sem. Azt vágom hogy vannak rajta furatok, de azon mit kell nézni? Addig használható, amíg el nem kopik teljesen a mélység jelzőig, vagy ott kell mérni valamennyit..?
Na-na-na személyeskedünk!
Előfordulnak "balesetek".
Ott meg a pálya az időjátás a guma stb.... volt a hibás!
nem volt az egy sem!ügyi vagy te!kavicságyfényezés!
Na jó.......hmmmmm..... a moci csk 99%-ban volt a hibás . Én 1%-ban mert elállítottam.
jó van mááá.........nem kell mindent a motorra fogni!
Hali Pred!

A FöldeákCsabival mát beállítottuk . Láttad volna előőte milyen volt . Úgy pumpált az eleje mint egy endúrőnak. Folkeményítettük, és tényleg a féktáv és a kigyorsítás is jobb lett. Viszont kigyorsításkor még igy is szitál egy kicsit. A hátsó futóművön is keményítetten , de akkot meg az első komolyabb féktávon majdnem megelőzott a hátulja a nocinak (mekepcsolt a beszarásjelző ) gyorsan visszaállítottam.
csá darage!nekem is olyan volt az első gum széle,de a futomű bitizgálása után olyan sima lett mintha utcán használnám(majdnem)eleje hátulja zsír lett!feleannyira sem kopik,mint előtte,és a féktávom is jobb lett!pirelli diablo supercorsa az nagxyon zsír!
Hali mindenkinek!
Érdeklődnék egy-két dologról a gumikról kapcsolatban. Idén merészkedtem fel először pályára , nagyrészét Kakucson karcoltam (nagyon bejött ez a tipusú motorozás, úgy hogy szeretném minnél többet művelni ). A tél folyamán szeretnék beszerezni valami "jó áron" olyan gumát amit 90%-ban pályán 10%-ban közúton fogok használni. Mit ajánlotok? A mostani gumim nagyon kemény utcai gumi. A pályán használva az első gumi két oldala olyan lett mint a szántás, a hátsó guma oldala meg lilás-kékes-zöldes színűvé vált (csúszhál rendesen az eleje és a hátulja is ).
Előre is köszi az infókat.
Valaki tudna nekem 160/60*17-es méretben Dunlop D208GP-t vagy pirelli supercorsa pro-t?
Korrekt árban és rengeteg bordamélységgel.
te is jókor kezded...ezért szar ilyenkor cserélni.ugysem birod megállni h ne menj vele,viszont egyre hidegebb van,a gumi és aszfalt közötti tapadás konvergál a 0-hoz
Van! Csak meg kell várni a körözéses papírt, hogy indulhasson a forgalomba helyezés. Jövő hét végén ha esik, ha fúj motorozás.
Megkaptam, válaszoltam, megathanx
az meg télen nem lesz jó mert kicsi a mintázata.de akkor szerintem michelin pilot sporty v pirelli sport demon
Suzuki RG 200 sportmotorra. Valami nagyon jól tapadó kéne előre....
E-mail ment
mármint én az elsőről beszélek.egy hátsó sm gumi jó h csúszik...
pirelli mt75 v metz lasertec sem rossz,bár nem tudom mire akarod venni...
azt gondoltam én is,viszont nekem azt mondták tapad.a fene se érti ezt,mindent magamnak kell kipróbálni
pont ez az, ami csúszik....az sm supermotot jelent....
már látom.grat a vashoz!
most van zzr vagy nincs?
hát a 2 nem bagyon fér össze.
nekem pl continental contitwist sport sm-et ajánlottak,lábtartoig dönthető.mivel mintája is van,akár télen is mehetsz vele.és nem is drága!
Hi Brian!

Szeretnék egy garnitúra jó állapotú gumit venni ZZR 1100-ra (120/70x17, 180/55x17)
Mit ajánlasz? Pilot Road? D207? Más is lehet, rád bízom magam. Lényeg az utcai használat
akár hidegben, esőben is.

Köszi!
szerinted az ott mutatottak közül melyiket érdemes venni, ha télen is megyek, meg majd pályázni is akarok?