Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halló Frei !
Kössz mindenkinek a tanácsait,már el is felejtettem a D207-est,csak azért kérdeztem,mert nem ismerem a Dunlopokat.Akkor maradok a Conti Road Attacknál,nekem bevált!
Hello!
Nekem egy suzuki gsx-r 600ra kellenne vmi utcai használt gumi!
Első és hátsó is!
Szob-vác környéke előnyben,de max psotán is ok....
hornet topicba 1568 as hozzászolás vagy ez vagy használtbol is vannak jok,,,
szerintem felejsd el azt a gumit! ennyi pénzért jobbat is meg ujabb fejlesztésűt is kilehet fogni, nézz szét az aproba, mulkor láttam 1-2 jo vételt, de pont a hornet es topicba hirdetet nem rég valki egy pár gumit,,
Helló! Valaki ajánlana nekem, hogy milyen gumit vegyek supermotóra utcára? Lövésem sincs, hogy melyik a jó a sportgumik közül.. 120/70 és 150/60 méretben kéne vmi. Köszi
Én még négyezerötöt sem adnék érte, mert kb ugy tapad mint a bakelit
Annyi pénzért lehet venni rendes sportgumit is , bár ha csak szárazon elturázgatsz vele, kibir még egy évet is .
Vagy 8-10 éve volt ujdonság a d 207
Köszönöm, a rajta lévő emlitett tipust leveszem még bőven el menne szeintem vagy 2000 km-t. De vettem új METZELLER RACETEC K2 illetve K1 compound szettet, illetve BT 002 szettet ujjonan, mind kettöt ki akarom próbálni melyik hogyan viselkedik...
Sajna ebben nem tudok segíteni,nem használtam soha.
Van tapasztalatod 207-esről?
Az adatlapomon megtalálod,12-ért van 99,99%-os D 207F első gumim.A többit rád bízom,döntsd el,hogy sok-e a 45 a garnitúráért.
Üdv:B
bebaszna ha átszúrná egy rajzszeg.....
Helo!Most láttam meg, hogy a Mitom hátsó gumiában van egy rajzszeg, a gumi egy Michelin Pilot Power...Namost az volna a kérdésem, hogy ha kiveszem ezt a rajzszeget, akkor leenged a gumi vagypedig van olyan vastag a gumi h nem szúrta át teljesen?Köszi a válaszokat!
Sziasztok,véleményeteket szeretném kérni Dunlop Sportmax D207-esről,Hornet 600 ra kellene garnitúra gumi,45ezerért tudok,jó ár?
Nagybandit, klikk az adatlapomra.
A gumi nem az enyém, de ha érdekel dobj mailt és elárulom a titkot, hogy hol tudod megvenni!
Szia,
A Pirelli Diablo Corsa III érdekelene, ha meg van még. Tudnál felrakni róla fotót? Gondolom az ár párban értendő.
Köszi
Igen, erről volt szó.
Szerencsére nagyon okos újságírónk ott van a piacon, és látja mi a helyzet...
Egy hónapja kijött az a cikk is, amikor neves hazai gumiszakértők azt nyilatkozták, hogy nem is kell téligumi, mert a nyárigumi még télen is jobban tapad, és csak a gyártók pumpálják a mennyiséget.
Valóban pumpálják, de téligumi kell.
A motorgyártók meg -mintazt korábban is jeleztem- azért szeretnek ingyen gumit kapni OEM-ben.
Nem vagy egyedül a tapasztalattal, azt kell modjam.
Próba egy 016-ot!
nem próbáltam még Bridgestone-t.félek is kicsit tőle.főleg hogy más gumi lesz mint eddig,más méretben mint eddig,kisebb felnin mint amire való ,ettől hegyesebb-biztos magától fog bedőlni maj meglássuk.főleg ha kapok még.....
Ritka méret :( Csak ez van: Metzeler
Szia zöldi!
Milyen vasad van? Mármint stílusra.
sziasztok,eladó első endúro gumi. ára:3000Ft
sziasztok eladó enduró gumi, ára 3000FT