Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
pl gumihaz.hu
én is most veszek 100/80ast
nem tudom.
én honnan tudok 100/80 17 es gumit szerezni?
csúszni fog. A barátom GS500-ra tette a supermoto gumit, és eldobta a motort, pedig nem kezdő. Ledobta a gumikat, és azóta megint földig dönt.
sziasztok!
Sportmotorra előre kéne vennem egy 100/80 17 -es gumit... viszont ilyen nincs csak supermoto gumiban, nagyon ritka ez a méret... az jó rá? Vagy gáz sportmotorra supermoto gumit venni előre? Hidegben is szoktam menni, meg pályázni is el akarok kezdeni...
hello mindenkinek!

eladó krosz/enduro gumi érdekelne(18 és 21) ha van valakinek írjon már létszives!

ja és miskolc és környéke előnyben
Köszi, de a Z6-ot választottam.

Amúgy tényleg jó ár, itt helyben a lelakott szarokat adják ennyiért.

Köszönöm mindenkinek az ajánlatokat!
Természetesen posta is mehet!Mivel ez 99%-os gumi,szerintem a 12.000 teljesen korrekt ár. Mit szólsz?
Üdv:B
Köszi!
Tudok, leghamarabb kedd este, de inkább szerdától. Küldj egy e-mailt (adatlapomon), hogy ne ide kelljen feltennem.
Zöldi, te melyiket választanád a helyemben?
Ez is elég jól néz ki. Huh, a bőség zavara.
Holnap eldöntöm, még megnézem Brian gumijait (ha megmutatja ).
Ez mennyi lenne? Postázád is?
köZeli
Tudnál köyeli fényképet a Contiról? Esetleg a Z6-ról is.
Köszi
ha nagyon nem dolgoztatlak meg egy ilyen listát belöksz 180/55 ZR 17 (73W) kondiciókkal, tájékozódás végett? sport nem érdekel, 1200-es Bandit a tettes...thx!
Nem kell variálni.
Nem értem jól, vagy nem kell változtatni
Nem.
Gumimelegítő van, ezzel nincs gond. Ha jól értem, akkor ebben az esetben nem változtatnál.
te motorozol is?vagy csak gumit árulsz?

ha többa nyomás mi lesz a melegedéssel 18 20 fokban?jobban melegszik ha több a nyomás?
Ha nincs melegítőd, akkor inkább növelni kell!
Igaz, hogy a laposabb gumi jobban deformálódik, de soha nem lesz benne üzemi nyomás, ezért kell 0,1-0,3-del többet beletenni, mert akkor meglehet az üzem nyomás.