Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hogy elfogult vagyok,de kényelem,és szélvédelem szempontjábol a Kawa a legjobb!
Az R1,GSX-R nagyon robbanékony motor,mármint teljesitményileg.
A ZX nyugodtabb,már ha a 144 pacira lehet ezt mondani
Szerény véleményem.
sajnálom így sikerült nem akartam kavarodást belőle
hát .... egy 300-as felfúrt mz volt az egyetlen szóval nem rendelkezek nagy mot multal
á, csak megtalált egy barom és mivel élőben nem meri magát vállalni, ide írogat. Előfordul sajna
mik vagytok ti hös tücskök,v kakasok?
azthiszem ezt már beszéltük valamelyik topicba, bár ne mértem miért ide irtad? gumik közé?
előtte milyen motorod volt?
Syasztok Gnat vagyok és még nincs motorom viszont szeretnék köv nyáron venni egyet
5 lehetséges moci lenne gondolom sejthető R1 YAMAHA,SUZUKI GSX-r 1000, HONDA ugyancsak ez a kategória vagy KAWASAKI ZX9 esetleg APRILLIA 1000 RSV
tudom tudom kezdőnek ekkora motort minek de ebben nem lehet megyőzni viszont érdekelne a véleményetek a motorokról ill javaslatok mit miért érdemes venni ezek a mocik évjáratban a 2001-2003 közöttiek nagyon köszönöm a segitséget üdv Gnat
én kérek elnézést ezért a baromért. Figyelj, nem tudom ki vagy, de ha gondolod, hétfő v. szerda este 6, király utcai RSZKK dozsaó, ott lerendezzük. De ez a fórum nem erre való.
nah jo csak egy rossz vicc vótttttttttttttttt:D:D
húú vazze, nekem nem birnál szerezni 9mm ből 3-4 tárnyit?
Akkor inkább a 9 misiből dobj ki,amit elsikkasztottál!


Gyökereidnél fogva egy rakás baj vagy.köcsög
gyere pici Attilám, kapsz 9 milisből
A névváltás nem hozta meg a modorod. Viszont szerintem told vissza az arcod a GSR topikba, ne velem legyen már megint baj itt is
Neked egy sorozat kéne a fejedbe 280as
Beált a főtengely!
annyira csomo helyen nem hirdetem, 2 oldalon, aproban is benne van
ára 60e
Azt még nemtudom, de ha nagyon érdekel akkor adok egy címet és lejöttök megnézni.
Hi all!
Cimborám keres 23-as (!) crossgumit előre.A mocija jövőre lesz 30 éves. Most vette hobbymotornak,de kell új elsőgumi.Aki tud,plíz képet,árat dobjon fel ide.THX,üdv:B
29-én?még ráérne akkor is!
Csomó helyen hirdeted. Árat miért nem írsz hozzá?
Nem hiszem hogy megyünk.
szerdán kint leszel a hringen?ha igen hozd el őket légyszives.ha jók megveszem őket!
A Pirellikből már csak a képen szereplők vannak meg hozzá valók elsők, a bridgestonek meg 2,5-3 mm-esek (gyárilag 3 mm.) 10e/pár.
mind a kettö,ha jók,és ha az ár is jó!
Milyen kellene? Amik most vannak párban: Pirelli Diablo Superbike, Bridgestone Racing Battlax.
csá dávid91!van slicked párban 190-es hátsóval?pályára kell!