Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv gumira lenne szükségem,michelin pilot power 180/55,csak uj érdel.
motorcycleusa
A motrocycleusa-n olvastam az új Blade tesztjét és ott írták, hogy a bemutatkozó menet után ezt tették fel a motorokra és milyen király.
Nem
szia ezeket az időket simán futod gyári gumikkal.
utolso nyiltnapon +6 fok max 6-8 an voltumk fent nem voltak csoportok 3 tank benzin ment el simán ezek az idők megvoltak.
Bt -014 el.
Nem. Ők tudnak motorozni...mi meg csak szeretnénk.
Azért a Diablo Corsa és Pl. a Pilot Power 2 CT nem teljesen utcai gumik! Inkább Supersport abroncsok, egyikkel a Stock 600 EB-n, a másik típussal meg tavaly pl. a GSX-R kupások mentek....szóval akkor ők 3 kör után kiáltak 1 kávéra? Kezdek belezavarodni ebbe a gumitémába....
Hát ez érdekes....én elől 2.5 hátul 2.9 (mindenki lehülyézett ) nyomással mentem a H.ringen a metzeler sportec m1-el (hasonló kategória) 2.20-2.25 időt és az első laza bemelegítő kör után nem kíméltem, de nem estem el. Az tény, hogy ha térdtől lejebb akartam dönteni, vagy nem voltam tökéletesen finom akkor megcsúszott. De ezt fejben kell kontrollálni. Nem verseny tempóra gyártott gumi, vannak korlátai. A Pirelli supercorsa-val mikor mentem már indulás után térdeltem mindenhol aztán 1-1.5 kör múlva már a lábtartót lehetett húzni mindenhol. Ha majd ismét lesz motorom akkor supercorsa szintű gumi alá nem adom...az tuti.
Megnéztem a vasad már, szép! Peremig az elsőt? Most Diablo Corsa-t párban 53800 ft-ért tudok venni újat 4406 DOT-al...A Supercorsa sokkal drágább sajna (jobb is tudom)! Egyébként én is 20 körüli időt mentem, és a 4. pályanapomon sikerölt perecelnem a 4. körben a Mansellben Power 2CT-kkel...lehet hogy túlmelegedett? Előjel nélkül kifordult alólam!
A motort megnézheted a nevemre kattintva.
Sajnos ritkán jutok el pályára, de igen, használtam a ringen 20 körüli időkkel.
Az első gumim volt, amiben megbíztam (nem félreérteni! ) és peremig le mertem dönteni.
De azt hozzáteszem, hogy a Supercorsa még jobban tetszik.
Szia! Köszi a választ! A Hringen is mentél vele? Milyen időt, milyen géppel? A guminyomást leengedted (2.1/1.9) és úgy bír csak 3-4 kört? Persze, gondolom a tempó sem mind1...
Használtam. Nagyon jó gumi, én szerettem. Mint minden utcai gumival az a lényeg, hogy 3-4 kör után hagyd visszahűlni, különben túlmelegszik és pofára esel.
Brian!
Tudsz valamit a legújabb Dunlopról?
D211GP?
Sziasztok! Pirelli Diablo Corsa-t (nem a III !) használt már vki pályán? Hogyan viselkedik? A Hringen 2"10-20 közötti időkre, hobby-motorosnak megfelelhet? Közúton is használnám!
Utcán nem tudom milyen, de szinte biztos, hogy csalódást nem okoz.
Jogos kérdés, meg kell kérdeznem, hogy melyik pontosan, de nagyon kedvező árat mondtak...Közúton gondolom nem tudod hogy viselkedik...közben már megtudtam hogy 2 komponensű guma ez is! Köszi a választ! A 600RR-emre keresek vmi utcán és pályán is használható gumit, pályán csak havota 1x, 2x tudok majd menni sztem?!
Milyen GP-Racer? D208 vagy D209 ? Nem mindegy!
Én mentem D209GP Racer-rel. Kicsit olyan, mintha ötvöznénk a D209GP és a Pirelli Supercorsa tulajdonságait. A tapadás a Dunlophoz, a lágy oldalfal miatt a kigyorsítás a Pirellihez hasonlít. Ez a gumi kezdő és kissé haladó pályázóknak való, ellentétben a D209GP-vel, ami nagyon haladóknak és profiknak való.
Eladó D209GP Racer
Dunlop GP Racer-ről tud vki bővebb infót? Elég jó árat mondtak a szettre, kiváncsi lennék milyen gumi! Pályán és utcán használnám 1aránt...2 komponensű? Ja, és vki szokott pályázni Diablo Corsa-val? Mi a tapasztalat vele? A Hringen 2"15-23 közötti időkhöz használható?
Bocs, de lemaradtam az elejéről, meg nem is érdekel a vitátok, csak annyi, hogy használt gumit kaptál, nem vagy megelégedve vele?
Igazából 50.000 Ft-ért megvenném a metzeler m3 gumit (első-hátsó).
részemről is. Ezért nem is írok erre már semmit, minősíti ő magát.
Köszi az infót, fel is hívom!
Tarka vegyél óccsóbban mint 25 ezer
Szia! Szívesen! Több haverom már vett tőle, megbízható fazon. Ha jól emlékszem Spanyolországból rendeli a gumikat -ezért is kerül sokkal kevesebbe, mint itthon- egyébként csak újat árul. Vidékre postázza a gumikat, Pesten átveheted tőle személyesen.
Szia! Köszi a választ! Te már vettél tőle? Megbízható fazon? Újat is árul?
Köszi szépen! Megnézem!