Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali

olyan gumát szeretnék, amivel lehet pályázni

Attila
Szombat de. meló, délután GSXR klub díjkiosztó (Fullgas Budaörsi út), este buli, vasárnap nem tudom mi lesz...
Neked mi is kellene?
Hali

Sok a meló nem tudtam elszabadulni.

Ha hétvégén is ráérsz lemennék.
Attila
Na itt vannak a képek! Az egyiken látszik,hogy majdnem olyan széles a futófelület,mint a gixxerem 180-asa!
Vártam a hívásod de nem hívtál vissza
szolj ha küldted
Persze!De mindjárt lefotózom és átküldöm!
Ok kösz szépen.
kénekénekéne megvagymég?
Mármint úgy értem, hogy ha csak nyugodtan motorozgatsz, akkor is bemelegszik? Mert gondolom ha komád se sétatempóban adja elő.
Az az igazság, hogy akit említettem, ő évek óta utcán is ezzel megy, és esküszik rá! A H.ringen 2"03-at ment R6-al, szóval hiszek neki...
A pályagumival utcán bemelegszik rendesen? Nem okoskodni akarok, csak kérdezek...
Hi. Vágott slicket nemkomálom 30-ba kapsz tökéletes állapotú "gyárilag mintás" pályagumikat is (kepesmotor.hu)
Szia wilson. Saját tapasztalatom alapján: a supercorsa és racetec gumik nagyon barátságosak, nagy tartalékokkal rendelekeznek még kopott állapotban is. Számomra ezek a legjobbak. A D290GP ezekkel szemben merevebb szerkezetű, pontosabban irányítható, ezért ajánlott hozzá a megfelelően beállított futómű is (kevésbé "hülyebiztos"). A BT002-t a dunlop és a pirelli / metzeler páros közé tenném.
Tegyük hozzá: nem sok motorost/versenyzőt ismerek, aki ki tudja használni a gumik közötti különbséget. Láttam 2 perc alatti köröket mindegyik gumival a PRingen.
Köszi, már néztem! Az ára király, csak mint alább írtam a keretem sajna szűkre szabott...
Hi Orge
Hogy érted, hogy ha azok már kevesek lesznek jöhet a Dunlop 209 Gp? Kíváncsi vagyok a véleményedre!
Látom a gumik is kérdésesek számodra. Csatlakozom az elötted szólóhoz. Pályára pályagumi pont. Ebből nem engedhetsz, ha kedves az életed! Na pl a klubba Metzeler Racetec nézd meg milyen áron van!
Sziasztok mennyi egy 3.6*16-os belső?
Köszi a jótanácsot... Végül lehet a Gyurkeszre halgatok, van itt 1 pécsi srác aki pályagumit ad párban 30-ért, és meg is vágja meg fel is rakja...a Gyurkesz esküszik rá, meg a haverom is, hogy utcán sincs jobb! És mivel a Honda elvitte a pénzem nagy részét, így a 30 Eft is jobban hangzik, mint a 54-90 Eft közötti árak! Sajnos az általad említett tipusok ujjonan most nem férnek a keretbe (netán tucc vmi óccsó forrást? )! Megtiszteltetésnek veszem!
Szia Rider. Utcai sportgumikat verd ki a fejedből pályahasználatra, különben ismét karcos lesz a motorod. A Mi elvárásainknak megfelelő supersport gumik: Pirelli Supercorsa, Metzeler Racetec, Bridgestone BT002. Ha majd ezek kevesek lesznek akkor jöhet Dunlop D209GP.
U.I.: Ugyan megköpködtelek a honda miatt, de majd szezonnyitóra jöhetsz Velünk
helyilaza@vipmail.hu az msn címem vegyélmár fel lécci képet ha lehet mutimár róla. előre is köszi
kéne barátom
Szeva! Van egy BRIDGESTONE BATTLAX-om szélesített profillal 150/60-17" kb 75-80% -os! 8-eft ért!
nemtud valaki jó állapotú 150/60as hátsógumit rs 125re?nagyonmegköszönném
Hali

Keresd Gumibárót 06 30 249572

Attila