Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most majdnem beszúrtam ezt: , de aztán úgy voltam vele, hogy azt nem teszem zsebre, amit erre reagálnál...
mit akarsz a nyelveddel csinálni hogy ennyire nyújtogatod?

LX
vettem már néhány használt (főleg slick) gimut.. de ha odafigyelsz, és megnézed, akkor lehet jót venni...

LX
Itt érdeklödhetsz gumi ügyben
nem.. én tudom hogy hülye vagyok de hogy jön ez most ide?

LX
azt gondoltam.. de nekem sem kellett volna elmondanom a véleményem.. semmi értelme nem volt... amit most gondolok azt meg inkább nem írom le

LX
De máker voltál!
Láttam hogy megosztottad anno az infot,de mikor megkérdeztem másnap már ez a válasz jött..

grat.. ue vettem 66ért..
Ha választhatok,hogy 25-ért szart veszek (ami mellesleg elfut sacc 5000km-t-jó esetben),vagy 40-ért újat (kb 12000 km-t fut ellenben a szarral),lehet nem gondolkodnék...
...hagyjad mááá, még a végén tényleg azt hiszi, hogy nem hüle...
neeeem,rólad van szó...
Helló
50000-ft ért kaptam kb 2 hete az m3-at,(Szereléssel)volt még 2 garnitura.
teljességgel igazad van.. én voltam a hülye hogy hozzászóltam, és hogy normálisan próbáltam elmondani a véleményem.. belátom.. hibáztam..

LX
"maci-cerka féle gumiügylet" ...én má" meg sem szólalok...
Mint pl az ara!
http://www.mynetmoto.com/
én innen rendeltem ennél olcsóbbat sehol nem találtam..
Ja? És vegyetek ÚJ gumit,mint én. Azzal nem basznak át,nem kell infarktust kapnod az idegességtől,nyugodtan tépheted neki...stb...stb....stb....nagggyon sok előnye van.
itt még mindíg a maci-cerka féle gumiügylet a téma?
tiszta Barátok közt........ Kihagyhatsz 15 hónapot,akkor sem maradsz le semmiről...
Itt en is megkerdeztem Gyapi!

Szia!

Az általad kért Mezteler Sportec M3 gumiabroncs árai:

120/70 R 17 méret: 34.000,- Ft
180/55 R 17 méret: 44.000,- Ft

Mindkét méretből tudunk adni, van készleten.

Üdvözlettel:

Zlatics Gábor
Szalvano Kft.

hat ez nem 50en..
TE HÜLYE VAGY? VAGY KOMPLEXUSOD VAN? Nem is ismerem! Téged sem! Szedd már össze magad! Neki sem, és neked sem adtam igazat! Eleve hülyének tartom azt (már bocsánat, de sikerült felidegesítened!) aki nem nézi meg azt amit a netről vesz, vagy nem számol azzal a rizikóval hogy átverhetik.. főleg használt gumi esetében! Azt sem tartom korrektnek, aki nem tartja be a megállapodást! DE! Mint már anno mondtam, fogalmam nincs hogy melyikőtök mond igazat, és melyikőtök hazudik.. lehet hogy mind2, lehet hogy egyik sem.. Ja, és mivel is rágalmaztalak? Kifejtenéd? Max a nemtetszésemet fejeztem ki az SMS-eddel kapcsolatban! (amit továbbra is így gondolok..) Olvass vissza nyugodtan! Neked elment az eszed..... Próbálj meg különbséget tenni vélemény és vélemény között, és majd akkor reagálj ha ki tudsz nézni a sértettséged mögül, amit minden olyan emberre kivetítesz aki nem 100%-ban veled ért egyet! Részemről lezárva...

LX
Azért nem velem értesz egyet, mert a barátod. Te is közte voltál azoknak, akik nekiálltak okoskodni, meg rágalmazni anno.
Értelmes emberkének tűnsz, nem kellene lealacsonyodni a szintükre.
Természetesen tisztelet a kivételnek! Ez lemaradt...
azért csak óvatosan az ilyen jellegű kommentekkel! Attól még hogy valaki nem veled ért egyet 100%-ban, lehet normálisan gondolkodó ember....

LX
A gumi 100%-ban ki van kockásodva!
Elérte a kopásjelzőt (tehát nincs meg az 1.6 mm középen)!
Aznap 20x hívtalak és a nap végén kaptál egy üzenetet!
Hazudsz mint a vízfolyás. Eddig egy igaz szavadat sem olvastam itt. Görény meg te vagy, nem én!
Nem vagy idevaló,meg máshova sem.
Utána meg meggyanúsítasz azzal, hogy nem a te gumidat akarom visszaküldeni...
Szánalmas kis féreg vagy.
Halihó! 120/180-as gumiszettet szeretnék venni a mocimra! Lehetőleg olyat, ami pályán és utcán is megálja a helyét, és lehetőleg újat! Pl: Conti Race ATTACK, Pirelli Supercorsa, Dunlop D209 GP, Metzeler Racetec, Bridgestone Bt002 Racing stb.! Ha vki tud olcsó beszerz forrást, és van ilyen kapcsolata, írja ide, please! Thanks!
Itt vettem:salvano gumiszervíz tatabánya 20 9374902