Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adj egy elérhetőséget, ahol ennyiért megkapom.
Hali!
Metzeler m3 50000 ft párban
Hali!

Motorgumi:
Metzeler M3 (75.000 Ft.) vs. Continental Attac (60.000 Ft. körül) vs. Dunlop Sportmax (73.000 Ft.)
vagy hasonló árban valami jobb?
a Hungaroringet? Kár, egészen jól karcoltál. Na befejeztem részemről, bár el se kezdtem volna
Igazad van!

Ballagjunk!
Tesó!

Te mi a pöcsnek örülsz?

Nem látod hogy ez nem oké?
Dody
Szevaaa Dody papa!
Mizu?
Gyere át a klán topcra ,ott vakerjunk
igazan sajnalom, hogy akar ennyit is ram "aldoztal"
azota is elkerulom azt ahelyet
tudod, hogy nem, hiszen rád is tudtam anno eleget
te is csak erre
nem, mert 5 másodpercen túl nem tunak semmire koncentrálni
Nincs mit köszönnöd, csak a véleményem volt a dolgokról.
amit neked tudnék mondani, hogy az SMS nem volt igazán megfelelő. de ez is csak a saját véleményem.
te váltókezelő, teeeeeeeeeeeeeeeeee
komolyan kezdtem mar aggodni, hogy nem kerul elo egy kisebbsegi komplexust ellensulyozni kivano kep zsenialisak vagyok, a nok nem tudnak ilyen sokat vitazni
azért szóltam be neki, mert alapos a gyanúm, hogy a ceruza regelt fel más néven.

A gumi témáról pedig, utoljára: én tartottam a megállapodást, hogy ha kivállasodott a gumi küldje vissza. De ő arra hivatkozott, hogy ezt már nem tudja drágábban eladni. Ezen felbasztam magam, de azt mondtam, hogy küldje vissza. Másnap hívott, de nem vettem fel a telefont, mert nem volt nálam. Vissza nem hívtam, ez igaz, de úgy vagyok vele, ha valaki akar tőlem valamit akkor hívjon ő. Több hívásom, smsem nem volt, aztán jött ez az sms. Ez után pedig már nem tárgyalok vele.
A fórumra pedig azért raktam fel a sztorit, mert tény, hogy bedurrant az agyam, és hülyeség volt, de az ilyen nekem nem motoros.
Végre egy normálisan gondolkodó ember. Eddig ilyennel nem nagyon találkoztam itt.
Köszönöm!
Nekem csak az szúrt szemet a beszélgetésedből :
1. a gumiügyletedben azt állítottad hogy át akartak baszni de te mégsem akartad a megállapodásod tartani , miszerint ha a vevőnek nem tetszik vissza adhatja
2. sérelmezted az SMS ben a jókívánságokat ( ezt jogosnak tartottam) . Mikor valamelyik fórumozó bemásolta ide a te jókívánságaid, amit valamelyik kismotoros gyereknek kívántál, akkor viszont felháborodtál le buziztad vagy köcsögözted eme fórumozót.
3. bíráltad hogy mért ugat ha üres az adatlapja. hozzáfűzném hogy a te adatlapodon sincs kép magadról.
Ezeknek tükrében vettem a bátorságot és pár mondattal én is észrevételeztem dolgokat és hozzá fűztem az észrevételeim. Hisz erre való egy fórum.
Szia Tesó!
egy haver használja SV650-en, utcán és a Mátrában, még rosszat nem mondott róla. De van 1200-es Banditos ismerőöm, ő a Mecsekbe jár vele és imádja.
Igen tényleg szar! 2.02 mentek vele a H-ringen. A fikázok közül megy ez az idö bámelyiküknek? Mert hát tényleg ez a legkönnyebb!
Kpisti!

Kitettem a mailcímemet, ide írj kérlek és megbszéljük.
amúgy meg áthúzhatnánk a GSR topikba, ne itt offoljunk.