Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló Haver-you.Mi lenne az ára a kipufogódnak?
Sziasztok.
Az lenne a kérdésem hozzátok,hogy ha a gyári kipufogómból kiszedném a katalizátort akkor jobb hangja lenne a dobnak?
Vagy maradna az a halk ami eddig?Ez egy Kawasaki ZX 6r ninja 98-as évj.Vagy esetleg valakinek van valami ötlete javaslata,hogy a katalizátort kivéve esetleg még mit módosítsa rajta hogy jó legyen a hangja?Nekem nem az kell hogy repedtfazék hangja legyen hanem mélyebb. Köszi a válaszokat előre is.
Gilera Runner 180 Sp re Mien sport kipu
fogót érdemes tenni ami teljesítményen is dob ?
ha irsz méreteket akkor le tudom mérni jó lesz-e, ha zsír akkor érdekelne a holmi
Haver suzukián egy Leo v. szól igen szépen.Nem is szól,inkább ordít. Mondjuk nem halk viszont észrevesznek és nem akarnak kilépni eléd vagy elcsapni.
Üdv a Fórumosoknak:)
Eladó egy xv500-535-ös kipufogó!
Tel:06703525376
Skype:kaczko.istvan1
Sziasztok,lenne egy kipufogóm eladó. Csak pár kilométer van benne. Szerintem fekvő minarellire is jó,minden tartozékával és dobozával.
Ajánlatokat ide várok,és ha az ár megfelel nekem akkor a tied. Személyes átvétel vagy előre utalás után postázom.
már bocs,de ha az átmérő nem stimmel,akkor odébbreszeli a lyukat?
sziasztok .suzuki dr 650-se 2003- évjáratú motorra keresek "sport kipufogót" nem túl hangosat ha esetleg valakinek van vagy tud valami tapasztalatot írni azt kérem írjon... előre is köszönöm további szép napot
karbon kipufogódob eladó. 70 3781937
a kép
én ovál leo vinci-hez gyártattam rozsdamentesből. autocad szerkesztés+lézervágás+anyag=3 000 ft/db, ha érdekel egytől megválok.neked kell az ideális ívre hajtanod.
Keresni foglak jövő héten!
Eladó egy 2 hónapos alig használt Giannelli Next - aluvéges utcai kipufogó. Magas minőségű termék, nagyon jó ár-érték aránnyal.Jól használható 50ccm-es és 70ccm-es hengerekhez. Jobban engedi pörögni a motort KB 500-1000RPM nagyobb a végfordulat, ezáltal nő a végsebesség. Minden fekvő hengeres minarelli blokkba jó! Érdeklődni: jozef7@freemail.hu
nem volna rossz!:)
ha nincs senkinek,csinálok neked :)
Üdv mindenkinek van valakinek eladő összekötő csöve 600 k8 ra?
minden mególdható!hozáállás kérdése.
saválló lemez sokkal jobb!meg olcsóbb is
Furulyát is vállalsz kipufogóba gyártani? Kellene az én Akra kipufogómba, de ebbe gyárilag nem lehet... Mondjuk vannak ezen a téren tapasztalataid? Semmi személyeskedés, de egyszer már "megégettem" magam, hogy rossz dobot tettem fel a motorra...
sziasztok valki nem tudja honnan lehet beszerezni a hátsó carbon felfogatókonzolt leovince x3-hoz
kipufogó felújítási segédanyagok,eladók......paplan,rozsdamentes szövet,perforált lemez
A változás elkezdődött ja és persze házikókány
Kipufogó paplan eladó! 1 dobra való 5000Ft.
1x1es