Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamaha fzr1000 k&rj sportdob 6e ft-ért
sziasztok.
R6r-be gyari kipufogoba keresek db killert,Rj 111 modell.
kösz
Összekötő nincs de 10ért csinálnak rozsdamentes anyagból profi módon.. 20/414-0939 a számom..
Kipufogósnál van palást cserével mert horpadt volt.. Ha visszakaptam küldöm a képet..
Tudnál róla képet küldeni erre az email címre?
ricardo2@freemail.hu
Ha összekötő cső is van akkor azonnal megvenném.
Szia!

Raprot már nincs meg. Helyette van egy Yoshimura trioval, de az 45e..
Te meg ha nem b.......lennél akkor kitöltenéd az adat lapod és nem f......... írnál............
Ja és te pofáztál bele valamibe aminek neked szólt.
Hello! Engem érdekelne drz-re az eladó sportdob.
üdv!
ha férfi lennél nem kipontozott részekkel válaszolnál.
sztem örülj hogy egyáltalán adnak érte vmit én a tiedet 8 kilóba számolnám be
erősítjük-erősítjük, hogy ez legyen itthon a legerősebb busaverő zx14
ezen nem fájna a derekad, bár ahogy múltkor elnéztelek...inkább maradj a papis gépeknél
Nem, 1.2m szeretne rá az úriember én meg nem....

Majd meglátjuk. Az a baj,hogy a tiedből tanulva mindig bakon látom és hát nem túl megbízható gépnek tünik mert mindig szerelitek.

Na, a yamahára csak felülsz és megy.
Most üljek át egy derékfárasztóra?
Nem tom, gondolkodom rajta ha a barátod vállalja a térdelést az enyém mellett is akkor talán...
De most jut eszembe Ő is Yamaha párti.
nem is akarom annyira eladni, +hát 5 db van magyarországon eladó ilyen sárkány, úgyhogy azokhoz képest a 2.5 reális ár.
én yamahára nem ülnék
elvitték a gtr-t?
Akkor a vevő nem megy majd, mert annyiért már motort vesz.....
Keddre hozd a sisakod leviszlek Győrbe,hogy tudd milyen egy igazi motoron ülni...

De sejna a zizit nem érezheted,mert az már nincs...
hát igen most úgy néz ki mint egy szárnyaszegett sv650
majd lefotózom és felrakom hogy milyen a csirke.
jövő héten gurulunk mán 1et?
vagy mindig anyu szoknyája alá bújsz ha hívlak?
ja igen és felrakom a használtautóra de 2.5 lesz az ára
Na akkor költöttél rá eleget,mehet a piacra.
Kíváncsi vagyok ha össze raktátok a hangra...
Most zavart az asszony motorozni, mert unja a képem és bitokolná az Igniszem...)))

De ha nem megy a biciklid akkor maradok itthon....
meglepő módon passzol tökéletesen:)
DE a yoshiban nincs lambda-szonda hely.....másrészt a leömlőnél elsőre rosszul fordítottam, mert azt hittem nem kell alá tömítés-tűzkarika akármi, hanem a gyári réz maradhat. na most ehhez képest ma újból elolvastam és kiderült saját új tömítése van aluból a leömlőnek..de ez nem volt a csomagban:(. így ma voltam esztergályos-kipuffogósnál aki átrakta az új leömlőbe a lambdaszondát és legyártattam 4 db alu tűzkarikát. 4 e ft, volt az egész. csakhát darabokban áll a moci

viszont azért beindítottuk tegnap és azt kell mondjam brutál állat hangja van a teljes yoshi rendszernek. meglepő módon ércesebb mint a 2 leo dob volt és ércesebb mint a k8 busán a teljes bódis rendszer
Szeva!

Na mi a helyzet a kipufogó projekttel?
Fel ment?
Ice36


előbb-utóbb télleg kell egy zx14et venned
Sziasztok!
KIpufogó készítés előtt álok, és szeretnék tőletek segítséget kérni!
Tudja valaki, hogy a képen látható kipufogó döntött végű kúpja hogy néz ki "kiterítve"?(szabályos körkeresztmetszetű dob esetén)

Előre is köszönöm!
Szevasz kawaszekis!

Ha megnézed az adatlapom láthatod,hogy a zizidet már rég elhagytam sőt te ott még azt a zizit nem is láttad amit én........
Csak lett egy kis manóm aki itthon vár minden motorozás után így maradt az FJR.
Te még egy kicsit .......... a 300 feletti érzéshez...
nekik 6 fokozat és módosított elektronika szolgál a 291 eléréséhez, neked........................ még messze van a zizi.
Sziasztok!
Sport dob tömésével van valakinek konkrét tapasztalata? Milyen anyagot érdemes bele tenni, mennyire kell szorosra tömni stb.?
Levettem a DRZ-mről a(z albert) dobot, mert ezzel nem valószínű, hogy átengedik műszakin. Gondoltam, ha már lent van...
Megkopogtattam, anyag van benne még (rongyszerű volt benne, amit én legutóbb tömős kipufogógyapottal pótoltam ki. Sajnos elég hangos, éles a hangja. Jó lenne ha mély, dübörgő hangja lenne inkább. Arra gondoltam, hogy kiveszem az eredeti feltekert táblás anyagot, újratömöm teljesen. Úgy gondolom, hogy ha lazábbra tömöm, halkabb és mélyebb hangú lesz, de félek, hogy hamar kiürül a gyapot belőle. Pláne ha nem kipufogógyapottal tömném, mert azzal arany árban lenne...
Tapasztalat? Ötlet? (A perforált csövön van kb. szúnyogháló sűrűségű fémháló.)
Üdv: 2N
Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani kipufogóst aki elég olcsón dolgozik és nem kér sokat? Ja meg az se lenne hátrány ha nem kerülne sokba a dobom átalakítása! Köszi
Ice36

el bír menni valahogy a motorod győrig?legfeljebb visszafelé húzlak
lesz ott egy gyorsulási.....