Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:) legalább képet rakhattál volna fel magadról vagy a vasakról az oldaladra infódra
"Vagányfeketesportmotor", de tényleg
Kicsi ez a város, majd megmutatom miről van szó, ha ráérek, és ha érdekel persze.
Szia!
Megvan még a dob? Ha még mindig megválnál tőle engem lehet érdekel.
üdv: Sifi
Akkor így jártam, köszi
Már elkelt.
Opsz, most látom, hogy az összekötő a dobhoz van hegesztve.... , de attól még érdekel
szia! Engem a két Arrow dob érdekel a gsr-re, látom az Y-t már lenyulták, bár azt egyszerű megoldani. Pirv-ben megbeszélhetnénk a dolgot( mrgabi(kukac)t-email(pont)hu
Helló valakit érdekel ?
Helló! szép lett a kipuff! gondolom brutál hangja van? Mennyibe került ha kérdezhetem?
milyen géped van?
mihez kéne a cucc?
Hali! Jaja, mosoni. Na majd megkeresem, ha aktuális lesz. Ilyen "szép" időben ráérős.
szia----teis óvári vagy? amugy azaz--ottvan a tűzoltóság melletti kis utcában egy családiházban---tök rendes a srác--nekem is kipufogó készíttés miatt kellett volna mert én csináltattam magamnak saját tervezésű kipuffot csak csövet kellett volna hajlíttani hozzá....aztán valamiért már nem tudom miért nem mentem hozzá visssza---de van egy 30 millás csőhajlíttógépe azzal azt hajlítt amit akarsz--hajlíttásonként 1000ft és asszem 4 hajlíttás van pl drz -be szóval hegesztéssel mindennel anyaggal igazi kipuf anyaggal együtt 15 be megált volna---máshol sem lenne olcsóbb és ez legalább helyben van nemkell érte győrbe kocsikázni--keresd bátran szivesen segíteni fog--
Hali! Szóval ne túl szorosra. Oké, egyébként az a fickó nem az ipartelep felé van? Arra láttam valami motorépítős táblát, vagy mit...
Kössz az infót!
szép, szép! csak állandóan sikálni kell hogy ilyen maradjon.
szia énis most iylenre készülök és szerelő azt ajánlotta hogy veygek motoros boltab gyapotot és tömjem meg de,ne túl szorosra..............nálunk van egy kipuf szerviz eg ymotorépíttő srác megtudja csinálni ügyessen--keress teis valami szakit aki megcsinálja és jólesz nem csinálsz kárt:)
menj oda egy haverodhoz akinek van olyan dobja amin vannak számok és fotózd le majd nyomtasd ki és mutasd meg egy gravírozónak h csinálja meg így ha lehet---szóval leygenek számok---a másik pedig hogy átmész a MOTORMATRICÁK topikba és megkeresed azt a felhasználót akinek az a neve hogy MOTORMATRICÁK és neki vannak az igazira ,megszólalásig hasonlíttó kipufmatricái és rendelsz tőle eggyet 1890 ftért és ezt a kettőt kombinálod a kipuffon--jobb ötletem nincs--de van, vegyél oylan kipuft amin vannnk számok:) de persze ha ez kéne ugyis azt vetted volna
Szia. a gsr 600ra való arrow dob érdekelne meg van e az Y része amivel lehet csatlakoztatni a kipufogócsőhöz? meg az árból tudsz engedni? üdv Csaba.
hello van egy akra dob a motoromon de sajna egy betu sincs a dobban szpval ha megalitanak akkor konyen lehet h muszakira kuldenek.gondoltam graviroztatok bele vami e betut meg szamokat van e valakinek otlete mi lenne a jo?
Ebayről, vagy egyenesen a gyártótól angliából. DE csak angol szabványos tudtommal szóval itthon necces használni.
Hali!
Jöhetne pár ötlet, hogy miképpen tudom elcsendesíteni a kipufogóm. Nem csak műszakira kellene. Ha ki akarom tömni a dobot, akkor mivel tömjem ki, és mennyire? db killert lehet csináltatni valakivel? Vagy valami más megoldás ?
Tudna nekem valaki segíteni? Ilyen Delkevic 225mm Carbon Fibre Oval kipufogót lehet Magyarországon kapni vagy honnan lehet megrendelni? Előre is köszi.
Eladó Aprilia Rezonátor ! Válalok egyedi mintára gyártott kipufogó készítést saválló lemezből sima lemezből stb biből nononono@citromail.hu n elérsz (olcsón dolgozok és eddigi vevőim szerint jól is)
üdv. eladó muzzy sportdob a képen látható állapotban . ára 30 eft. 0620/598-2538 pestmegye.
Sziasztok, elkészült a RAPTOR dobom, nagyon jó lett.
Köszönöm Csabi, jó & szép munka
Hali Mindenki!
Keresek ilyen vagy hasonló kipufogót(rendszert)KTM SMR motorra!
Új és használt is érdekel!
06-20-5-636-213
nagy.david@kalocsakom.hu
Előre is köszönöm!