Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

A szövet milyen sűrű? Én erre keleten mindenhol csak 1,5-2mm-est találok...olyan kellene, mint a levesszűrő.
Raptor sportdob eladó 25000 ft-ért.2003-as gsxr 600-on volt.elérhetöség az adatlapomon.
Halihó érdeklődnék hogy van-e valakinek ilyen kinézetű dobja ami a képen látható. ha van valakinek akkor írjon bátran
sziasztok .suzuki dr 650-se 2003- évjáratú motorra keresek "sport kipufogót" nem túl hangosat ha esetleg valakinek van vagy tud valami tapasztalatot írni azt kérem írjon... előre is köszönöm további szép napot
eladó hőálló paplan(nem üveg,és nem kőzet gyapot)és rozsdamentes szövet.
kipufogók felújítását,javítását,gyártást is vállalok.
hívj ha kérdésed van!(adatlapon link)
Sziasztok! 100-as malaguti f12-re keresnék,kipuffot. Ha lehet valami emberi áron. Köszi
Sziasztok!

Suzuki GSX-R600 K8 leömlő, és Kawasaki ZX-7RR amerikai kipufogórendszer eladó!

A képen látható többi alkatrész is eladó.
Sziasztok!

Nekem csak egy olyan kérdésem lenne, hogy CZR Racing kipufogóval volt már valakinek tapasztalata? Gondolkodok egy ilyenen, nagyon kedvező ára van.
ok.de nem tudtam a képeket megnézni........
2005 ös gyár 1000rr végdob exuppal eladó elérhetőségek az adatlapomon
Köszi a gyors választ. A moci jön-megy ahogy kell csak esztétikailag nem szép így. Ilyen okból kifolyólag érdekelhetne esetleg a javítás, hogy ne legyen csúnya. (ez még a jövő zenéje, előbb meg kell venni )
javítható,de Te nem veszed észre,a teljesítmény esést,mert olyan pici.szinte nincs is!
Szia!
Kérdeznék tőled mert tudom kipufogó ügyben jártas vagy
2T kipufogó egy CRM 250-en a henger melletti részén 2 helyen be van horpadva . Feltételezem eldőlt. Ez a hiba javítható vagy a kipu cserés?
Köszi a választ előre is!
Eladó egy 2 hónapos alig használt Giannelli Next - aluvéges utcai kipufogó. Magas minőségű termék, nagyon jó ár-érték aránnyal.Jól használható 50ccm-es és 70ccm-es hengerekhez. Jobban engedi pörögni a motort KB 500-1000RPM nagyobb a végfordulat, ezáltal nő a végsebesség. Minden fekvő hengeres minarelli blokkba jó! Érdeklődni: jozef7@freemail.hu
mél ment...
igen. elbasztam ! tehát én is hibázok
még jó h. tudsz olvasni,és szöveget értelmezni!
Írtam, hogy VÁGNI KELL!
Lefotózom estig, és küldöm mailban a részletekkel együtt.
még jó hogy írta hogy nem kell vágni
függ attól,mennyi meló szétvágni,és attól is,mennyi gyapot kell bele.de nem vagyok elszállva árilag!
perforált csőre,rozsdamentes szitaszövet eladó.továbbá gyapot is!nem üveg,és nem kőzet! van paplan,és van ömlesztett
szevasz!

Kiput nálad mi pénz tömetni? Két darabról lenne szó. Vágni kell, nem szegecses.