Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te Ice36

ez télleg nyugdíjas moci, tegnap láttam a tesco parkolóban egy nyanyát bevásárolni vele, kb 70 éves volt
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_gtr_1400_full-full-4
966613

A nyugdíjas motor...
nem tudsz olyan helyet ahol biztonságosan mehetnék egy végsebességet?
ma mentem egy gyors kört de 5.tiltásig sem jutottam el
végy már zx14-et addig mondom amíg veszel egyet
nem viki hanem a kedves pintér barátunk vagy risztelnek
Nem azért kaptak 800 fost,hanem azért mert Viki spórol...

Egyébként igazad van csak húztalak...
ezért kaptak most x db 800-as fost nem?
de tudod mit hagylak győzni mert úr Vagyok
Látom láttad a Taxi című filmet, mert tudod a teknős mindig legyőzi a nyulat...
Ezért tudod,hogy az FJR megy elől és Ő él a célba elöl....)))
De ezt nem tudhatod ha az emelőn tartod a motorod miközben Én gurulgatok vele. Már az ZZR 1400-t nem jegyzik,sőt alig van belőle mert már a rend őrei is tudják ahol az erő számít oda az FJR kell...
mond meg az asszonynak ne a fejedet verje
azért néztek a kawások, mert érezték hogy a leo bejáratása kawasakis...a benzingőze is jobb a a kawának mint egy fjz vagy fjt vagy milyen motorod is van fjr?
amúgy meg mindig a lassabb megy elől
Én már nyugdíjasan gurulok,mert az asszony állandóan veri a fejem hátulról...
A GTR k.va szép azért az tény,de amennyi az ára annyiért már motort veszel.
Hát ha robogóm van,akkor a prémium mert csak epekedve nézték a Kawások...
Gurulhatunk,csak a láncod ne fújd be, mert a sisakom foltos lesz ha mögötted megyek...Tudom erre a megoldás,hogy te nézed a hátam...
szia,

GTR? Majd ha unokáim lesznek akkor ok de most?
nem vagy te olyan öreg mókus...vagy igen?
ha fent lesz az enyémen a trc és a PCV akkor guruljunk egyet..
most már kiváncsi vagyok a robogódra
mit szólsz
KawaBBusa

Szeva!

Ma képzeld elcsábultam. Megláttam egy 1400GTR-t és megdobbant a szívem...
De amikor megláttam az árát lemondtam róla...
Marad az FJR...
Kipufogó teszt,fogyasztás ugyan annyi mint előtte alacsonyan brutálisan megy. Mások szerint is...
így van
nem akarlak megbántani, de átbasztak. Ez nem Yoshimura, ilyen kókány belsőt nem gyártanak. Nekem most USA Yoshik vannak előtte is az volt, minőségi. A tiedben a belső perforált lemez el sincs dolgozva.
kipufogó témában Ice36 ottvan, már egy párat szétvágott és remélem elkezd gyártani.....
rövid válasz:nem. és igen..
erőben rosszabb(de dolgozok az ügyön). minden másban jobb
Nos nekem a 20 éves karbis motoromra nem szándékozom venni dobot hanem én készítenék rá. Nagyobb fogyasztást az kétlem de a teljesítmény vesztésről már máshonnan is hallottam de igazából hogyan és mit kellene állítani a motoron egy nyitott kipufogóhoz?
Jobb az 1.4es zizi mint a busa?
hiei,

nem én vagyok a szakértőd de mostanában cserélgettem a gyári rendszert először 2 db nyitott leo vince dobra aztán vissza. padmérés történt és az azt bizonyította hogy a nyitott dobbal 4 lóerővel erősebb lett a motor és érzetre is az. nem fogyasztott többet 1 decivel sem pedig szerintem jobban húztam neki. állítani semmit nem állítottak rajta, de rá való dobokat vettem. én nem értek hozzá de szerintem elég sokat kérdezősködtem és az általános vélemény az hogy semmit nem ront a csak dob a motoron, hosszútávon sem.. a rendszerhez sokan mondják hogy kell power commander vagy egyéb elektronika mert különben túlöblít a rendszer. nem tudom nekem a k8 busára a bódis rendszer elektronika nélkül ment fel és lóerőben 14 el erősebb lett, igaz hozzálőtték a propteches fiúkk a motort de elektronika nélkül....nos most ICE36 megvette a fjr1.3-ra az én leomat és azt mondja sok lóerőt dobott rajta, s azt hiszem ő sem az a képzelődős fajta.. nekem amíg megjön a yoshi rendszerem visszaraktuk a gyári dobokat és nem csak érzetre hanem valós teljesítmény vesztés történt, amellett hogy rohadt csendes a motor és nem győzök várni míg az autósok észrevesznek
WR 450 akrapovic kipufogó eladó, csak a matrica sérült rajta minimálisan tökéletes állapotu sippal együtt elérhetőségek az adatlapomon,
Helló

Mi az igazság a sport/nyitott kipufogókról?
Engem mindenki le akar beszélni a gyári dob lecseréléséről mert: nyitott dobbal nem lesz megfelelő fojtása a motornak így sokat fog nőni a fogyasztás, csökkenni fog a nyomaték és akár a kipufogó szelepek is eléghetnek.
Honda vtr sp jobb kipufogó dob gyári a képen látható hibával 5eft.gsx-r ?leömlő,titán 8eft enyhe horpadással,kawasaki gpz750 kipufogó rendszer,gyári leömlők,sebring gyűjtő 4:1-be fzr1000 k&rj sportdob 15eft.
10 pénz és vihető

email: vesedonor@citromail.hu
tel.: 0670 208 1296
ahol bejelölted kb. ott kezdődik a diffuzor!
http://www.szocimotoros.hu/hu/...
ezen a linken van egy kis program, amivel ki lehet kiserlezni hogy mennyit emel a fordulatszámon ha a diffüfozor közelebb kerül a hengerhez,és milyen paraméterek mit befolyásolnak
egyszerü matek!
2xátmérő 20mm kisebb a területe mint egy darab 40mm-nek
igazigaz
amikor megvettem a k8at nekem is kezdett nagy lenni az arcom, de még idejében eladtam(tisztelet a kivételnek)
úgyhogy most közepesen nagy arcú zx-es vagyok

van egy fekete 3 millért, azt télen 2 ért megvesszük neked...
Zsír lesz,hidd el.
Remélem te nem olyan leszel mint egy két Hayás,hogy feltartod az autósokat mert jobban megy a motorod?
De ha egyszer elöttem csinálja akkor többet nem fogja..
Magas az Igniszem és alatta átmegy....
De hát mit is írok a Kawások nem ilyenek,így kancsigatok én is inkább majd az új vasnál arra.
Kitudja mit hoz a január...