Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudom otthagyni sehol a kicsikét, nem megy
tetszett amit csinált egy zx10re triovál...olyat akartam, de mivel féláron sikerült yoshihoz jutni így tárgytalanná vált..
Helló!
Az enyém is ott volt 3-4 napig,hidd el ott biztonságban van!
Ákos nem végez félmunkát hanem pontosan megtervezi a kipuffot!
Én már a páradik Sakál dobom nyúzom és nem is lesz más.Volt Akra,Yoshi stb. de egyiknek sem volt olyan hangja amit én szerettem volna+ez egyedi is.És mesélhetnék hogy az 500.000-es Akra rendszerrel mennyi gond volt,míg a Sakállal soha semmi.....
Visszajött a kipufogóstól, mentek a képek..

Ha valaki mást is érdekelne.
Yoshimura triovál
hossz kompletten 62cm
csak a dobtest 51cm
csőátmérő 56cm
45pénz az irányára
Szia!

Érdekelne komolyan a sportdob ha van hozzá , műbizonylat!

Van papír a dobokhoz? ha igen hívlak telefonon hogy érdeklődjek!

esetleg kérhetnék képeket a kipukról a glaubpeti@gmail.com-email címre?

köszi

üdv
üdv Bandita

nekem is marhára bejött a sakál dob, hajszál híján olyan lett.
egy dolgon múlt: azt mondta hagyjam ott a motort 3-4 napra, mert őneki át kell gondolni, tervezni, hajtogatni. S egy katalizátor helyettesítésről és egy kész dobról beszéltünk...
Eladó Aprilia Rs Kipufogó rezonátor!
Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni tőletek Yamaha TDM kipufogóval kapcsolatban. Gyárilag dupla dobos a gép. Én átalakítanám a rendszert egy dobosra, de nem szeretném, hogy az égés nagyon eltolódjon és szétégjenek a kipuf. szelepeim. Van egy nyitott Arrow dobom aminek a belső átm. 50 mm. A két leömlőm átmérője 38 mm, elvileg egy csőbe vezetve 53 mm átmérő kellene. Nekem ez az 50mm lenne. A dilemmámat az okozza, hogy kell e valahová szűkítés a rendszerbe. Ha kell, akkor miként lehetne azt méretezni? Van-e "ökölszabály" ? ( Az sejtem, hogy rengeteg változója van a "képletnek" )
Előre is köszönöm a válaszaitokat!
Nézd meg az én képeim között az RR-re készült dobot vagy nézz szét a weblapon-láthatod a minőséget.
Ezt a fajta számomra nem ismert de ez is felkerült a listámra, a többiről már többet hallottam így még a végén nem lesz egyszerű döntenem.
A legjobbat kihagytad:
www.sakaldob.hu
A fiának van egy wr-je,ha hallanád a hangját...na az kemény!
Dobot szeretnék venni a motorra (Honda XR400) van valakinek valami tapasztalata ezekről a dobokról, hangja, minősége, vagy esetleg valami más típust vegyek
125 2T re keresek dobot megfizethető áron
szia,

van néhány kipum, köztük Mivv is, ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
Eladó a képen látható BODIS kipufogó. Két hónapos,hibátlan állapotban!
Egy Suzuki gsxr750-en volt rajta!
Ára:65eFt.
Érdeklödeni: 0620/2229035
Suzuki dl1000 V-storm sport dob GPR E betüs furujás dobok az eggyikről lejött a jel de a belsejében lévő felirat igazolja a valódiságát 40e ft/pár.Suzuki gsr600 Arrow sportdobok E betüsek az eggyiknek a végénél van egy jelentéktelen karc és az arrow felirat kissé görbe de szemből nem látszik 35e ft/pár.
kiskőrős mellett 10től várnak mindenkit
akasztón mikor kezdődik a buli szombaton?

hol is van akasztó?
szia szombat délután megyek vissza előtte akaszton lessz motoros tali szűreti napok minden motorost szeretettel várnak sok ismerősőm van ott nagyon finomat főznek a motorosoknak. ha gondolod reggel felmegyek és gyere le jo buli és imádják a motorosokat. mindenkit sok szeretettel várnak
szia,
nos már kész[ O04]
egy kör valamikor?
szia,
nos már kész[ O04]
egy kör valamikor?
szép jónapot még mindig a kipufogoval szenvedsz
nincsen sajna,eladtam még júniusban...
Hello!
Megvan még a micron dob?
a mivv olaszban dolgozik.... Ha MIVV-et szeretnél, keress egy itthoni viszonteladót : Danger bikes, Yamaha Zakar
Google a barátod barátom
Hello!

Hol lehet Tüv engedélyes sport kipufogót venni, csináltatni? Miv, Martin, kipufogó úgy tudom E betűs merre dolgoznak?

köszi