Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszi szepen, ez mar nagyot segittet :)
http://bikealapitvany.hu/cikk/...
itt van egy kis rövid irás a dobokrol!
Szevasztok.
Tudna segiteni nekem valaki egy kis szakertelemmel?
Szeretnek kesziteni a motoromra ket dobot, de fogalmam nincs h hogy nez ki egy dob belulrol, es a gyariakat nem akarom szetvagni.
Leci ha tud valaki valamit, akar egy tervrajz vagy video vagy csak leiras segitsen.
szevasztok.
R6r-e keresek dobot,fenykeppel arral,db kilerrel,E betuvel.
Köszönöm
06-30-391-9830
Telefonszámot tudok azt ami a hirdetésekben is van..
Szia emaileztem, neki, de nem reagált még rá. Persze, nem tudom jó-e ahova küldtem, ha tudsz tuti elérhetőséget, megadod? Köszi
Dobjon már fel valaki nagy Banditra valami rendes használt dobot!
O.K. köszi, megpróbálom
Raptor Csabit tudnám ajánlani, nekem jók a tapasztalataim a termékeivel..
Sziasztok, lenne egy ilyen eladó dobom. Palástot kell rajta cserélni. Amúgy elvileg Bodis..
15pénz?
Sziasztok, szeretnék egy sport dobot a 99-es Yamaha TT 600 R motoromhoz, tud esetleg valaki ilyet? Lehet új vagy használt, akár gyártatnék is valakivel, ha van aki már bevált... Előre is köszi.
Bocsi de csak ide tudok képet rakni.
Szerinted, az én akra versenyrendszeremre, mit mondanának?
csarnokba....bocsánat
mikor elvittem műszakira be se engedtek a csarnokkal a bódissal
azt mondták rá kókányolt
Akkorjó mert a Decibell mérés hang nyomás mérés nem hangerő mérés. Tehát a mély hangok által keltett nyomást mérik. Nekemis E-betüsek a MIVV-ek de a rendőr ha hallaná tarkónlőne az tuti:)
Ha van "e" jelzés, ha nincs, szubjektív alapon a rendőr elküldhet KPM-re...
van gyári db killerem
Nem kötelező hanem az EU-s DB-határokon belül kell lennie. Az E-betüs dob azt jelenti hogy ezt tudja. Ha nem E-s akkor elvihetnek DB-mérésre és ha bukod akkor lefoglalhatjáka motort.
Keress rá a fórumon. Pohi, kikérte az NKH véleményét és az "e" jelzés NEM kötelező a kipufogó dobon! Ha nem hiszed, járj utána...
hívd fel raptor csabit aza legegyszerübb.
Üdv mindenkinek!

Szülségem lenne kipufogóhoz bilincsre (triovál raptor dobhoz).
Ki tudna segíteni?
Előre is köszi.
Martinnál tuti akad pár.