Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van mindenem!
Nálam van. 4000Ft/db.
Üdv mindenkinek lenne egy Yamaha fz6 hoz sport kipufogom a gyári helyére tökéletesen passzol,nem üvöltős a hangja hanem szép mély.20 000ft
www.sakaldob.hu
Beszélj az emberrel,múltkor készített egy sportdobot egy Cbr125-re,hát elég férfias hangja lett....
De javítással is foglalkozik!
Hali. Mindenki!
Segítséget,tanácsot szeretnék kérni hogy hol tudnék beszerezni:
Gyári KTM SX dobba valami tartós gyapot félét!
Kőzetgyapottal tömte meg az emberem de nem tűnik valami tartósnak.
Előre is köszi.
üdv.Dávid.
Üdv!
Lenne egy kérdésem...
Pályán elcsúsztam a motorral (CBR 125). A legnagyobb sérülés, a kipufogódob karcos lett és egy helyen picit behorpadt, amúgy semmi komoly gond, tökéletesen használható, csak esztétikai hibának néz ki. Az új (szintén alap gyári) 66ezer forint, tehát felejtős.
Kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e javítani a sérültet, ill. van-e olyan szaki, aki ilyesmivel foglalkozik, elvállal ilyen típusú munkát?
Előre is köszi....
Kipufogók eladók.CBR900RR gyári dob 6e ft,VTR SP jobb oldali gyári dob enyhe horpadással 5e ft,Taransalp 650 gyári dob nem lukas csak a króm csúnya rajta 5e ft,FZR1000 K&RJ sportdob 5e ft,Valamilyen gsx-r titán leömlő kis hibával 5e ft.Posta ok.keki@euromail.hu
Sziasztok!

Sport dob vásárlása előtt állok kawa zxr 400-ra!
Nézegettem de sajna kimondottan 400-asra való sport dobot nem találtam!
Szerintetek ha egy zx6r-en lévő sportdobot veszek meg az enyémre az nem lesz nagy rá? Az én összekötő csövemnek az átmérője az 5,4 cm a dob belső átmérője a csavarozásnál 6,8 cm ami fokozatosan szűkül persze! Nem fog elégni a kipufogó szelepem ettől hogy kisebb lesz az ellennyomás a rendszerben mint a gyári dob esetén? A sport dob felrakása után hozzá állítjuk a karbit is!
Várom véleményeteket!
Sziasztok!

Esetleg ha valaki tud tri ovál dobot max 35 cm hosszal, kivehető szűkítővel és E betűvel azt megkérném hogy jelezze.

glaubpeti@gmail.com

köszönöm
Honda cbr900rr (919) gyári kipufogó dob 6e ft.Posta ok.Érd:keki@euromail.hu
hello nem tudja valaki hogy hogyan lehetne egy dobfékes suzuki ts 50-re első tárcsaféket rakni?
a választ előre is köszönöm
Érdekel, majd hívlak!
van 15000
Elkelt!
Gsxr 600 k3-hoz keresek sportleömlőt,yoshi,akra előnyben.
Hali
Valakinek gyári kipufogója van kawa zx7r-hez
Szia,van gyári és van egy sport leömlöm is,ha érdekel csörögj 06705850436.
Sziasztok!
Eladók a dobjaim:
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
De a 4 centi sem lehet jó, max egy Rigára.....
Olvasd el 2-3 kommentel feljebb....
Mintha 4 centit írt volna nem 40-t. Még mielőtt szarrá röhögöd magad....
Milyen gépre tennéd?
40 centi az átmérője? Mire való ez bakker, valami sugárhajtású repülőgépé?
Keresd a Bódis Sanyi bácsit Kaposváron, el is postázhatod neki, ők csinálták ezt a dobot....max 20 pénzért megcsinálják, és olyan mint új korában, matricával, mindennel együtt!
Hali!

Hol lehet szerezni vagy hol tudok kapni nagy motor kipufogó dob karbon héjat amit nekem kell méretre vágni? az enyém eléghetett azért lyukadt ki.