Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva!
Nekem van egy saválló rezonom sérülésmentes állapotban,azt hiszem,hogy a tiédre való!
Ha érdekel,az adatlapomon van mailcím!
Sziasztok! CBR 600 FS (F4i) 2001esre keresek leömlőt. Nem sértődök meg, ha valami zsiványabb is van.
Sziasztok!

Mivel teljesen új vagyok a témában azt szeretném megkérdezni így "tudatlanul" ,hogy megéri e kivenni a fojtást,furulyát vagy mit a kipufogóból. Ha megnézitek az adatlapomat vannak képek és vidik is a motorról.
Ha pedig kiveszem akkor utána kell állítani a karbit és a gyújtást? Mondom még egyszer nem igazán értek hozzá ezért írtam ide a választ előre is köszönöm!
Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy közülletek valakinek volt-e már dolga olyan MARVING dobbal amit álatalában suzuki DR 750-eseken lehet látni. Ilyenem van, de kissé halknak találom, és a végében lévő folytást szeretném kibányászni.
Egyszerűen kivágnám, de nem tudom, hogy a cső a dob belselyében menyire van rögzítve. Teljessen meg nem szeretném szét kapni a dobot...

Előre is köszi az esetleges válaszokat!
Üdv!
Valaki nem tud vagy nem tudna-e eladó: 4db LED-es indexet, 1 pár Sport kipuffancs rendszert, esetleg valamilyen fényszorótt pl: 1000GSXR (2004) Pár példa!

http://www.metroman.hu/kepek/y...

http://km-3.jspcdn.com/
p/11/03...


http://www.raptordob.hu/sites/...

Válaszokat köszönöm, lehetnek használtak a cuccok csak hibásak/töröttek, de mégis olcsó kategóriában.
Szia!Persze,hogy érdekel,azért keresek.Felhívni sajnos most nem tudlak,mert eláztattam a telót ,viszont megírhatnád(akár privátba,emilem az adatlapomon),hogy milyen típus,mennyi az annyi,esetleg fénykép,stb. Köszi
szia,
van leömlőm,ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
én ilyen acélharisnyát huztam még rá pluszba,hogy a lyukakon ne távozzon sok gyapot!
a rajta lévő lyukak átmérője....
Hello!
Két ütemű krossz motorom dobját akarom kitömni...a perforált cső és az üveggyapot közé kell valami?Vagy csak simán tömjem ki üveggyapottal? A perforált cső, és a rajta lévő átmérője mekkora legyen?Köszi...
Halihó!
Egy kis segítség kellene. Most vettem egy SV 650-t és a kipufogója sérült, sztem a palástot kicserélni bőven elég lenne. Ki tud nekem ebben segíteni? Székesfehérvár környéke....
Üdv.gsxr 600 k3-hoz keresek sportleömlőt.
Sziasztok!
eladó egy pár BlueFlame EVO kipufogó
itt megtekinthetőek
Vissza.
Sziasztok!meg tudja valaki mondani,hogyha fz6-ra sportkipufogot teszek fel az is vissza keveri a kipufogogázt az utasra?
Bocsánat nem 4 cm-es hanem 40! :)
Hello az lenne a kérdésem h kivel tudnék rezonátort legyártatni egy aprilia rx 125.re kéne savállóból:D
Sziasztok,
Van egy 4cm átmérőjű ovál dobom amihez kellene nekem egy tartó pánt. Ha valakinek van szóljon és megegyezünk az árban.
Szerintem az nagy lenne rá. a legjobb megoldás ha csináltatsz egyet és akkor az olyan amilyen kell.
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Sportkipufogó dobot szeretnék venni V2-es 125-ös Varaderora. A tanácsotokat szeretném kérni, hogy milyen kipufogó való rá, pl. felrakhatok-e rá egy Arrow dobot, ami addig 600-as vagy 1000-es gépen volt?
Köszi előre is a segítségeteket!
Tudna nekem valaki segíteni? Egy ilyen kipufogó leömlőre lenne szükségem. A gyártól lehet rendelni de drágább mint egy komplett rendszer és nekem csak ezekre a leömlőkre lenne szükségem. Tud esetleg segíteni valaki vagy tud olyat akinek lenen vagy csinál ilyeneket? Esetleg az SV 1000-es leömlői jók a 650hez?
Sziasztok !

K8-as Hayabusához keresek kipufogó párt.
Bódis, Yoshimura, Two Brothers.
2005-ös Suzuki GSX 1400-hez keresek sportcsövet!
hello nekem egy rs 125 ösömhöz kéne sport kipufogo rendszer ! akinek van az irjon ! meg bal oldal idom !
Honda cbr900rr gyári dob 6e ft,Yamaha fzr1000 K&RJ sportdob 6e ft,Honda VTR SP jobb oldali gyári dob kis horpadással 5e ft.keki@euromail.hu