Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jut eszembe: az FJC vagy FJR vagy ilyesmi, az mosógép vagy mikro márka?
ha az yosi megeszem a kalapom...
hogy hangos lesz?amióta levettük a leot nincs kedvem menni vele mert a hangja nulla a biciklisnek hangosabb a cangája...
de már az orczy téren van a cucc, hamarosan bemegyek érte és utána reszkessetek dobhártyák
szerintem azért némi lóerőt dob rajta, ha másképpen nem a PCvel..
Figyu,nézted a kolléga dobját?
Érdekes a belsejében a dupla perforáció....
A yosik már csak ilyenek. Kellett neked is ilyet venned,majd fene hangos lesz és nem megy.....
Inkább maradtál volna a LEO-nál....Bár az Fjr-en szebben szól...
Nem ezen múlik, mert csattog,zörög,cserélnikell.
A mostanin meg csak siklik...
Ja és nyugot korlátok közt 5l.
Igaz nem ezért nem cserélek,papucs vagyok és az asszony nem engedi....
tudod mit?!
kapsz tőlem egy karton láncspray-t, ha ezen múlik hogy végre vegyél vmi normális motort
s a fogyasztásom 5 e km átlaga 6.8..az nem rossz
Minek,hogy állandóan fújkáljam a lácot és mindíg csak a hátsómat lássák?
Abba semmi élvezet maradok a követésnél,kivárok és utána amíg tankolsz és fújkálsz én még mindig azzal a tankkal elmegyek és a cél ponton megvárlak.

Mindig a teknős győz.......
(Mármint a Taxiban):)))))))
ja bocs a 3r3r kollégának küldtem el a linkeket
igaza van
pedig yamahás
mikor veszel zx14et?
Nem jött semmi
megkaptad az emailt?
ott van az orczy téren ma akartam menni érte de az ismerősöm nincs a héten, szerintem megvárom
a PCV még csak most lett paypal kifizetve
Baggiocka: Milyen motorra való? Drz 400 S-re fellehetne rakni? mennyibe adnád el?
Kedves Boggiocka!
Ha csendesebbre szeretnéd a dobot akkor a leges leges legegyszerűbb megoldás venni egy másikat.
Ahhoz,hogy ebből halk dobod legyen a belső perforált cső átmérőjét csökkentened kell, újra kell tömnöd illetve a kimenő cső átmérőjét is csökkentened kell.Egyszerűen kell csinálnod egy másik dobot....
Tehet tedd a polcra porfogónak, mert nem éri meg vele foglalkozni.(Tapasztalat) Amennyiből ezt megoldod úgy,hogy még menjen is a motorod abból veszel rá két másikat....
Megérkezett a kipufogód? Csakhogy mennyit kellett fizetned plusszba.
milyen hosszú,átmérőjű a dob és mekkora a beömlő rész mennyit kérsz érte?
a tábla biztos nem
Ezen max. a tábla Yoshimura.
mit jelent nálad az olcsó pénz?
Sziasztok, most vásároltam meg ezt a kipufogót, de sajnos olyan mocskos hangos hogy nemtudom használni... esetleg tudnátok valami tanácsot adni hogyan tudnám lehalkitani? Gondoltam arra hogy egy csövet raknék bele aminek a vége levan hegesztve, igy a gázok csak körülötte jönnének ki, ezáltal a gyapotban távoznának kifele, igy halkabb lenne!? Kérlek irjatok valamit mert ez igy nem állapot!
Ha nincs ötlet de valakit érdekel akkor olcsópénzért eladó is a cső! Köszi srácok!
Hali.
Keresek ilyen vagy hasonló kipufogót KTM motorra.
Köszi szépen.
Mindenkinek szép napot!
üdv.Dávid.
Üdvözletem emberek!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy nekem a motoromon, most egy kipufogó van , és osztottra szeretném megcsinálni, na most, ha a mostani pl 40-es átmérőjű, akkor az osztotton 20-20-as átmérőjűnek kell lennie?
Szevasztok!
Adott egy 2 ütemű motor, aminek a lelke ugye a rezonátor..na most...a kis DT-men (80-as) a kipufogóban van a leömlőnél egy csavar, sikerült rá szereznem egy másik leömlőt, viszont, hogy ha azt ráhegesztem akkor a diffúzor rész rövidebb lesz. Ez baj? vagy próbáljam meg úgy megoldani, hogy ne legyen rövidebb? Mellékeltem egy képet, bejelölve rajta, hogy kb hol vágnám el...lehet, hogy ez még nem is a diffúzor rész? Előre is köszi a válaszokat
ok várom, főleg a szakvéleményed érdekel...
és vegyél már egy normális motort, tudod olyat ami 100 felett megy
nem busát.. hanem igazi motort mondjuk zx14
Jó neked, én csak azért nem megyek mert mindig várnom kéne rátok amíg nyomkodjátok a lánc sprayt.

Jó szórakozást holnapra,aztán holnap megy a vélemény...
egy pillanatra beadta, de ha letekered a kurzort a lap alján ott van

holnap balcsira egy megyek-fürdünk-jövökre? a zx12 fórumon szervezték a fiúk, lesz egy két alapmotor is pl 2 db k8 busa
úgyhogy viszek vonókötelet, lehet nem bírják ki az oda-vissza utat
Persze,küldök holnap privit...

Amit én vettem kipuff.az sem rossz de a tiedet 1 pillanatra beadta hát nem szar az tuti...
Na nem baj,majd ha megnövök lehet nekem is újra madaram lesz de csak azért nehogy mindig csak hátulról lássalak..