Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

közútra?Már hogy a viharba ne lenne az.Vagy a gyári vagy az E-jeles -hangtompítós-papíros sport dob
Szia! Minek "e" jelzés? Nem kötelező...
szevasztok!
Van valakinek E jelzéses Martin kipufogója?
HALi!

CBF600 asra keresnék sportdobot,ha valakinek van eladó,vagy tud valakinek,akkor kérem jelezze nekem.
üdv mindenkinek,
tanácsot kérek nálam nagyobb tudású, kipufogót ismerő uraktól:
mi a különbség a 2006-2007 és a 2008 utáni kawasaki zzr 1400 teljes kipufogó rendszere között?
ugyanis találtam 2007-esre való rendszert és azt írja az eladó hogy nem jó az enyémre, merthogy 2008-as..

előre is kösz a segítséget
Honda vtr sp jobb oldali gyári kipufogó a képen látható sérüléssel 5e ft,kawasaki gpz kipufogórendszer 4db leömlő,4:1-be sebring gyűjtő és egy fzr1000 K&RJ sportdob 15e ft.
szia,az arrow érdekelne. 20 4 596979
Hali!
Két képet tettem fel,a második a gyári rozsdás-és azon össze van kötve egy íves csővel az 1-es a 4-essel.Az új utángyártott savállón ez valami okból lemaradt-pedig aranyáron adták....-ha hazajutok,felszerelem-puding próbája-evés-max ha nem jól muzsikál
akkor jöhet az awi...Természetesen 4-a 2-be lesz!
Ja igen és köszönöm a hozzászólásokat!
Üdv!S.
az 1-es és a 4-es henger leömlője nincs összekötve.
Öööö nem értem. A Leömlő a kép alapján 4-1-2.
Akkor most hova is kell 1-4 mi?
1 dobbal szeretnéd használni?
nyomass bele vlkivel a váz számoddal azonos számokat stb meg 1 kicsit alakícs külsején pl leszede a matricát és mehet újra ;) hasonló volt a barátoméval is ! és azóta nem volt semmi probléma
Üdv mindenkinek!

Ma a rendőröknek köszönhetően megszabadultam a forgalmimtól, méghozzá olyan indokkal hogy a kipufogom nem felel meg az előírásoknak . Pontosabban egy beleütött számot kerestek. Ez a bizonyos kipufogó egy Tomos SM 125F motorkerékpár gyári akrapovic kipufogója. Mivel gyári a kipufogó hozzá sem nyúlt senki ezért csak álltam ott és csodálkoztam. Ilyenkor mit tudok csinálni be lehet valahogy bizonyítani hogy gyári, vagy szerezhetek rá egy másikat aztán mehetek hatósági műszakira ?
Igen , injektoros ez is. Pontosan nem tudom,mert kannából löttyintgettem bele ,de a Runnerba jóval sürvebben kellett. 500 nál akarom telenyomni és jobban megküldeni és majd akkor látjuk meg.
hali értem mennyit fogyaszt neked? nekem a 250-es cbr 3,7-4 litert szoval tökéletes:) injektoros a tiéd is nem?
Szia. 5 sebességes a gépes. Megvagyok elégedve vele , főleg a fogyasztásával. Szinte szégyenlem magam mikor elmegyek a Shell kút mellett , néznek ki a kutasok , hogy ez már megint nem jött be tankolni :-)))). A sebváltó kifejezetten finom. Az a gyújtás leállás vagy kétszer előfordult, de szerintem hamar engedtem el a gombot. A katalizátorra meg azt gondoltam , hogy sokat folythat rajta. Egyébként nem néztem még de gondolom vissza is lehet rakni.
hali miért dobnád ki a katalizátort? utána meg 4 év mulva a müszakin meg nem megy majd átt lehet ha nem ismered a szerelöt aki csinálja. Amugy meg lehet szembe szeled volt azt azért nem ment vagy nem tudom. Amugy 5-6 sebességes? ha hat sebességes akkor probáld meg ötödikbe meghuzatni jobban hátha ugy jobban kipörgi magát mint hatodikba. Amugy én is honda tulaj vagyok nekem 730km van benne csak én az uj Cbr 250-est vettem meg. ÉN is meghuztam a szarvát 153-al mentem vele de még ment volna csak azért még 1000-ig nem akarom kiprobálni a végsebességét de videokba a 164-170 a vége. Van valami negatív tapasztalatod az uj hondáddal? Nekem csak annyi hogy hidegen mikor inditom beindul eslöre de leáll egy 4-5 másodperc után majd inditok megint és akkor meg tökéletesen jár.Melegen nincs ilyen probléma. Meg az egyest hidegen néha napján nem akarja bevenni induláskor csak ugy ha megguritom kb egy millimétert elöre vagy hátra de lehet még nincs bekopva
Nincs mit!
Köszi lebeszéltem és megoldjuk
Sziasztok!
Hayabusa K4-re keresek gyári felfogatású sportdob párt, lehetőleg triovált!
Ha valakinek van a környezetében, ne tartsa magában!
Sziasztok. Van egy CBF 125-ösöm kemény 450 km-rel. Megkóstoltam picit , de 96 - tól nem megy tovább a mutató.Tapasztalat valakinek : fog ez változni a bejáratás után? Esetleg a katalizátor kidobása jelent valami pluss zot ?
szivesen,örülök h. végül jó lett!
Szia!

Képzel megcsináltam a kipufogómat.
Megpróbálom elmagyarázni... A rezonátor előtt van a kipufogó könyök, na azon lehet rövidíteni esetleg beletoldani és így lehet változtatni azon, hogy milyen messze legyen a konfúzió a hengertől. Ha közelebbre teszem akkor csak fent megy (nagy fordulaton) megy csak, ha pedig távolabbra teszem akkor lent
(kicsi) fordulaton megy jól a motor. Valahol a meg kell találni a helyes középutat. Az én motoromnál túl hosszúnak bizonyult a könyök és csak alul ment jól a motor, fent meg semmit, nem forgott, nem forgott ki. Viszont ha a könyök méretét megváltoztattam kisebbre 4 mm- el, akkor sokkal erősebb lett a motor, azt nem tudom, hogy mért, de jól megy és ez a lényeg.

Köszönöm a segítséget!
Hahót-on igen!
www.sakaldob.hu
hali tud valaki kipufogó csövet hegeszteni ( titán )
Helló! képet tudnál küldeni? wega-jager@freemail.hu előre is köszi.

üdv.:Tomi