Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Drusza honnan van neked karbon oválod?
Helló,ovál karbon leó vince érdekel?38000ft.
Sziasztok,

nincs senkinek ismerőse, aki foglalkozik jardine dobokkal?
ER6-hoz való fullos RAPTOR dob eladó.
Nagyon brutál jó hangja van , nem csak ordít , szépen is szól , a városban mindenki tudja , merre járok :)
Videók róla a profilomban !

20 573 - 33 17
Szia.
Köszi,Raptor nem erdekel.
Szia! Nekem van 1 Raptor dobom, kb. 200 KM-et használtam, mert utána Akra rendszerre cseréltem. Ha kell összekötővel együtt odaadom fix 40e Ft-ért (65e Ft volt). Tompítót meg lehet bele csináltatni. A hangja nagyon állat volt... ha nagyon akarod még 1 videót is elő tudok bányászni. Írj 1 mailt az adatlapomon lévő címre és küldök képet.
Yamaha XT 660 X/R gyári dobok, csővel eladóak.
Ár: megegyezés szerint
picit zakatolósabb lessz ennyi,
sziasztok! 98as ZX9R-re keresek, gyári helyére felcsavarozható sportkipufogót.
Sziasztok!Végre hozzájutottam álmaim leömlőjéhez-aztán van némi
bibi,hiányzik az 1-4-összekötőcső.Segítségre lenne szükségem:mit csinál-mit nem csinál,káros lehet szelepre,stb.
Előre is kösz!
Jó napot.
Aprilia AF1 futurához keresek komplett kipufogó rendszert ,de dob is érdekel.(rotax 123 blokkos)..
Ha van valakinek kérem jelezze(képel és elérhetöségel) a legolcsobat viszem(veszem)...
A segítségetek előre is köszönöm..
06 CBR1000RR gyári kipuffogó+exup+hővédőlemezek eladó.
Ára 15000.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Szevasztok.
R6R-e kellene 06tol egy jo dob killerrel,akinek van az szoljon
Köszi
Sziasztok, egy kis segítség kéne, Eladó egy VANCE and HINES tipusú titán amerikai sportkipufogó Kawasaki ZX6-9R motorkerékpárra. Ha azt akarod, hogy Tiéd legyen a legszebb hangú, leggyorsabb Kawa, akkor hívj fel, a 06-30-422-7684-es számon.
Van benne hangtompító,ami kiszedhető?
Mert akkor egy-két hétre vedd ki belőle,utána ha visszarakod,örülni fognak neki,hogy van egy hangtompítós sportdobot.
Köszi a választ,én is csak hang miatt cseréltem.Ha tuningolni akarok akkor motort cserélek,ugyanis legjobb tuning a köbcenti.
Fogd be egy ronggyal a kiput. Szerelők is ezt szokták.
Úgytudom, elég sokat késik a munkáival, a postázással.
Nem, 1áltanán nem muszály, ha nem a teljesítmény miatt cserélsz dobot. Én pl a hang miatt cseréltem dobot, és nem érdekel a plusz X lóerő. Gyári lésgszűrővel is megy úgy mint a K&N-el, ugyanis volt benne. Most nem 165 ló hanem 163, nem érdekel...
Mert rosszúl van beállítva a karbi azért, és lehet, h azért is, mert a rendszer hossza(dobostól) megváltozott, illetve nincs benne folytás már.
szia. ha a two-brothers-re gondoltál akkor igen megvan.
Szia.

Érdeklődnék,hogy megvan e még a sport dob?

Köszi

Üdv
Szia,

tudsz még esetleg hozni? :)

Krisztián
Sportlégszűrőnél erősen javaslom valamelyik injektorvezérlő telepítését és beállítását. Különben a géped nagy eséllyel el fog kevesellni...
Köszönöm a véleményt.
Üdv
Krisztián