Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem feltétlenül. De jót tesz a motornak, több havernak (és nekem ) is teljesítmény növekedést eredményezett és fogyasztás csökkenést.
Csak figyelj az időszakos tisztításara és a megfelelő olajozására.
Hali!
Szerintetek sportkipufogó felszerelés után szükséges sportlégszűrőre cserélni a gyárit?
Sziasztok,

kertesek 2007-es 600-as GSXR-e Yoshimura dobot ( pl R55 ), de szóba jöhet Jardine is. :)
Kérlek jelezzetek, ha tudtok jó áron, vagy van Nektek!

Köszönöm,

Krisztiuán
A kétütemü leleke a kipufogó,viszont ezért nagyon kényes holmi is!
nem mindegy milyen átmérőjü,milyen hosszú a leömlő,milyenek a kúpszögek, konfúzor és diffúzor távolsága,végcső átmérő!
nagyon valószinü,hogy nem ehhez a motorhoz tervezték azt a csövet amit most fel akarsz rakni!
és nem egyszerü egy másikat átalakitani,mert lehet egyetlen paramétere sem passzol!
Köszönöm a javaslatodat.
Ezzel csak annyi a probléma, hogy a lakásomtól 100 méterre is laknak.
Valami "életszerűbb" megoldás érdekelne.
Szia!

Hát... van a rezonátor és van egy átmenődob körben üveggyapottal.
Szerintem valami utángyártott rendszer lehet.
Azt tudom, hogy a 2 üteműek nem mennek alul mert nincs bennük nyomaték, de ez csak középen meg, felül szintén semmi.
vagy a már említett folytás..............
lehet nem is a cső a gond! ezt így nem tudom! milyen cső van rajta? gyári?
Szia! A segítségedet szeretném kérni, még mindig a kipufogómmal szenvedek. Nem igazán értek a kipufogóhoz a hangoláshoz (semmit nem értek hozzá) szóval van egy aprilia rx- m és nem tudom összehozni a kipufogóját. A motorom alul, kis fordulaton nem akar menni, csak közepes fordulaton megy de a baj az, hogy nagy fordulaton szintén nem megy. Hogyan tudom beállítani a kipufogómat, hogy a felső tartományban is jól húzzon. Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű és nem így működik, de meg köszönném ha tudnál nekem segíteni. A hengertől indulva van a könyökcső , utána a diffúzor, has, konfúzor, végül a fojtás. Szerinted mit kell megváltoztatnom a kipufogómnál, hogy a fenti nagy fordulaton jól menjen a motor. Köszönöm az információt!
Lehet szamotokra banalis kerdes,de hogy en is okuljak megszeretnem tudni,hogy motorfeknel miert lo nagyokat a kipufogo?Akrapovic dob van a motoromon,a kipufogo y-onnal elegge fuj.Ha valaki tud egy ertelmes valaszt,megkoszonnem.Udv
Én úgy szoktam melegíteni, hogy a háztól eltolom a motort egy pár száz métert, és ott bemelegítem. :)
Üdv kawasaki gpz 750 4:1-be kipufogórendszer 4db leömlő hozzá a tűzkarikák,4:1-be sebring gyűjtő hozzá hegesztve egy gyári fzr1000 K&RJ dob méretei átmérő 10cm,hossz 43,5 cm bemenő cső átmérő 6,9cm egyben 15e ft,vagy csak a dob 10e ft.Honda vtr sp gyári jobb oldali kipufogódob a képen látható hibákkal 6e ft.
Szűkítsd le, pl. dugókulcs vagy bármi amit bele lehet szorítani és ki is tudod venni :)
Szasztok kipumatyik
2003-as R1 re keresek 30cm nél nem nagyobb tri ovál dobot reális áron (hazai is érdekel)
Köszke.
Ajánlani tudom!
Sziasztok
Most vettem egy sportdobbal szerelt DRZ-t. Nagyon tetszik a hangja, csak a reggeli szivatóval való melegítést a szomszédok nem szeretik.
Tudtok erre a pár perces melegítésre valamilyen "hangtompítós" megoldást?
üdv. keresek suzuki gsf 600 bandit , 2000 -évjárathoz sportdobot összekötőcsővel! 0620/397-1139 vagy e-mail
Helló! A tied nem a szétszedhető változat? Annál nem szegecsek, hanem csavarok fogják össze a palást végén. Ha olyan, akkor a csavarokat oldod, kihúzod a véget, és 4 db csavar fogja a fojtást. Jó erősen meghúzod és kijön.
Nem kaptam,a pontos cim,endrike66@gmail.com
Aha mar ertem igen az enyem nem ilyen koszi a segitseget
Üdv. Drz 400 S -emre szertnék vmi faja dobot. tudtok ajánlani vmit?
Sziasztok!
Van tapasztalatok Martin mester munkájáról,értem ez alatt minőség,meg hogy mennyire tartja be a mondott határidőt,esetleg volt-e valakinek problémája vele,mert csúszott az idő,stb.
Köszönöm
erre irtam:endrike@gmail.com
irtam az email címedre levelet,majd olvasd el.üdv.
2,5e környéke,de ez változhat tipusonként!e mailt írj,megtalálod oldalamon