Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladtad?
Szia és a DB killert mint ami az alább említett Higashi dobomhoz kéne olyan minta képen van , nagyjából mennyibe hoznád ki anyag és munkdíjat számolva?
ilyet tudok csinálni.és db killert is!
Sziasztok! Keresnék 2ütemű motorra végdobot. Robogó sportmotor bármilyen dob jó csak az ára ne legyen sok!:DD Ha van dobot akkor írj, és egy fényképet csatolj légyszíves hozzá! Előre is köszönöm! e-mail: uszozoli@citromail.hu
Sziasztok Higashi Sportdob van a DRZ E motoromon ehhez kellene legyártani DB killert, hangtompítót , ilyet. ha valaki tud olyan embert aki vállalja szóljon.
Helló!
Eladó egy GSXR-1000 K5-6 exap motor ha valakit érdekel.
Eladó Yamaha XT 660 X/R gyári kipufogó. 2005ös modellé volt.
Ár: megegyezés szerint.
Na,akkor megvárom mi lessz veletek!Valami elérhetőség azért majd kelleni fog nekem is.
hello .én még mindig várom a telefonszámodat h megtudjuk beszélni a találkát az enyém 20 4259189
még nem,de ha érdekel üzenj.Zalaegerszegen lehet megnézni,de postán is küldöm.üdv.
Tudtatok "boltolni"?Engem is érdekelne.
Üdv.

Ha jól tudom kétféle raptor kiput gyártanak.
van a raptor fejes és a "sima" csak a feliratos.
Van a Csabi (ha jól tudom ő a Feritöl ( Isten nyugosztalja szegény..) tanult)
és nem vagyok benne biztos, de a Csabi gyártja a sima feliratost, a Feri meg gyártotta a raptor fejest?
Szia!

Imádom, nem adnám oda még az új árán sem.
szia,

nem eladó véletlenül a 2 dobod?egy haver ilyet keres...
üdv
CBR-hez más való, mint az enyémhez.
Ez LeoVince SBK Evolution II Oval.
Ez az FZ6-é.
Ahogy a képen is látod, egy csavar tartja alul. Kicsavarom, és ki kell húzni a csövet (én mindig kézzel csinálom). Nem kell félni, erősen kell húzni. Kb. 15 másodperc az egész. :)
hali!
nekem is LV doboom van es erdekelne hol talalhato a silencer benne illetve hogyan kell kiszedni? koszi
Sziasztok!
Barátnőm Bazukájára csináltunk egy nyitott dobot, a motor teljesítménye jelentősen megnövekedett, viszont melegen előfordul, hogy elmegy az alapjárat, leáll, utána pedig nehezen indul el, általában határban botorkáláskor fordul elő, amikor lassan megyünk. A leömlő eredeti, a dob lett csak cserélve. Esetleg illene fúvókázni? mennyivel ajánlatos bele nagyobb?
Szia igen megvan még.irtad hogy jönnél elötte csörögj hogy egyeztessünk mikor is.
A Kawa K&RJ ami FZR-re való lehet érdekelne.
Megvan még a cucc?
Sziasztok.

Nem régen applikáltam fel LeoVince SBK dobokat a Fazeremre. Ha kiveszem belőle a dB-killert az alapjárat 200-250 fordulatot mozog, míg benne van, illetőleg gyárival ez 80 rpm volt csak. Imádom a hangját tompító nélkül, de érdekelne, lehet-e baja a motornak tőle? Minden egyéb motorikus cucc gyári benne.
Köszönöm!
jo napot nekem lenne egy gyári kipufogom f15 re ha érdekli a csere a sportra akkor várom válaszát a kuszi21@freemail.hu email cimre
nagyon tetszik a hangja mennyi penz ?
hello telefonszámom a következő 06-20-425-9189 dobj rá egy sms-t és hívlak
üdv mindenkinek,
keresek 4:1-ben rendszert zx14-re.
Új és használt is érdekel