Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kawasaki gpz750 4:1-be K&RJ kipufogó gyári leömlökkel 15e ft.
Zalaegerszegen.vagy küldök részletesebb képeket róla.üdv
hello a vipert hol lehetne megnézni? vagy egy telszám is jól jönne
hali urak van 1 r6 om azt szeretném kérdezni ha a gyári kipufogót le cserélem akkor a sport kipufogót ha rá rakom akkor kell állítani a gépen is nem?köszi
eladó honda cbr 954 rr és 929 rr-hez two-brothers sportdob. ára 35000 ft. tel: 0620/598-2538
Csak Nem én,csak a képek azok.mivel én vettem meg a sráctól,de sajna nem jó a gépemre.üdv.
mint ha eccer már eladtad volna ezt a dobot?
VIPER dob eladó 12 e.ft.
Bemenö csö átméröje:~52mm,hossza:45cm,dob átméröje:115mm
2004/12 havi GSX750F-re keresek valami szépen éneklo, muszaki vizsgara is alkalmas pufot! Elore is koszi!
(Mastek Triovál Full Carbon,4-csavaros - 47.000 Ft GSXR)

Durva hang!Bármire felreakaható kötöcsővel! 4csavaros 35cm hosszú a dob!
Feladó adatai
megye/város: Borsod MISKOLC
mobil: 06-20-565-6516
Részvétem a Családjának.
Máshova van hangolva mint a henger.
vagy levan folytva,vagy nem rávaló,de szerintem az előbbi!
Sziasztok!
Mi baja lehet a kipufogómnak?
A motoromon most a régi rezonátor van feltéve, ezzel marha jól megy a motor, olyan jó erős és csak úgy pakolom a sebességeket felfelé, de ez a rezonátor esztétikailag nagyon csúnya, össze vissza van hegesztve és horpadva. Viszont amit vettem egy másik rezonátort ami esztétikailag szép, de azzal a motor sokkal gyengébb és nem is megy felül, vagyis nagy fordulaton is gyenge.
A képeken lehet látni a minimális eltéréseket a könyöknél, de mi lehet a baja az új rezonátoromnak?
KÖSZÖNÖM AZ INFÓT!
engem az érdekel,milyet szeretnél,és én megcsinálom!
Akááár :) Küldj képet pmonek@yahoo.com ra
IXIL eXtreme végdob eladó 3 csavaros, Brutális 147 db hangal csak addig amig el nem készül a gépem, elérhetőségek az adatlapomon. (ott van egy 2 videó mit szól a cucc.
Naszóval megnéztem, ~51.5mm a belső átmérő, NA Racing a végdob (én se hallottam róla előtte, de kellemes hangja van), gyárihoz hasonló megjelenés: hosszú krómos henger, a végén a cső kb 30 fokos szöget zár be a tengelyével.
Szia!Felraktam a Viper dobot a gépre,majd nézd meg a videómat.üdv.
06 100RR-re Yoshimura Gp Force:
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Szia 1 Arrow titán csere érdekel?
sziasztok Yoshimura rs-5 töt vásárolnék használtan vagy újonnan aki tud jó árban írjon!Köszi.
Valaki kipuff csere?
sziasztok keresek aprilia sr 125-re kipufogot! jobban sportot!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232