Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak egy jó tanács:
A Viper 12-ért frutti áron van, gyári dobot nem kapsz ennyiért! Persze mindenki próbálkozik alkudni, de ilyen összegnél, hát nem tudom. 11 postával=9ezer a dobért...No ennyiért biztos nem eladó véleményem szerint! Ha vissza olvasol, a Micron 15, de arra sem veszed a fáradtságot,pedig nem kéne sokat! Ha igazán dobot szeretnél venni, már el boltoltad volna! Az eladót nem ismerem, egyiket sem, de, ha én hirdetném, a válaszom tök egyszerű lenne: Ha a havi fizetésed utalnád nekem sem lenne eladó a dob NEKED!
Szia!Mennyi az az olcsó ár?adatok,méretek,hangja milyen?üdv..
Szia! Engenm érdekelne a Viper dob, de jó lene tudni,hogy milyen hangja van. Enduróra kellene.
Sziasztok! kipuffhoz összekötő csövet szeretnék csináltatni,tudtok vkit?
eladó karbon dob, kiömlő 47mm, be 60mm, hossz 410mm, átmérő 100mm. bilinccsel 17 000 ft.
eladó, ÚJ MÉG MOTORON NEM HASZNÁLT kipufogódob, két vége rozsdamentes, palástja alu, kiömlő 49mm, be 52mm, hossz 430mm, átmérő 100mm, alul felül rugó tartó fűl. 17 000 ft. 20/3936892, ha nem veszem fel akkor sms.
Szia!11,postával együtt?üdv.
Szerintem ez elég jó ár ,11-be?
Szia! Mennyi lenne a végső ára a dobnak?engednél belőle?üdv.
VIPER England
Most pedig katt :LISTEN TO THE VIPER feliratra a bal fölsö sarokban
Elöbb elbaxtam
Hangja nagyon szép
Bal fölül kattints rá a feliratra:LISTEN TO THE VIPER,hangeröt nyomd föl
http://www.viperracecans.com/&..." target="_blank">VIPER England
Alloy Round - EXC101 -tipusjelzésü
Szia!Milyen hangja van a dobodnak?esetleg videó lenne róla?Üdv..
VIPER dob eladó 12 e.ft.
Bemenö csö átméröje:~52mm,hossza:45cm,dob átméröje:115mm
Honda VTR SP jobb oldali gyári dob enyhe horpival 8e ft-ért
Sajnos nekem az 59mm az nagy. Olyat keresek aminek 50-es a bemeneti csöve. Azárt köszi.
normál ovál méret
szia!

azt hiszem 59mm,de megmérem...15 papír
Adatokat tudol adni róla? pl: Bemeneti cső átmérője, maga a dob átmérője (muszáj tudnom). + mennyiért?
sziasztok!

apró szépséghibával,olcsó pénzért...
hello

Budaörs,előtte tel. 70 317 90 83

üdv,P.
szia,
van néhány dobom, ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
ha 50 mm a könyök cső, akkor szerintem max 45 -ös átmérőjü perfócsövet készíts. Dróttal körbetekerni szerintem akkor kell, amikor a hangtompító anyagot ráraktad. Ha veszel finom szövésű üvegszál szövetet, és azt tekered szabályosan a csőre ( nem túl feszesen ) azt nem fogja kiköpni, mint a kőzetgyapotot. és nem is kell drótozni. A perforált lemez 3-4 mm -es lukasztású legyen.
olcsó összekötőcső eladó.

Méretei:340mm 54-64mm
vki nem tud tanácsot adni arra h mit csináljak h nagyobb hangja legyen a 4 ütemű 50-es robogómnak? tudom tegyek rá sportdobot de nincs rá több 10 ezrem. szedjem le és pucoljam ki? vagy tágítsam ki azt a kis pucut amin jön ki a kipufogógáz? vagy van rá olcsón sportdob? más motor dobja nem jó rá? és még azt szeretném kérdezni hogy néztem videókat ilyen kínai 50 es robogókról és azoknál van vmi cső belevezetve a kipufogókönyökbe. az mi? mert én már úgy vettem a robogót h ki van vágva a kipufogókönyökből az a rész és egy csővel van helyettesítve. előre is köszi a választ.
Sziasztok
suzuki DL 1000 v-stromhoz keresek kipufogót, akrapovic, leovince
akinek van kérem jelentkezzen itt vagy emailon. arpad.frigyik@gmail.com
Köszönöm a segítséget.