Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Kipufogós emberkét keresek aki tudna segíteni. Az összekötő csövem egyik végét kellene 2mm-rel kitágítani. 54mm-es most a cső és az új dobom 56mm-resre való. Aki ebben tudna segíteni szívesen fogadnám.
Bp-i lakos vagyok.
Ha tudtok valakit adjátok meg az elérhetőségét!
Köszönöm!
Üdv.
Sziasztok!
Tanácsot kérnék tőletek. Az XT 600-hoz szeretnék dobot készíteni, tudom, hogy mit kell a dobba tenni (perforált cső, azt körbe tekerni vékony dróttal + üveg gyapot). A kérdésem az lenne,hogy a perforált csőnek min-max mekkora lehet a belső átmérője? Ha kipufogó cső belső átmérője 5 cm. Vmi tanácsot kérhetnék,hogy mire figyeljek oda vagy mit hogy csináljak?
Előre is köszi.
Üdv!Meg van még a (2008) ZX6R-re a sport dobod?Érdekelne!
2004gsxr1000 gyári kipufogó exup szeleppel eladó 20000 huf.
2005 ös cbr1000 RR gyári dob exup motorral eladó, az ára 20. E, elérhetőségek az adatlapomon.
Aprilia AF1-hez van komplett rendszerem és 1 rezó. Bővebb info : mased 30-25-62-333
Neked megvan Alex címe?
Hello kérdezzed meg Alex Cbrt tuti olcsóbban hoz rá Yoshit ebay .com néven ír így megtalálod
szükitem a kört... Székelyföldi.de vannak ismerőseim akik hetente járják Magyarországot. Megoldható lenne a dolog...
Üdv. Örvendek a szerencsének... az e-mail cimem: enderson89@yahoo.com én erdélyi vagyok ezért gondolom jobb lenne ha leveleznénk, gazdaságosabb számomra . Megkérhetlek hogy küldj pár képet és árakat?!
Valamikor körülnéznék nálad dob ügyben 1 Cimbinek.
Még mindig Biatorbágyon vagy?
szia,

van néhány fajta nyugati dobom hozzá,ha érdekel 70 31790 83

üdv,P.
Leo vince, Arrow, Yoshimura, Devil, Akrapovic stb van pár választék.
Ezt sztem pontosabb dologhoz lesd meg egy 1200-ed Bandit-on. Nálunk rohangál egy csomó...
Üdv. Egy CBR 600 F4 re keresek sportdobot... Milyet ajánlanátok?
lenyegeben engem az erdekel hogy az 1200-as es a 600-as y-on egyezik-e?
Az y-on elágazástól még az is lehet, h stimmel rá. Azt jobban el tudom képzelni.
koszi szepen.Azert nem voltam biztos benne,mert az angol ebay-en sokan ugy reklamozzak,hogy 600-as es 1200-as banditra kipufogo elado.Valojaban engem az y-on erdekel,mert azon felul jo allapotban levo akrapovik van.
Sztem nem, mert a blokkon más a távolsága a hengerfejen a kipufogó nyílásoknak. De ha van egy jó hegesztő haverod, akkor minden megoldható...
Udv mindenkinek.Nagyon megkoszonnem ,ha valaki tudna segiteni.Egy 96-os evjaratu suzuki bandit 600 s tulajdonosa vagyok,es arra szeretnek valaszt kapni,hogy a 600-as banditra felszerelheto-e egy 1200-as bandit kipufogo rendszere?Elore is kosz,ha valaki tudja a valaszt.
Az elektronikának az injektoros motoroknál van köze, úgy gondoltam. A karbisoknál a levegő csavaron szoktam állítani, mert van, h "durrog" amikor elveszed a gázt, és ezt lehet vele megszüntetni.
Az úgy pont jó.
Sziasztok!
Van valakinek k8 elötti Hayabusához eladó sport dobja?
Az én motorom még karbis, így csak azt kellene hozzáhangolni,az elektronikájához szerintem nincs köze a kipufogóhoz.Amúgy hozzáértés hiánya miatt inkább nem nyúlok hozzá a fúvókákhoz,stb-hez.Karbiszinkron azt tudok csinálni de az most nem meghatározó,remélem nem sokára kész a szűkítő és jobb lesz.Amúgy egy meghatározott távolságon 6.-ban 60-ról mind a két dobbal egyformán 140Km/h-ra gyorsult. Ugyanis a gyári dobbal alul ment jobban ,de a csinált dobbal pedi felül és így egal-ba lett.
Mert hozzá kell állítani az elektronikát, vagy a karbikat?
Amúgy meg sztem ezért nem jók az ilyen "kisipari" dobok.
Egy Yoshihoz töltesz le a Power Commender-be programot a weblapjukról ahhoz a dobhoz amit vettél rá. Igaz, az sem lesz a legjobb akkor...