Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suzuki Hollos
Üdv S Laci
Kawasaki gpz750 komplett kipufogó rendszer,leömlőkkel,átalakítva 4:1-be végén K&RJ sprotdobbal 20e ft,Honda vtr sp jobb oldali gyári kipufogó enyhe horpadással 8e ft.Posta ok érd:keki@euromail.hu
Menyi forint a robogó kipuf és minn volt?
befejezem,keress meg
készítek neked
Halihó,sziasztok !

Ha valaki tudna nekem '94-es aprilia af1 sport pro-ra valami szép nagy testes hangtompítót,kérem jelezze. köszi .
Sziasztok. Ha valaki tudna valaki olyan ebert ajánlani aki befelyezné a kipufogómat. A végét kellene befejezni.
Szia! 1db van most itthon. 15000,-ft Elég baráti ár. Ha kell, írj!
hello keresek husqvarna sm 125-höz rezot dobot digit kijelzöt meg valami nagyobb karbit köszi
hello megvan esetleg még rezod mennyi lenne a vége?
sziasztok van egy husky sm 125-öm teljes felujitásban vagyok mivel az elözö gazdája nemsokmindenre figyellt és ha már elkezdtem ugydöntöttem kellene valami rezo dob..mit ajánlotok a rezok közt 2t be nagyon nagy különbség van 125 és 250 közt pro circuitot szeretnék de nem gyartanak erre a tipusra és talaltam kispénzért 1 250 kx re valot köszi elöreis ha hozzáirtok
Sziasztok!
Nos, db-killert készítő vagy áruló embert tudtok ajánlani?
Jövő szerdán mennék Ausztriába, és bár csak kicsit hangosabb a normálnál, de se db-killer, se e-betű nincs benne.
Kösz!
köszi szépen az infot:)
Amire gondolsz annak a neve: Hővédő bandázs és olyan 600-1500ft-ig van, mérettől függ. Amúgy 1300C-ig hőálló és speciális kerámia szálakból áll.
sziasztok valaki esetleg tudna e segííteni abban, hogy a kipufogó rendszerre amit szoktak tekerni ilyen hőálló azbesztes tekercset, szalagot, az mi árban vanm és egy kis infot a felrakáshoz! Nagyon megköszönném!
Sziasztok!
2004-es FZ6N-en gyári dobom van.Szeretnék rá valami morgósabbat,de a "rendes" sportdobok túl drágák nekem.Véleményeket írjatok már nekem lécci,akik a PRC-vel átalakíttatták,olyan lett-e,amire számítottatok,nem zavart-e be motorműködésbe,esetleg valakinek videó?
Eddig még csak az fz6.uw.hu-n lévőt láttam,hallottam.
Esetleg ha valakinek van ilyen PRC-s puffancsa fazeren,és a "közelemben" lakik,relatíve (Borsod,Szabolcs,Hajdú-Bihar,Heves megye),akkor meg is hallgatnám élőben!
Kösztök!
Köszönöm szépen!
Szerintem szimpla hőálló festék jó rá, hogy ne ágjen le. 2-3 réteget fújsz rá azt kész. Csak úgy kérd a boltban, hogy hőálló festék.
Sziasztok!
Segítenétek? Nem vagyok nagyon otthon a témában..
Aprilia MX125-re milyen kipu rendszerek jöhetnek szóba? Melyik lenne az ami kicsit dobna a teljesítményén esetleg? Örülnék linkeknek is (ahonnan lehet rendelni).
Köszi előre is!
Üdv
Az lenne a kérdésem , hogy 125-ös 2t cross rezót mivel érdemes lefesteni , esetleg tudja valaki , hogy gyárilag milyen festékkel festik le?
köszi!
Hali!
95-ös Kawa KX250-hez használt, vagy új kipufogó dobot vennék. Jó lenne FMF vagy ProCircuit, de az a lényeg, hogy kompatibilis legyen a gyári könyökkel.
heló! sajnos kék a motor.
Nekem van egy raptor dobom apró esztétikai hibával, rizsszemmintás zöld, 3 csavaros a gyári helyére ha érdekel.
sziasztok. 98" ZX9R-re keresek sportkipufogót.