Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki tud Jardine magyar vagy európai viszonteladót?
Sziasztok! Egy Yamaha Yz 250 es motorom van,A végdobból kivettem a gyapotot mert már rossz volt, nem tettem bele másikat mert így jobban tetszik a hangja,azt szeretném kérdezni hogy ez árt e a motornak vagy jár e teljesítmény vesztéssel? A választ előre is köszi!
üdv. eladó suzuki gsxr 750 srad -hoz új 3 csavaros felfogatású sportdob yoshimura utánzat gyönyörű hanggal, ára 30 eft. ugyanitt honda cbr 929-954 rr-hez two-brothers sportdob , ára 35 eft. valamint yamaha r6 -os 99- 02-ig sportdob gyári leömlővel együtt 40 eft. a dob külön 25 eft, a leömlő 15 eft. 0620/598-2538
CBR 1000RR 05, zx12R 06 os gyári végdobok eladóak, elérhatőségek az adatlapomon
Sziasztok!
Napnyugat felé tervezgetek majd kirándulgatni, de sajnos arrafelé a közegnek nincs szépérzéke, nem tudják értékelni a sportdobom dorombolását - illetve de, díjazzák, többtíz-százojrós tételekkel
Nem az a nagybetűs HANGOS fajta, de mégiscsak hangosabb kicsit a gyárinál, s E betű sincs benne. Szóval kéne valami db-killer, hangtompító furulya bele. Tudtok pár tippet adni, hogy kik foglalkoznak ilyennel, hol érdemes érdeklődni?
Kösz!
Sziasztok!Lenne egy kérdésem.Van egy 2008as évjáratú Derbi blokkos rs50-esem :D 14/53 áttét van rajta a rezó tiszta már,csak a hangtompitóba van szerintem folytás,a motor igy végre 85öt megy.Ha a hangtompitót egy http://www.italmondo.hu/index.... -ra gondoltam. szerintetek ez dobna a végsebességen vagy inkább hagyjam? Ha valami jó ötletetek van akkor várom :D
10,000-ért van rá saválló.
CBR600 F3 sportdob összekötő csővel eladó. 30,000Ft.
Sziasztok , ETZ 250 esre tervezett rezó eladó ! szép állapotban kb 1500-2000 km-et használt , karbon végdobbal , nagyon szépen elvezetve , kialakítva , minden tartozékkal! Képet kérésre küldök.
SV-650 gyárikipufogó rendszer,eladó 06309284232
Sziasztok!

Suzuki DL 1000-hez keresek sportdobot.
Sziasztok!
Yamaha WR-hez keresnék elérhető áron dobot!
Ha valaki tud olyat aki gyárt is esetleg az is jó lenne...
Köszi
Sziasztok Aprillia RS 125 re keresek sportdobot akinek van 1 pofás széphangu példánya az irjon ide vagy msnre
gabofreemail.hu9@freemail.hu
köszi a segitséget
Hali

Honda CBR 1100 XX-re keresek sport dobokat.

Üdv
Gábor
30/2052666
15ezer...szép hangja van
micron hang

nem az a dobhártya szaggató,de szerintem szép
Természetesen jár hozzá a bilincs .
Szia! A rögzítő bilincset is küldöd,ami a dobon van?üdv..
Rallymania!Marha jó hangja van a dobnak sor négyesen ,hogy endurón milyen lenne fingom sincs .
De mindegy is mert már elkelt.
Semmi bajom Veled, félre értesz, csak szerintem 9-ért nem fog odaadni egy dobot, amit 12-re tartott!
Rendben,11+posta és szerdán föladom.
Neharagudj,de mi a bajod velem?mindenki azt csinál amit akar,ha vásárolni akarsz,szerintem te is csak alkudoznál nem?egyébbként a srác 11-be odaadná,ha nem láttad volna a válaszát.
11ezer,és holnap fel is adhatod.üdv
Szia!
A 49mm / 52mm / 430mm-as dobhoz jár a rugó is illetve postán küldenéd? Az ár alkuképes? A posta költséggel együtt megvenném 15e-ért
Sziasztok!Esetleg K-4-es Bandithoz tudna valaki egy csendesebb sportdobot ajánlani?
A 49mm / 52mm / 430mm-es dobhoz jár a rugó is illetve postával küldenéd? Az ár alkúképes? 15e-ért elhoznám.