Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék!Egy 2005ös R6osom van Yoshimura dobbal és szeretnék levágni a kipufogóból kb. 10cm-t,csak a dizájn kedvéért, nekem jobban tetszene. Az érdekelne, hogy van-e vmilyen káros hatása ennek? Köszönöm a válaszotok!
én a helyedben a gyári dobot nem barmolnám szét mert akkor már visszaalakítani nem lehet inkább vennék rá valamit
Illetve, hogy ezt mennyire nézik rossz szemmel a rendőrök? Műszaki vizsgán okozhat gondot egy kibelezett kipufogó?
Hello!
Van egy 98-as aprilia pegaso 650-es mocim amin gyári dobok vannak. Olvastam egy oldalon, hogy ha a kipufogót kibelezem, akkor keményebb hangja lesz illetve egy kissé erősebb is lesz a motor. Ennek mennyi a valóságtartama? Ha működik ez a kibelezés, akkor vannak ennek valamilyen káros következményei a kipufogóra illetve a motorra nézve? Előre is köszi a választ!
meg ott a mivv is az is állat!

mivv
Leo vince.Olcsobb es bizonyos modelleken jobban szol mint az akra
Sziasztok! sv650 s K8-ra hol tudnék sportleömlőket szerezni?
Hello,
Mennyi , az annyi ? esetleg több kép ? jól látom, horpadt ?
Köszönöm szépen az infót !
Hali!
27-cm hosszú az inox palást!
ez E betüs ?
Szevasztok
KLR 600-hoz tudtok netán ajánlani valami féle kipufogót összekötőcsővel? Linkek e-mail címek minden jöhet.
1 hete szólsz még tudtam volna mérni
Sziasztok! Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Mivv Suono dobok milyen hosszúak(palástjuk a végek nélkül)? Ha esetleg valakinek van ilyen dobja, megköszönném ha megmérne...
Nekem van egy 200KM-et használt Raptor dobom 40e Ft-ért (ár nagyon baráti, nem alkuképes).
Ha valakit érdekel egy leovince SBK dob jelezze. 40.000ft
Ha vki tud 06-07-es zx10r-re sportdobot elfogadható áron az ne tartsa magában (ebay már kipipálva)
Na baszki a link meg lemaradt..

brspecial tunning
Tőlük érdemes rendelni,szállítanak Mo.-ra is és egész korrektek.Sajnos cbr600f-et nem találtam a keresőbe hanem csak cbf600-at..
szia
Nekem van 2db Martin dobom ha érdekel. 60.000ft-ért.
raptor vagy martin dob?
Sziasztok. 2011-es Honda CBR 600F-re keresek kipufogódobot. Akrapovic eddig az egyetlen alternatíva, 165000 forintért, de kicsit sokallom, szeretnék tájékozodni, hátha vannak hasonlóan jó de olcsobb lehetőségek is. Link cím egyéb minden jöhet....
hello nemsokára hívlak
40e ft