Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

k5 busához keresek csak chrom 4:2 rendszert
Honda VTR SP jobb oldali gyári dob,enyhe sérüléssel 10e ft.
Szia!
Itt is van egy:

http://www.kepesmotor.hu/offro...

üdv
Ja a cső már nincs meg csak a dob. Tel:70/457-0148
Eladó két db Martin dob. Ára: 60.000ft
Szevasztok, Eladó egy LeoVince 4Road kipufogó, elsősorba robogóra. Vagy akármire, majsa1@indamail.hu
Szia nekem van 2db gsxr 1000 k7 gyáridob 1500km van benne, szinte vadiuj.06 70362 7133
Én már írtam E-mailben, hogy van, de ha nem kell szólj, mert akkor én is keresek tovább.....
Sziasztok!
K5 Busához keresnék sportdobot.Ha van valakinek szóljon .
sziasztok
Van egy eladó Leo vince SBK dobom ha valakit édekel. Kép az adatlapomon. Ára: 45.000ft.
szép napot
üdv mindenki!
van egy polini for race 3-as kipufogóm ha esetleg valakit érdekel 30/2420786 zombori.motor@citromail.hu
szia,

van kb 10 féle csak nyugati,ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
hellosztok! ha valaki tudja segíteni megköszönném, Aprilia rs 50 esre szeretnék sportdobot leömlővel együtt. előre is köszi
Sziasztok...tud valaki fzs 1000-hez valami jó sportdobot összekőtőcsővel?
Valakinek Gsx-R Gyari kipufogo?
Sziasztok!
Olyan fontos kérdésem lenne, hogy nekem van egy 2006-os Rieju MRX 50-es endurom, és a kipufogó elejénél van egy ilyen füst-elvezető cső. Az folytja valamennyire a motort? Ma viszem CO-hegesztőshöz, mivel van a kipufogón egy lyuk, és azzal együtt akkor a füst-elvezetőt is le lehetne szedni. Szóval akkor a kérdés: a füst elvezető valamilyen mértékben folytás vagy nem? Hallottam ezt is, azt is...Köszi, Imi.
küldtem mailt.
Helló igen meg van!ha érdekel hívj!20/5913818
hello

van egy ilyenem és még sok más fajta,ha érdekel 70 3179083

üdv,P.
már eladtam

Nagyon jó árban volt.
Konkretizáljuk akkor, mid van? Lehet megtetszik vmi.
Szia!
Meg van még a dobod?
Köszi.
Üdv.
szia!
Sajnos azzal nem szolgálhatok :-)
Más tipus van, de az nem képezi csere tárgyát :-)
Ha esetleg mégis valami felmerül, írj rám...hátha.
Akár gumi akár más
Üdv!
Szia!

Megvan, de csere nem igen érdekel most, mert igazából minden megvan. Talán ha van egy GoPro HD Motorsports kamerád tartozékokkal, akkor az szóba jöhet!
Helló!
Meg van még a Raptor dobod?
Esetleg motoros felszerelés, kiegészítő cserébe nem érdekelne?
Üdv, Krisz