Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözöllek Dnor! Érdekel a K7-K8 rendszer. Kaphatnék egy árajánlatot? Zoli
Itt az oldalon van Shop: http://www.sc-project.com/shop...

Regisztrálsz dombornyomott kártyával a Paypalra és kártyás vásárlásként kezeli, nem von le semmit.
sziasztok, van egypar gyari es sportdobom elado:

Ducati 748 / 916 Termignoni
Honda CBR1000RR gyari,
Honda CBR600RR gyari
Honda CBR1100XX gyari
Kawasaki ZX636R 2005-06 gyari
Kawasaki ZX636R 2005-06 SR Racing sportdob
Kawasaki ZX6R 2007-08 gyari
Kawasaki ZZR600 1992 gyari
Suzuki GSXR600-750 sportdob Viper
Suzuki GSXR600-750 2006-07 gyari
Suzuki GSXR600-750 2008-2010 gyari
Suzuki GSXR1000 2007-08 Yoshimura Carbon/Titan full rendszer
Suzuki GSXR1000 2009-2010 gyari

elerhetosegem az adatlapon
lehet hogy ne néztem emailt!Amúgy még megvan a dob!205913818
Hali, úgyemlékszem mintha itt vagy lehet , hogy a 125-s fórumban de valaki igért nekem 50ccm es kipuff-ot( végdobot) képet és hogy mennyiért adná.
Aki magára ismer irjon már kösziiiiiiii.
SÜRGŐS LENNE , április elejére kéne
Sziasztok!Aprilia af1 50-ről hogyan lehet levenni a kipufogót?A tömítést szeretném kicserélni.A hengernél van egy csavar.
Egyelőre csak olyan képem van ahol a motoron vannak ami az adatlapomon is látszik.Már amennyire látszik.
Szia!
Képet tudnál róla küldeni, bár elsősorban gyári SV dobok érdekelnének a lehető legjobb állapotban! A cserébe ajánlott dobjaim is sérülésmentesek, de már nem az én világom a sportdob!

Köszi
Szia!
Van két gyári,nem hibátlan tl dobom ha érdekel. Négy csavaros az is mint az sv kémények.
Zsoty
Szia!
Megvan még a dob? Érdekelne a dob próbáltam hirdetésedre jelentkezni de nem kaptam választ.Jelezz kérlek hogy mi a helyzet köszi.
Sziasztok!
SV1000-hez keresek gyári dobpárt, illetve, ha érdekel cserébe karbon dobpár (szintén SV 4 csavaros) tudok felajánlani!

Üdv!
Sziasztok!
Kis project előtt állok,ezeket
szeretném a motromba:Malossi multivar 2000,Malossi fly clutch,KN style filter,henger nem lessz.Kipunak ZX-re gondoltam,szerintetek?
ÚJ Hayabusára eladó 2 éves 4:1-ben titán bódis rendszer, triovál bódis dobbal vagy anélkül!
Típusváltás miatt

üdv mindenkinek
Pont van nekem eladó.
Eladó, de nem voltam itthon, bocsesz. Ment a mail.
Hali!
Megvan még a dob?
Írtam már vagy 3 mail-t de egyikre sem jött válasz?Eladó még a kipszi vagy nem?Egy telefon szám kellene hogy normálisan megtudjátok beszélni a részleteket!
Sziasztok érdeklődnék h van egy 2008as évjáratú rs 50esem.szeretnék rajta hangtompitót cserélni. És csak kimondottan rs50esre való hangtompitot kell venni vagy az már mind1 meg ha felrakják utána kell vmit állitani?
Hali! 2005-06 600RR-hez keresek sport dobot+összekötő csövet! Aki tud írjon!
Köszi!
Egy tel számot dobj már légyszi mert nem nekem lesz a kipszi hanem havernak!
Hali!
Esetleg zx12-re 4 csavaros felfogatással kipszi?
hello

ha két egyformára gondoltál, van leo karbon ovál pár (TL/SV 1000)
66e a pár ha kérdésed van 70 317 90 83

üdv,P.
Írtam mail-t!
van 1 Leo Vince, meg egy Bos...