Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

//s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...


szia itt a kép
az aprilia rs 125 fórumban megtalálod.........a kettőt akkor odaadopm neked 6 000ért ha kell.........vannak még apróságaim a motorhoz..olcsón leárazva odaadom már csak szabaduljak meg tőlük.....30 605 6883
hali nekem ilyen van a wr-en szerintem nagyon jó hangja van, (legalábbis gondolom mert amikor húzgálom neki mindenki sasol a városban ) amikor visszadurrog nagyon jól szól hangos, van hozzá 3 fajta vég street legal, enduro fim, full power,
nekem most tömik éppen újra mert már ráfért egy ideje, kíváncsi leszek így milyen hangja lesz, meg a végén van egy kis lefele hajló cső azt remélem kitudják szedni (mert gondolom ki lehet) azzal meg a street legal véggel, street legal, ha azt kiszeded csak akkor tudod rárakni az enduro fim-es véget (mivel ugyanakkora a csőátmérőjük és nem férnek el egymástól), (a full poweres rámegy így is úgy is mert annak a legnagyobb az átmérője), ez szerintem valamiféle folytás lehet benne, remélem sikerül kiszedni
a hangját a videómnál megtudod hallgatni, nekem nagyon tetszik formára is
ha kellenek képek, vagy vmi még akk csak szólj
Sziasztok Hőlgyek Urak.
A segítségeteket kérném van nekem egy Suzuki vl 800 Intruderem es szeretnék rátetetni két vadállat csövet a rendszer végére de ezekbe nincsen semmilyen folytás bár a rendszer hosszú félek attól nehogy a szelepek megégjenek tudom nem egy pörgős ez a V2 de drága mulatság lenne elba..ni
szia megvan mindkettő............odaadom 6000 ért a kettőt ha kell..........30 605 6883
üdv gabó
Szia!
Engem érdekelne a képen látható dob, vagy ha már nem aktuális, akkor az rs dobja.. 125 2t-re kellene. Ez üres dob,vagy van benne gyapot?
Üdv. ezekröl a gp dobokrol tudtok valamit mi az uj árauk milyenek hangra? gsxr1000-re kellene...
Sziasztok CRD dob van valakinek mik a tapasztalatok vélemény ezzel a dobbal
szia van egy rs 125 ös króm végdobom szép állapotban.....4000 ftért viheted...ha kell postával együtt 5690 ft lenne...
vagy ez amit feltöltöttem kis átalakítássaal 2500 ftért eladó
a szép krómdobot azt csak később tudom felrakni neked....feltölteni....üdv gabó
30 605 6883
kocsord.szalacsi[kúkac]freemail.hu
Sziasztok
Z 750 re ,08-asra keresnek Ebetus,hangtompitos dobot.kösz.
andraskorosi@freemail.hu ,emailre kernem a leveleket.
Itt egy kép
Szia! Képesmotoron van róla hirdetés ott vannak képek. hangjáról videót itt találsz http://youtu.be/V6jetCTNfgc
Sziasztok! Elhagytam mocimról a végdobot... Most vennék egyet, olcsót használtat inkább. mocim típusa suzuki rmx 50. küldj mailt nekem képpel meg mérettel ha van ilyened:) lehet sportdob is, tök mindegy. ekkor még megvolt:)
Szia! Engem érdekelne a kipufogó elég intenzíven. A részleteket megtudjuk beszélni e-mailban vagy telefonon. Adatlapomon kint vannak az elérhetőségek. Esetleg képet tudsz e küldeni
Üdv gsxr1000 k5-re érdeklene aportdob. Meg a gyári titánium dobja elado vagy sportdobba valo beszámitás is érdekelne... Ha valakinek van vmi szoljon..
Sziasztok

Suzuki B-King-re érdekelne sportdob.

Köszi
Valami elérhetőség?
Sziasztok!
Nekem van eladó remus viper dobom. Bandit650-esen volt. E betű benne meg egy csomó gyári szám, persze nem otthon belereszelt:). A dobnak szép hangja van, de nem kiherélt. Egy gáz van, hogy 90-es csőremegy rá, de nekem a dinamitnál egy tizesbe került és átalakították. Kb.40 cm hosszú duplavég, pár apróbb karc. Az ára 20. csak azért mert már meg van az új :)) Írj vagy hívj:06303337246
Bocsi, de már elkelt.
Üdv,érdekelne a dob hossza,átmérő,valamint "E" szabványos-e.
Szia!

Újabb vagy régebbi fzs-re?Nekem van egy sportdobom az fzs1000-en ami jó lehet akár .Debrecen környéki vagyok,ha gondolod küldj egy mailt a balu88@mailbox.hu címre
Sziasztok! FZS 600 keresek E-jeles sportdobot.
Szia, az uj aranak fele alatt tudom adni (140e, alkuval 150e ... )
üdv motorostársak,

ha valaki tud eladó full rendszert 4:1-ben zzr 1400-re az ne legyen rest írjon, hívjon. évjárat: 2008

széles utat
sv 650 torok eladó! dod nélkul! 06309284232