Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia,
ma felraktam..elég brutál hangja van. ha érdekel csak a hangja megmutatom szívesen..hasonlóan dörmög mint egy bódis és nem olyan harsány mint egy r77 yosi..kicsit visszapuffog. szóval hallanak ha jövök
jelcsa: írtam innen mailt, ahogy kérted, megkaptad?
Sziasztok!
Nem régiben alakult motoros klubbunkba keresünk enduro-s, cross-os, supermoto-s srácokat(50-125 ccm egyelőre), lehetőleg olyanokat, akik Budapest, Esztergom, Szentendre körül laknak.
Ha leszünk elegen ,akkor a következő programok kerülnek megrendezésre:
-Motoros találkozó látogatások, a bandával.
-Közös túrák. (nem túl nagyok a kis motorok miatt. :) )
-Banda bulik.
-A többi még majd jön az idővel, és az igénnyel.

A nevünk Screaming Souls MC.
Jelentkezéseteket szerettel várjuk.
Jelentkezni lehet a következő elérhetőségeken:
MSN: source389@windowslive.com / fodika@windowslive.com
Email: djmaistro1@gmail.com / fodika@windowslive.com
(Ha értesz photoshop-hoz, illetve bármiféle kép, illetve logó készítő programhoz, és hajlandó lennél segíteni nekünk, akkor is az előző címeken várjuk a jelentkezést!)
TEHÁT MINDENKINEK A JELENTKEZÉSÉT SZERETETTEL VÁRJUK!
Szia!
Egyéb okokból nem voltam gépközelben,holnap megnézek 2 dobot és ha az nem tetszik és a tied meg lesz még akkor igen.
Jelentkezem ha azokat megnéztem és döntöttem.
Sziasztok!
Hozzáértők segítségét szeretném kérni a kérdéshez.
Van egy husqvarna sm 125-öm és szeretnék venni rá egy sport kipuff rendszert. Mivel ezek elég drágán futnak (230euró), találtam egy srácot akinek van egy yamaha yz 125ről való HGS rendszere. A kipufogót átalakíttatta a husqvarnához, Ő ezzel használta. 40.000Ft-ért daja, mutatott róla videót, jónak tűnik.
Szerintetek megéri? Vagy keressek valakit aki tervez inkább egyet?
Köszi előre is a válaszokat! (mellékeltem egy képet)

PeeTeeR
köszi
Ha a dobok belső átmérője 50mm felett van(valószínű, h annyi), akkor jó lesz rá. Csak akkor próbáld meg hozzá az összekötő csöveket olyanra csináltatni, h olyan hosszan lógjon hátra a dob mint az eredeti. Plusz-minusz 15 cm belefér...
szia, még nem volt időm..érdekel a 2 dob tég
ed?
Szia!
Felraktad a dobokat?Milyen hang hatásuk van ?
bigoneoszi

ma ajánlottak jó áron gsxr1000-re való 2 db új two brothers dobot.
a felfogatási gondokon kívűl gáz ha az kerül egy 1.4es gépre?

248 Le keréken? Hát mi volt beépítve a motorba? Egy rakéta?
Szia!
Köszi az ajánlatot de én 2 dobosan szeretném meghagyni.
Alkuba vagyok éppen 2 dobra ha nem jönne össze akkor jelentkezem.
Igaz az én Busám 47le kevesebb mint a tied, de a szerelem nekem is meg van vele és megértem a vissza alakításod is mert ez is elég bőven.
Hello mennyit kérsz érte?
Gondolom. Egyszer próbáltam, egy 200 lovas GSXR-t. Kezelhetetlen volt számomra...
egy pokol :) ezért is kell a gyári cucc, mert ez így iszonyatos
248LE keréken? Űrhajód van bazz?
szió, engem érdekelne ha a Tiéd 4:2 es gyári rendszer

Nekem, most 4:1 + skorpo dob, iszonyatos hanggal van rajta, csak visszaalakítottam túrázáshoz, mert a keréken 248 LE volt és az már motorozhatatlan
tudnál a dob végérő is küldeni még képet? lehet hogy érdekelne.
Van egy kis gondom az SR-el,most raktam ra egy sportdobot ,azota jobban megy ,jobban gyorsul, csak egy a pajom vele hogy mikor allo helybol indulok elkezd egy kicsit szaggatni,horogni a motor de ez par meter mulva elmulik,vagy amikor megyek parton felfele egy ideig huz mind az allat es aztan fokozatosan lassul le es a vegen mar csak horog a motor es nem huz semmit.Mielott a gyari dob volt akkor nem ment isgy de nem csinalta ezt.Megtudnatok mondani mit tugyak csinalni,mar probaltam beallitani de akarhogy allitgatom csak ugyan ezzt csinalja.MIert lehet ez?MIt tegyek?
Legyszi segitsetek !
jövő hét második részében fussunk össze, hétfőn rakom fel a mocira a leókat, kedden kiégetem-megyek egerbe és vissza
utána megtudod hallgatni hogy tetszik-e a leo...
Most ez van így hirtelen, de ha érdekel valakit akkor lefotózom rendesen. A Raptor Feri azt mondta ha nála rendelek másikat akkor beszámolja az állapota miatt. Olyan embertől vettem a Busát aki nem ütötte (ezt Ő is alá támasztotta) verte így a dob is hibátlan.
tudnál róla képet mutatni?
szia,

van kb. 10 féle sportdobom oda, újak is, Pl Leo ovál titán és karbon vadiúj 48,vagy Mivv ovál karbon szintén 48e. használt jó állapotúak olcsóbban.
ha érdekel 70 317 90 83
Csak furcsállottam,hogy most vetted és már árulod én pont Leot vagy Akrát nézegettem és gondoltam megkérdezem,hogy nem tetszett a hangja vagy csak nem jött be neked.
Én most keresek Busára valamit de még annyira nem sikerült döntenem kipufogó ügyben. Raptor van fent,így vettem de nem tetszik sem a hangja sem a palást színe.
Nincs szétégve, nem sérült csak én igazából mélyebbet és hangosabbat szeretnék....

Ha esetleg valaki ilyet keres,K5 Busán van fent és egy 50e-ért oda adnám a párat.
szia,

egy komolynak tűnő ember volt rá és éppen ezért gondolkodom rajta hogy eladjam-e, azt hittem nem lesz rá vevő egy darabig...és közben rájövök mit tegyek
még 1-2 napig gondolkozom rajta mi legyen, segítene a döntésben ha a propteches Csabiék kész lennének kawára az elektronikával..