Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek!
2 dologban kérnék segitséget :
1.nemrég vettem egy yamaha yzf750r-t és van rajta egy sport-dob,és kifuj a bilincsnél,hiába húzom meg 1 út után ismét kifúj,nem vészes de nem tetszik mit tehetnék?
2. olvastam meg halottam a kifufogo bandázsolásáról,érdekelne mit tudtok róla érdemes vele foglalkozni? vagy a legfontosabb: nem tesz kárt a csőben vagy motorban vagy a leőmlő tönitésben vagy bárhol?Előre is köszi
Bementem a szegecsbótba és vettem sima szegecset. Teljesen úgy néz ki, mint a gyári szegecs. Szóval eredetileg sincs benne erősített, pedig ez egy E jeles dob. Azért köszönöm a segítséget.
MIVV titán, E-betűs, nagyon szép hangú sportdob eladó.
3 csavaros CBR 900RR-re (919 - a gyári helyére), az összekötővel RSV/Tuono-ra.
Több kép és infó email-ben (adatlapomon).
Akkor jól átbaszott.
Eddig az összes kipufogót alu szegeccsel raktam össze, és még mindig jó mind1ik.
Szia!

Mennyi lenne az elfogadható ár és milyet szeretnél?Sebring gp 6?
Hali!
Valaki tud ajánlani nekem kipufogó dobot elfogatható árban 2007 es 650 ccm bandithoz?
Szia!
Sosem volt külön eleadó!Egyébként már másik motorom van ezt kollegám vette meg de gyönyörően szól!
üdv. !

Azok a martin dobok megvanak még ?
kipufogó rögzítő bilincs 14x10cm-es ovál dobra, 46.5 cm hossz 3 cm széles, 1.5mm vastag, rozsdamentes anyagból, neked kell polírozni, és az igényeidhez hajtanod, ár 2500 ft + levélpostai utánvét ára.
Üdv. !

Nincs valakinek véletlen eladó sportdobja Suzuki SV 1000-hez ? max 50-60e Ft-ért ?
sima aluminium szegecs nemjó bele. nekem egy óra motorozás után szétszállt. bár nekem egyhengeres 570ccm-es van azon gondolom nagyobb a rezonancia.
nekem egy kipufogós mondta, hogy speckó szegecs kell amiben benne is marad a fej ami beleszakad, mert az olcsó szegecsből könnyen kijöhet, kirázódhat, és akkor kifújhat...
Tegnap vettem észre, hogy kifúj hátul a dob a szegecseknél, mert kilazult. Jó nagy feje van.
Hát utólagos tömésnél csak normál szokott lenni, de a gyártók lehet, hogy valami jobbat használnak...
Sziasztok.
Tudna valaki segíteni, hogy a sportdobon valamilyen különleges anyagú szegecs van, vagy mezei alumínium?
400-as előtte 1000-es K4-en volt a dob!
bocsi Adee-ZzZz-nek akartam címezni az előzőt és hogy félreértés ne essék amit dobot feri csinál azis fasza nagyon:)
Tegnap előtt érkezett meg a dob csabitól. Szerintem ezis igényes, csak mert mondtátok, hogy nem csinál szépet a csabi. nekem bejön.

Lényeg h mind1 kihez viszed, irta is valaki. Csak gondoltam megosztom:)
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy lenne-e valakinek jó áron 70-80ccm hengerhez jobbra ívelő kipufogórendszere!?! ha van kérem irjatok! köszii
5000 magyar forint!+posta ;) Oka: olajra kell a pénz!
http://www.kepesmotor.hu/offro... valaki tud valamit az ijen dobokrol hogy szolnak?
Sziasztok!

Egy kis segitség kellene.Nem tudja valaki Alexcbr email cimét?Foglalkozik még dobokkal?
Köszi.
Szia menyi köbcentis a Suzuki?
Adtál neki poliral rendessen
Sziasztok
MALAGUTI F12 100ccm-re keresek komplett kipufogót.Ha valakinek van jelentkezzen.Dobjon egy mailt.Köszönöm