Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyémen ilyen van. Ha tetszik, akkor keresd H.Pétert (PORTNOY) Szombathelyi topicban Van több féle is, és az ára egész óccsó. kimondotan gixer 400-hoz nincs, asszem az enyém cbr 1000-es hez készült, vagyis annak az összekötőcsöve jó a miénkre is, csak a gyári dob végét kell átrakatni az összekötőcsőre, hogy a leömlőkhöz csatlakoztasd, én így csináltam.
Sziasztok

Akrapovic kipu létezik Suzuki GS500-ra?
Szerintetek babettára rá lehet tenni a simson kipufogót?
Bocs hogy csak most valaszolok. Ugy velem 45 eHUF-ot meger a ketdobos cucc. Egy 20-asbol rendbevaghato. Es akkor meg mindig negyedeben van mint a bolti ara.
Esetleg valaki nem tudja hogy apriliákhoz ki gyárt sportlégszűrőt?
hello suzuki gsxr400 ra szeretnék valami nem feltétlen márkás inkább olcso és szép hangu kipufogot. esetleg ha lenen valakinél megköszönném
Hello!
Nincs valakinek aprila mx hez (jobboldali) leo vince v6 kipuja?
Köszi!
szia,

van több féle dobom zx9-re, tudni kéne melyik évjárat, illetve ha megnézed a dob felfogatását,hogy 3 csavaros e ,illetve ha igen melyik távolságú.

van többféle nyugati dobom oda való, ha eljössz, fel tudjuk próbálni, így nem kell más véleményére hagyatkoznod melyik a jó hang.(szerintem ez elég szubjektív, ha csak valaki nem hangutánzó neten keresztül, a youtube pedig nem adja vissza az élő hangot teljesen)

elérsz 70 317 9083

üdv,jelcsa
ok, akkor kereslek, ha esedékes lesz ( kb 2 héten belül)
Árban mennyire gondolsz?
Helló!
2008-as yamaha r6r hez keresek kipufogórendszert!
árban olyan 40-50 körül nézegetek dobokat!Persze inkább használtan de szép állapotban!Az elején inkább a micronra hajlottam,de a remus viper kinézetre jól nézne ki a vasan,a Leo vince-t meg dicsérik,de az enyémen nem tom ,hogy szólna és nem tom a titánium és az aluminium között mi a külömbség!:S
yoshimura eladó!
Ezek közül én csak egyet nem választanék semmi pénzért,a Leo Vince-t....
sziasztok!

Rakni szeretnék egy dobot a 9es ninjámra!ha valaki tud mondani dobokat melyik szól jobban rajta!A lényeg,hogy ordítson!:DNézegetem a szinezett micront,remust és leo vince sbkt!Az utóbbiból van kinézve aluminium és titán dob!Inkább az olyan csattogós hangot szeretem!:)Nem tom hangban mi a külömbség az alu és a titanium dob között!ha valakinek van valami tapasztalata ezekről a dobokról,melyiket érdemes venni,igazítson el!Köszönöm előre is a segítséget!:)

Csizmi
Helló!
Ment a kép a privát e-mailre, de nem kaptam választ idáig.
Mondj valamit a kipura!
Üdv!
arpad 753
Helló srácok!
Segítenétek? Van egy 125 ccm-es '93-as Yamaha TDR-em. Gyári rendszer van rajta, de szeretném ha kicsit mélyebb hangja lenne, és ha kicsit hangosabb is lenne . Tudtok segíteni nekem h érdemes e rá egyáltalán venni valamilyen rendszert/dobot, vagy inkább hagyjam a francba? Tippeket várok. Köszi előre is.
Doki
szia

van egy db, Arrow alu rombuszovál balos vadiúj dobom jelentősen listaár alatt 45-ért.

ha érdekel 70 317 9083

üdv,P.
hello

van ER 6-ra többféle megoldásom, ha érdekel 70 317 90 83

üdv,P.
z750 gyári kipufogó eladó uj állapot. Elérhetőségek az adatlapomon.
Kawasaki er6n-hez (2009) keresek sport dobot.
Micron, scorpion, double ixil, csak legyen brutál az a lényeg.
Árban megegyezünk
Sziasztok!

Van egy honda xl600-am.Ez gyárilag egy kipufogódobos.A gyári dob marha nagy ,és hosszú,már a blokknál kezdődik. Gondolom nem véletlen.Nekem meg van toldva a cső ,és egy nyitott végdob van csak rajta.Ez nem kártékony a motor élettartamára? Vagy,ha átalakítanám 2 kipufogósra azzal nem csinálok hülyeséget?
Üdv!
Esetleg valakinek lenne Aprilia RX 125 SIX DAYS modellre valamilyen sportkipufogója? Arrow, LeoVince, Gianelli stb.... Csak dob vagy komplett rendszer? Érdeklődésképpen írom egyenlőre....
Az amcsi ebay-en láttam külön kapható karbon palástot...
Ezt keresni is fogsz egy darabig...